Katalog Firm

ATEX WOLFF I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Jesteśmy firmą, która działa od 2009 roku działając w branży zarządzania bezpieczeństwem wybuchowym. Zapewniamy naszym klientom usługi w zakresie bezpieczeństwa wybuchowego oparte na wieloletnim doświadczeniu naszych pracowników. Realizujemy usługi w ramach oceny ryzyka wybuchu, strefach zagrożenia wybuchem, ochron przed wybuchami, doradztwa technicznego, audytów oraz ekspertyz, certyfikacji urządzeń.

Szczegóły strony www.atex137.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.atex137.pl:

ATEX WOLFF I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SERWIS TURBIN WŁODZIMIERZ S.LESZCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA »

  SERWIS TURBIN WŁODZIMIERZ S.LESZCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

  Firma "Serwis Turbin Sp. J. Włodzimierz S. Leszczyński" zajmuje się usługami dla energetyki- produkuje oraz kompleksowo dostarcza do odbiorców części zamienne do turbin. Wykonuje także remonty turbin- podzespołów, maszyn, urządzeń potrzebnych do turbin, zajmuje się wykonywaniem diagnostyki regulacji turbin oraz aplikacji EHR. Firma ma swoją siedzibę w Elblągu. Firma powstała w 2001 roku pod nazwą "Serwis Turbin - Produkcja, Remonty Maszyn, Urządzeń i Podzespołów oraz Części Zamiennych do Turbin Włodzimierz Leszczyński.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OBRÓBKI SKRAWANIEM PORĘBA HĄC KRZYSZTOF »

  ZAKŁAD OBRÓBKI SKRAWANIEM PORĘBA HĄC KRZYSZTOF

  Firma ZOS Poręba Krzysztof Hąc świadczy usługi w zakresie precyzyjnej obróbki metali. Oferujemy: - szlifowanie i frezowanie elementów metalowych o długości do 6 metrów (łoża obrabiarek, korpusy, stojaki, tarcze, płyty i inne), -regenerację i legalizację zużytych bądź wadliwych elementów, - ustawienie geometrii maszyny, - kompleksowe remonty obrabiarek. - specjalistyczne doradztwo. Zapewniamy rzetelne i profesjonalne podejście do klienta na każdym etapie współpracy, terminowość usług i konkurencyjne ceny.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Szczepan Kowalski wspólnik spółki cywilnej ZAKŁAD KAMIENIARSKI "KAMAR" ARTYSTYCZNA PRACOWNIA RZEŹBY I KONSERWACJI ZABYTKÓW »

  Szczepan Kowalski wspólnik spółki cywilnej ZAKŁAD KAMIENIARSKI "KAMAR" ARTYSTYCZNA PRACOWNIA RZEŹBY I KONSERWACJI ZABYTKÓW

  „… Jesteśmy firmą rodzinną, pokoleniową z ponad 40-letnim doświadczeniem. Od ponad 20 lat prowadzę działalność z synem Mariuszem, który wykorzystuje swoje wykształcenie i talent plastyczny. Atutami firmy są: krajowe oraz importowane surowce, kompleksowa realizacja projektów architektury wewnętrznej, zewnętrznej i sakralnej, jak również wysoko kwalifikowana i doświadczona kadra specjalistów. Zapewniamy fachową obróbkę kamienia naturalnego od bryły, kończąc na gotowych wyrobach, jak również prace montażowe u klientów. Mamy za sobą wiele zrealizowanych prac dających powody do dumy i satysfakcji, czego potwierdzeniem są otrzymane i wybrane przez nas do wglądu referencje. Działamy nie tylko gospodarczo, wspieramy również organizacje niosące pomoc dzieciom w potrzebie. Zachęcamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług, zapewniamy elastyczne ceny…".

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD OBWODÓW DRUKOWANYCH "ELTAR" Walenty Mietła »

  ZAKŁAD OBWODÓW DRUKOWANYCH "ELTAR" Walenty Mietła

  PCB to obwody drukowane, których produkcja zajmujemy się od kilkunastu już lat w naszym zakładzie wytwórczym w Tarnowskich Górach. Nasza oferta mieści w sobie płytki drukowane jednostronne, jak i dwustronne, które posiadają metalizowane otwory. Nasze PCB, produkowane w innowacyjnym parku maszynowym, są powszechnie stosowane do produkcji sprzętu AGD i sprzętu RTV, jak i sprzętu samochodowego i sprzętu komputerowego czy też kas fiskalnych. Nasza oferta i moce produkcyjne, dające początek precyzyjnym PCB są skierowane do firm polskich i firm zagranicznych, którym oferujemy konkurencyjne ceny na nasze PCB i szybkie terminy realizacji. Zapraszamy do składania zapytań ofertowych.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BELTOR S.C. M.KOTOWICZ,M.MICHOŃ »

  BELTOR S.C. M.KOTOWICZ,M.MICHOŃ

  Beltor S. C. wykreowała swój wizerunek na rynku taśm przenośnikowych jako zdecydowany lider w naszym kraju oferując rzetelne i kompleksowe usługi dla rzeszy klientów z którymi współpracuje od wielu lat. Posiadamy najlepsze oferty w sprzedaży oraz serwisowaniu taśm używanych we wszelkiego rodzaju przenośnikach. Nasze produkty maja zastosowanie w każdej branży od przemysłu odkrywkowego, w sortowniach, halach a nawet na lotniskach. Oferujemy następującą gam produktów : - taśmy tkaninowo-gumowe (wysokiej wytrzymałości ze specjalna siatka stalowa) - taśmy PCV i PU - elementy gumowe ( jak progi czy zabezpieczania) - łączniki taśm itp Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy wszystkim profesjonała obsługę oraz fachowe doradztwo i długą gwarancje na instalowane produkty. Wszystkie dostępne informacje na naszej stronie www. beltor. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »