Katalog Firm

Patryk Siemaszko

Zapewniamy szeroki zakres usług doradczych. Nasz Kancelaria Adwokacka zajmuje się wszechstronną pomocą prawną na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi sądami i organami administracji publicznej. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy. W ofercie: prawa cywilnego, w szczególności: ochrony własności, zniesienia współwłasności, zasiedzenie, służebności, spadki, dział spadku, odszkodowania; prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty, ustalenie ojcostwa prawa karnego, prawa karnoskarbowego, wykroczeń i postępowania wykonawczego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych prawa gospodarczego i handlowego prawa podatkowego prawa administracyjnego prawa spółek handlowych kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych prawa budowlanego i mieszkaniowego windykacja należności postępowania egzekucyjnego

Szczegóły strony www.adwokatinfo.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.adwokatinfo.pl:

Patryk Siemaszko

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 181

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Hernacki »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Hernacki

  Kancelaria adwokacka z Bydgoszczy oferuje konsultacje oraz porady w zakresie przepisów prawa. Kancelaria prawna reprezentuje klientów na wszystkich etapach postępowań w sądach w sprawach cywilnych, karnych, karno-skarbowych oraz w sprawach administracyjnych. Kancelaria działa w obrębie Bydgoszczy, a także całej Polski. Oferujemy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych, jak i również klientów indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA KAMIENOWSKA KANCELARIA ADWOKACKA »

  KATARZYNA KAMIENOWSKA KANCELARIA ADWOKACKA

  Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyny Kamienowskiej świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Klientami kancelarii mogą być także obcokrajowcy. Specjalizacją kancelarii są sprawy z obszaru prawa cywilnego, spadkowego, pracy i ubezpieczeń społecznych, a także karnego, międzynarodowego i medycznego. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź »

  Kancelaria Prawnicza Krzysztof Niedźwiedź

  W ramach oferty naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi w zakresie między innymi realizowania spraw związanych z odszkodowaniami za błędy medyczne. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam zapewnić naszym klientom rzetelne usługi oraz fachowe wsparcie na każdym etapie realizowania sprawy o odszkodowanie. Wszystkie usługi realizujemy przy indywidualnym dopasowaniu rozwiązań.

  Spis Firm - Data dodania: 14 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Posyniak »

  Kancelaria Radcy Prawnego Jacek Posyniak

  W ramach oferty naszej kancelarii radców prawnych możemy zapewnić naszym klientom zarówno profesjonalną a jednocześnie kompleksową obsługę prawną. Doświadczony zespół radców prawnych, którzy zajmują się szczególnie prawem w ramach nowych technologii pozwala nam zapewnić realizowanie usług prawnych zarówno dla osób fizycznych a także dla podmiotów gospodarczych. Zapewniamy realizowanie rzetelnych oraz kompleksowych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 14 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Cisek »

  Kancelaria Adwokacka Adw. Paweł Cisek

  Kancelaria Adwokacka w Łańcucie obsługuje osoby indywidualne, przedsiębiorców i instytucje. W zakresie działalności znalazło się prawo cywilne, rodzinne, gospodarcze oraz karne. Prawnicy z kancelarii udzielają porad prawnych, przygotowują pisma procesowe, sporządzają środki odwoławcze w postępowaniach karnych, reprezentują oskarżonych oraz pokrzywdzonych. Kancelaria zapewnia zastępstwo procesowe w toku spraw cywilnych przed sądami powszechnymi każdej instancji. Pomoc prawna udzielana jest również w sprawach egzekucyjnych prowadzonych przez komornika.

  Spis Firm - Data dodania: 02 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »