Katalog Firm

Kategoria: Przemysł i produkcja

Przemysł i produkcja - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY I HANDLOWY "FOLMAX" HENRYKA, STANISŁAW I MARIUSZ RYŻLAK SPÓŁKA CYWILNA »

  ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY I HANDLOWY "FOLMAX" HENRYKA, STANISŁAW I MARIUSZ RYŻLAK SPÓŁKA CYWILNA

  Folmax sc to firma działająca na rynku od 1989 roku. Specjalizuje się w wytwarzaniu opakowań z folii miękkich (LDPE, HDPE). Dostarcza je dla rożnych odbiorców z dziedziny przemysłowej, jak i biur oraz dla gospodarstw domowych. Oferta zawiera możliwość wyboru kolorystycznego, ale również nadruków na folii. Zamówienia dostarczane sa pod wskazany adres. Ofertę zawsze dopasowujemy do wymagań naszych klientów. Produkujemy worki na żywność, na śmieci, do przechowywania opon, segregacji odpadów, ipt.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PressMann Bartosz Grochowski »

  PressMann Bartosz Grochowski

  Wśród szerokiej oferty znajduje się wynajem/wypożyczanie sprężarek i kompresorów. Proponujemy sprężarki i kompresory mające różne moce i pojemności. Cena za dobę zależna jest od tego na jaki długi okres czasu klientowi potrzebny jest sprzęt oraz jaki będzie jego model. Realizacja transakcji najmu odbywa się natychmiast, pozwala to zachować ciągłość produkcji lub prac, które są wykonywane. Zarezerwowane urządzenie jest dostarczane pod wskazany miejsce albo dana osoba odbiera je w naszej siedzibie (na stronie znajduje się jej adres).

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PRO-SEALS POLSKA JOANNA KUDŁA »

  PRO-SEALS POLSKA JOANNA KUDŁA

  Nasza działalność dotyczy doradztwa i zaopatrzenia przedsiębiorstw produkcyjnych w uszczelnienia techniczne. Oferta jaką dysponujemy, jest szeroka. Każdy klient traktowany jest przez nas w indywidualny sposób. Pozwala to na oferowanie szerokiej gamy produktów. Możemy zapewnić, że produkty te będą zgodne z potrzebami i wymaganiami. Ludzie, którzy u nas pracują to profesjonaliści. W razie wątpliwości, dowodem na to są nasi dotychczasowi klienci i zlecenia jakie mieliśmy przyjemność dla nich zrealizować.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "TOMI" TOMASZ WIŚNIEWSKI MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU »

  "TOMI" TOMASZ WIŚNIEWSKI MASZYNY I URZĄDZENIA DLA PRZEMYSŁU

  nasza firma współpracuje od 1999 roku z producentem armatury hydraulicznej i dysz wodnych PNR Italia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalizujemy się w sprzedaży dysz, głowic myjących i atomizerów do wytwarzania mgły. Odwiedź stronę naszej firmy. Nasza oferta to wszelkiego typu dysze wodne. Posiadają one najszersze zastosowanie w niemal każdym rodzaju przemysłu. Głównie używa się ich do mycia, płukania, nawilżania i zraszania. Atomizery stosuje się w odpylniach, układach chłodzenia i filtracji przemysłowych spalin, w systemach nawilżania powietrza oraz klimatyzacji.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Grzegorz Wendołowski "AKOM" »

  Grzegorz Wendołowski "AKOM"

  Oferujemy Państwu kotły C. O. głównie od krajowych producentów, pompy głębinowe i wiele innych modeli, grzejniki – pokojowe, elektryczne lub łazienkowe, zasilanie awaryjne kotłów, technologie klimatyzacji oraz wentylacji. Doradzamy przy regulacji i eksploatacji wszystkich grup urządzeń w ofercie. Charakteryzujemy się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Design Queen Beata Bukowska »

  Design Queen Beata Bukowska

  Powstaliśmy znaczny czas temu. Prowadzimy sklep Design Queen, gdzie oferujemy Państwu własnoręcznie wykonane obrazy z miedzi lub mosiądzu. Nowoczesna styl metal art to temat, na którym się znamy, i z którymi pełnymi garściami czerpiemy inspiracje. W naszej ofercie posiadamy obrazy metalowe przedstawiające obszerny wachlarz motywów zwierzęcych, roślinnych, abstrakcji, napisów. Obraz anioł z mosiądzu cieszy się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AKCESORIA CNC ELŻBIETA TARASZKIEWICZ »

  AKCESORIA CNC ELŻBIETA TARASZKIEWICZ

  Embia to prowadzony przez firmę Akcesoria CNC sklep, w którym znajdziemy części do budowy maszyn i automatyki. Oferta jest przygotowana perfekcyjnie, znajduje się tam ponad 100 tysięcy produktów, dlatego każdy element, który może być potrzebny w trakcie przygotowania maszyny bez wątpienia znajdzie się w ofercie formy. Ponad 9 lat doświadczenia pracowników sprawia, że wiedzą jak przygotować sklep do sprawnej pracy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LUFTBERG Arkadiusz Gołąbek »

  LUFTBERG Arkadiusz Gołąbek

  Wenylatory EBM PAPST uchodzą za jedne z najbardziej wydajnych i niezawodnych urządzeń wykorzystywanych w systemach wentylacyjnych wysokich i średnich mocy. Przemysłowe wentylatory wykorzystywane są zarówno wewnątrz linii produkcyjnych, jak też w układach odprowadzających powietrze z pomieszczeń - w dużych zakładach stosowane są wentylatory oddymiające wentylację wysokiej mocy, również w obiektach takich jak tunele i obiekty podziemne wydajne i niezawodne wentylatory EBM PAPST stosowane są z uwagi na ogromne zaufanie branży inżynieryjnej do tej marki. Na stronie wentylatory-online. pl znajduje się katalog z ofertą dystrybutora urządzeń wentylacyjnych z danymi technicznymi dostępnych modeli. Poznaj technologie wentylacyjną EBM PAPST i zaufaj specjalistom w zakresie wentylacji.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Zakład Produkcyjno-Handlowy "DEKOL" Urszula Pieregończuk »

  Zakład Produkcyjno-Handlowy "DEKOL" Urszula Pieregończuk

  Jesteśmy zakładem, który prowadzi działalność związaną z produkcją i późniejszym handlem. Klej jest tym, na czym przede wszystkim się skupiamy. Oto, co możemy zaproponować względem tego produktu: - kleje do drewna - kleje do papieru - kleje wodne - kleje szkolno-biurowe - kleje do tub papierowych Tak jak powiedzieliśmy kleje nie są tym, na czym wyłącznie się skupiamy. Oprócz nich możemy zaproponować klientom opakowania. Adres Zakładu Produkcyjno-Handlowy ''DEKOL'' Urszula Pieregończuk: Ul. Jana Kochanowskiego 20, 26-670 Pionki.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROMECH RYSZARD JURCZYŃSKI »

  PROMECH RYSZARD JURCZYŃSKI

  Firma PROMECH jesteśmy ekspertami z bogatym doświadczeniem profesjonalnym w dziedzinie planowania specjalnych maszyn oraz systemów technologicznych. Wszystkie części realizujemy począwszy od specyfikacji technologicznej po gotowy produkt. Dzięki dużemu doświadczeniu możemy ustanowić optymalną cenę. Oferta: - automatyzacja dotychczasowych rozwiązań - projektowanie urządzeń specjalistycznych, przyrządów i procesów technologicznych - wykonawstwo z wdrożeniem - wykonawstwo specyfikacji również istniejącej w systemie CAD, CAD-3D - analizy dochodowości możliwych do stosowania podejść organizacyjnych - porady profesjonalne w zakresie używanych rozwiązań organizacyjnych, dokonanie oraz zastosowanie koniecznych zmian

  Spis Firm - Data dodania: 25 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 270 Odwiedziny netsprint 9 Odwiedziny msnbot 663 Odwiedziny googlebot 1944 Odwiedziny alexa 40

Najnowsze tagi związane z kategorią: Przemysł i produkcja

Przemysł i produkcja - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: