Katalog Firm

SIMONA KRUKOWSKA KANCELARIA NOTARIALNA

We Wrocławiu przy ul. Krawieckiej 3, tuż przy placu Dominikańskim mieści się Kancelaria notarialna Simony Krukowskiej – notariusza od 2002 r. Świadczymy usługi z zakresy prawa notarialnego, a także obsługujemy swoich Klientów w języku angielskim i niemieckim. Do naszych usług należy m. in. sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. Zapraszamy na simona. com. pl.

Szczegóły strony www.simona.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.simona.com.pl:

SIMONA KRUKOWSKA KANCELARIA NOTARIALNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • JAKUB SKONECZNY, DOMINIK JAN KASZYŃSKI - NOTARIUSZE S.C. »

  JAKUB SKONECZNY, DOMINIK JAN KASZYŃSKI - NOTARIUSZE S.C.

  Nasza kancelaria notarialna to ogromne doświadczenie w usługach notarialnych. Od wielu lat w naszej kancelarii każdy klient jest dla nas najważniejszy i w indywidualny sposób traktowany. Jeśli chcecie Państwo sprzedać, podarować lub zamienić dom, mieszkanie, działkę lub podzielić się majątkiem, zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. W każdym przypadku pomożemy i doradzimy.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria notarialna notariusz Radosław Teleman »

  Kancelaria notarialna notariusz Radosław Teleman

  Radosław Teleman przygotowuje między innymi protesty weksli, jak także akty notarialne. Piotrków Trybunalski ulica Sienkiewicza 13 – tutaj należy się zgłaszać. Zerknij na witrynę, aby zaznajomić się z tym, w jakich godzinach prowadzona jest obsługa klientów. Zgodnie z wymogami ustawy o notariacie gwarantuje usługi notariusz. Kancelarie notarialne Piotrków Trybunalski ma rozmaite. Zainteresowani chwalą znaczną komunikatywność Radosława Telemana. Skomplikowane kwestie prawne wyjaśniane są dość prosto. Kancelaria Notarialna Piotrków Tryb, ulica Sienkiewicza 13.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EWA KNUPLERZ KANCELARIA NOTARIALNA »

  EWA KNUPLERZ KANCELARIA NOTARIALNA

  Zajmujemy się w naszej kancelarii notarialnej w realizowaniu szerokiego zakresu czynności notarialnych. Wykonujemy między innymi czynności notarialne związane z umowami sprzedaży, umowami darowizny, ustanowieniem odrębnych własności lokali, aktów ustanowienia hipoteki, akty ustanowienia służebności oraz użytkowania, umów zamian, umów o dożycie, umów działu spadku, pełnomocnictwa, aktów poświadczenia dziedziczenia.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGNIESZKA MATUSZEWSKA »

  AGNIESZKA MATUSZEWSKA

  Szukasz kancelarii notarialnej w Dąbrowie Górniczej? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie czynności notarialnych. Oferujemy standardowy zakres czynności notarialnych. W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy na naszą stronę internetową do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszej siedziby, która czynna jest od poniedziałku do piątku.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna S.C. Maciej Biwejnis, Paweł Orłowski »

  Kancelaria Notarialna S.C. Maciej Biwejnis, Paweł Orłowski

  Notariusz jest prawnikiem upoważnionym do sporządzania aktów notarialnych oraz innych czynności notarialnych, powoływany przez ministra sprawiedliwości. Zgodnie z ustawą „Prawo o notariacie”, notariusz jest osobą zaufania publicznego. Notariusz sporządza m. in. akty notarialne, akty poświadczeń dziedziczenia, doręczenia oświadczeń czy sporządza protesty weksli i czeków. Rolą notariusz w systemie prawnym RP jest zabezpieczenie niektórych sfer obrotu cywilnoprawnego.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »