Katalog Firm

STOWARZYSZENIE INICJATYWA MOBILNOŚCI PRACY

Witamy na stronie inicjatywa. eu. Naszą główną ideą jest walka o poprawę jakości pracy na rynku Unii Europejskiej. Dziś, w czasach kryzysu mobilność zawodowa nie może być tematem tabu, dlatego staramy się rozwikłać wszelkie wątpliwości jakie budzi delegowanie pracowników z Polski i świadczenie usług poza granicami kraju. Prowadzimy specjalistyczne warsztaty, których głównym celem jest zbudowanie świadomości członków IMP, że delegowanie zleceniobiorców może być legalne, bezpieczne i poparte prawem pracy.

Szczegóły strony inicjatywa.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę inicjatywa.eu:

STOWARZYSZENIE INICJATYWA MOBILNOŚCI PRACY

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 58

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • FIRMA PRAWNICZA VISUM LEX Z O.O. »

  FIRMA PRAWNICZA VISUM LEX Z O.O.

  W okresie 11- tu lat działalności zaufało nam wielu klientów, doceniając nasze wysokie kompetencje, profesjonalizm, zaangażowanie oraz skuteczność. Świadczymy pełną gamę usług prawniczych, jednakże nasza wiodąca specjalizacja to: odszkodowania powypadkowe, komunikacyjne, odszkodowania za wypadki za granicą, wypadki w pracy, w rolnictwie, odszkodowania za zakażenia szpitalne itp. Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie. Nasza firma prawnicza od 1999 r. odzyskuje wysokie odszkodowania: komunikacyjne, powypadkowe, odszkodowania za wypadki granicą, za zakażenia szpitalne, odszkodowania za wypadki w pracy. Jeśli jesteś ofiarą wypadku w Polsce lub za granicą skontaktuj się z nami, poprowadzimy Twoją sprawę kompleksowo bez żadnych opłat wstępnych. Prowizje pobieramy dopiero od odzyskanego odszkodowania. Firmę współtworzą wykwalifikowani radcy prawni, prawnicy i ekonomiści. Dzięki kompetentnemu zespołowi możemy oferować usługi najwyższej jakości. Każdego klienta zawsze traktujemy indywidualnie.

  Spis Firm - Data dodania: 26 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Patentowa "LECH" Wojciech Lech »

  Kancelaria Patentowa "LECH" Wojciech Lech

  Kancelaria Patentowa powstała w 1990 roku i Od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się ochroną własności intelektualnej w kraju i za granicą. Od wielu lat współpracuje z zaufanymi rzecznikami patentowymi, prawnikami oraz konsultantami różnych dziedzin nauki i technologii zarówno w kraju jak i za granicą. Ma to istotne znaczenie szczególnie przy międzynarodowej ochronie praw własności intelektualnej. Kancelaria Patentowa LECH to firma rodzinna. Po wieloletniej obecności na rynku, następuje okres kiedy do pracy dołącza się kolejne pokolenie pracowników. Można więc powiedzieć, że nowe innowacyjne podejście do pracy łączy się z bogatym doświadczeniem zawodowym. Ich wykształcenie z zakresu prawa czy filologii angielskiej doskonale wkomponowuje się w potrzeby kancelarii co skutkuje jeszcze lepszym zaspokajaniem potrzeb naszych Klientów. Dobra znajomość mechanizmów rynkowych, oraz realiów polskiej gospodarki przez nasz Zespół, jak również staranna analiza specyfiki działalności i strategii biznesowej Klienta, pozwala nam na indywidualne i elastyczne dostosowanie się do jego potrzeb i oczekiwań.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAULINA DŁUGOKĘCKA »

  KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAULINA DŁUGOKĘCKA

  Kancelaria Adwokacka adwokat Pauliny Długokęckiej świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorców i instytucji w zakresie: prawa cywilnego prawa rodzinnego prawa gospodarczego prawa pracy prawa administracyjnego prawa karnego Kancelaria zapewnia reprezentowanie przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, jak również przez Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym, a także przed organami administracji publicznej, udział w mediacjach i negocjacjach, doradztwo prawne i sporządzanie opinii prawnych. W ramach oferty kierowanej do podmiotów gospodarczych Kancelaria świadczy ponadto pomoc prawną w postaci stałej obsługi prawnej przedsiębiorstw i instytucji, a także opiniowania i negocjowania wszelkiego rodzaju umów. Kancelaria obejmuje zakresem działania obszar całej Polski

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA KURIER S.C. JANUSZ CYMER,JACEK GĘGA »

  KANCELARIA PRAWNA KURIER S.C. JANUSZ CYMER,JACEK GĘGA

  Kancelaria oferuje pomoc prawną dla firm i osób fizycznych w pełnym zakresie usług prawnych (za wyjątkiem reprezentowania jako obrońca w procesie karnym oraz prawa pracy)- zarówno w postępowaniach sądowych przed sądami jak i przed innymi podmiotami (zakładami ubezpieczeniowymi, organami administracji, firmami, osobami fizycznymi). Wynagrodzenie Kancelarii jest uzależnione od rodzaju powierzonej sprawy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MICHAŁ MINDYKOWSKI KANCELARIA RADCY PRAWNEGO »

  MICHAŁ MINDYKOWSKI KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

  Kancelaria prawna Mindykowski to grupa biegłych radców prawnych - oferujemy fachowe usługi dla Klientów jednostkowych oraz firm. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy w ciągu przeszłych lat zezwala nam na świadczenie posług najwyższej jakości. Naszym celem jest rzetelny oraz życzliwy sposób obsługi, dzięki czemu Klienci uzyskują od nas absolutną informację prawną oraz ciągłą pomoc w każdej sprawie. Priorytetem dla nas było stworzenie firmy, która zagwarantuje swoim Klientom ochronę prawną w dowolnej sytuacji zawodowej i prywatnej, dlatego też zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, zaś poniektórzy z nich dodatkowo prowadzą szkolenia i wykłady na uczelniach w Trójmieście. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, płaszczyznami, w których się specjalizujemy, a także z informacjami, jakie wyjaśnią nasze postaci i być może ugruntują wybór usług naszej firmy. Oferta: - opinie i porady prawne - zastępstwo procesowe - stała ochrona prawna - kompleksowa obsługa prawna firm

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »