Katalog Firm

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI

Do zadań komornika należy w szczególności: 1) wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń; 2) wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności; 3) sporządzanie protokołu stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora. Ponadto komornik ma prawo: 1) doręczania zawiadomień sądowych, obwieszczeń, protestów i zażaleń oraz innych dokumentów za potwierdzeniem odbioru i oznaczeniem daty; 2) na wniosek organizatora licytacji – sprawowania urzędowego nadzoru nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami, z przybiciem najniższej lub najwyższej oferty; 3) weryfikowania istnienia i treści tytułów wykonawczych wydanych w postępowaniach elektronicznych.

Szczegóły strony www.mielec-komornik.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mielec-komornik.pl:

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 59

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • DARIUSZ SIĘKA KANCELARIA ADWOKACKA »

  DARIUSZ SIĘKA KANCELARIA ADWOKACKA

  Kancelaria Adwokacka Adwokata Dariusza Sięki prowadzi sprawy w zakresie prawa cywilnego (odszkodowania, ochrona dóbr osobistych, sprawy o zapłatę), rodzinnego (rozwody, alimenty, podział majątku), spadkowego (dział spadku, zachowek, niegodność dziedziczenia, nieważność testamentu), gospodarczego (obsługa prawna firm), lokalowego (najem, eksmisja) oraz prawa karnego, karnego gospodarczego, (obrona w procesie karnym i w sprawach o wykroczenia). Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi, organami administracji państwowej i samorządowej oraz w postępowaniach egzekucyjnych. Udzielamy bieżących porad prawnych i konsultacji, sporządzamy opinie prawne oraz przygotowujemy wszelkie pisma procesowe - pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, skargi kasacyjne.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT JAN FRĄTCZAK »

  KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT JAN FRĄTCZAK

  Kancelaria oferuje profesjonalną obsługę prawną, która obejmuje: Udzielanie porad prawnych, Sporządzanie opinii prawnych, Sporządzanie pism procesowych, Reprezentację procesową przed sądami oraz innymi organami państwowymi. Zasadniczym założeniem działalności kancelarii jest przedstawienie klientowi już na etapie porady prawnej rzetelnej oceny prawnej sprawy i wskazanie możliwych rozwiązań. W oparciu o realną ocenę prawną, klient podejmuje decyzję o powierzeniu sprawy kancelarii. We wszystkich rodzajach spraw oferujemy możliwość uzyskania porady prawnej oraz przygotowania pisma procesowego bez konieczności zlecenia sprawy do prowadzenia. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, bieżącą informacje na każdym etapie sprawy oraz dyskrecję. Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie podczas spotkań z klientem. Jego wysokość jest uzależniona m. in. od rodzaju sprawy, nakładu pracy adwokata i terminu wykonania usługi. W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia honorarium na raty.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT DOROTA LASOTA »

  ADWOKAT DOROTA LASOTA

  Jeśli poszukujesz rozwiązania dla nurtującego Cię problemy prawnego lub dotyczącej Ciebie sprawy karnej, cywilnej, gospodarczej, rodzinnej i opiekuńczej, spadkowej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjnej oraz egzekucyjnej, pomoc prawną oferuje kancelaria adwokacka w centrum Szczecina, prowadzona przez adwokat Dorotę Lasotę. Kancelaria adwokacka w Szczecinie czynna jest:- w poniedziałki i wtorki w godzinach od 11:00 do 17:00 (w tym dyżur od 15:30 do 17 :00)- w środy, czwartki i piątki w godzinach od 9:00 do 15:00- w pozostałych terminach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Więcej informacji na stronie serwisu internetowego kancelarii adwokackiej w Szczecinie. Kancelaria adwokacka w Szczecinie mieści się w budynku przy ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 21/1 - na pierwszym piętrze - wejście od strony podwórza (GPS: 53. 424082, 14. 557503). Dojazd możliwy jest liniami tramwajowymi 2, 7, 8 i 8 bis, jak również autobusami linii zwykłych 52, 61, 75, 76, 81 i pospiesznych A, B, C, D, E oraz G. Miejsca parkingowe znajdujące się przed budynkiem nie są objęte Strefą Płatnego Parkowania.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO BERNADETA PODRASKA »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO BERNADETA PODRASKA

  Oferta Kancelarii dotyczy głównie usług świadczonych w dziedzinie prawa zamówień publicznych, obejmuje profesjonalną obsługę prawną Wykonawców chcących pozyskać zamówienie publiczne oraz Zamawiających organizujących postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Ponad to prowadzę bieżącą obsługę firm nakierowaną na dochodzenie roszczeń związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą. Współpracuję z trenerem biznesu prowadzącym szkolenia kadry menadżerskiej, pracowników w zakresie negocjacji handlowych, obsługi klienta, zarządzania sobą w czasie, autoprezentacji itp. Preferuję pozasądowe rozwiązywanie sporów w drodze negocjacji lub mediacji, czego przejawem jest kierowanie Ośrodkiem Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Bydgoszczy.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Łakomiec Kancelaria Adwokacka »

  Katarzyna Łakomiec Kancelaria Adwokacka

  Kancelaria prawna Katarzyna Łakomiec w Krakowie oferuje bogaty zakres usług w obszarze prawa. Duże doświadczenie oraz pasja do pracy sprawiają, iż nasze usługi są wysokiej jakości. Oferujemy także porady przez Internet. Gwarantujemy pełną anonimowość. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego. W ofercie: Usługi prawne w zakresie: - nieruchomości i inwestycji budowlanych - prawa własności intelektualnej - prawa rynku elektronicznego - prawa gospodarczego - prawa rodzinnego oraz opiekuńczego

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »