Katalog Firm

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI

Do zadań komornika należy w szczególności: 1) wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń; 2) wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności; 3) sporządzanie protokołu stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora. Ponadto komornik ma prawo: 1) doręczania zawiadomień sądowych, obwieszczeń, protestów i zażaleń oraz innych dokumentów za potwierdzeniem odbioru i oznaczeniem daty; 2) na wniosek organizatora licytacji – sprawowania urzędowego nadzoru nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami, z przybiciem najniższej lub najwyższej oferty; 3) weryfikowania istnienia i treści tytułów wykonawczych wydanych w postępowaniach elektronicznych.

Szczegóły strony www.mielec-komornik.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mielec-komornik.pl:

KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 68

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Adwokacka Jacek Sanocki »

  Kancelaria Adwokacka Jacek Sanocki

  Kancelaria prowadzi sprawy karne na wszystkich etapach postępowania. Pomoc jest skierowana zarówno do podejrzanych, oskarżonych czy skazanych, jak również pokrzywdzonych i oskarżycieli posiłkowych. Kancelaria zajmuje się także sprawami cywilnymi, rodzinnymi, spadkowymi, gospodarczymi, z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Do przedsiębiorców skierowana jest oferta stałej obsługi prawnej. Wszystkim klientom Kancelaria świadczy pomoc zarówno przed sądami i organami administracji, jak i podczas negocjacji. W zakres usług wchodzi udzielanie porad prawnych, sporządzanie umów i wiele innych czynności.

  Spis Firm - Data dodania: 25 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH-JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY »

  KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH-JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy prowadzi działalność gospodarczą w formie Spółki Partnerskiej na mocy art. 86 i n. kodeksu spółek handlowych z dn. 15 września 2000 r., wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 62633 i uprawniona jest do występowania we własnym imieniu w obrocie prawnym. Każda obsługa prawna świadczona przez Kancelarię jest dostosowana do indywidualnych potrzeb podmiotu na rzecz, którego jest świadczona i uwzględnia jego oczekiwania w powyższym zakresie. Kancelaria prowadzi obsługę również w języku angielskim i niemieckim. Podstawowym zamierzeniem założycieli Kancelarii było pełne wykorzystanie posiadanej wiedzy prawniczej i doświadczenia w celu: -zapewnienia Klientom Kancelarii jak najlepszej bieżącej obsługi i pomocy prawnej służącej rozwojowi i zabezpieczeniu Ich interesów, -zapewnienia kompleksowej obsługi strony prawnej konkretnych przedsięwzięć gospodarczych, -uzyskanie i utrzymanie jakości świadczonych usług i porad prawnych, -zapewnienie Klientom pełnej informacji odnośnie prawnej strony podejmowanych przez Nich działań.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKATÓW ANDRZEJ DUDKOWIAK, TOMASZ KOPEĆ SPÓŁKA JAWNA »

  KANCELARIA ADWOKATÓW ANDRZEJ DUDKOWIAK, TOMASZ KOPEĆ SPÓŁKA JAWNA

  Strona Internetowa Kancelarii Adwokatów Dudkowiak & Kopeć Business Lawyers. Kancelaria Adwoakcka od dwudziestu lat specjalizuje się w obsłudze inwestycji, podmiotów gospodarczych, spółek handlowych. Nasi adwokaci świadczą usługi prawne dla biznesu w biurach w Poznaniu, Warszawie oraz w siedzibie w Zielonej Górze. Kancelaria posiada bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów zagranicznych oraz bezpośrednich inwestycji zagranicznych.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA WRZESZCZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  KANCELARIA PRAWNA WRZESZCZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp. k. funkcjonuje na rynku usług prawniczych i windykacyjnych od 2006 roku. Pod obecną marką działa od 2010 roku. Kancelaria świadczy swoje usługi na terenie całego kraju, siedzibą kancelarii jest Wrocław. Misją Kancelarii jest doraźna i kompleksowa obsługa prawna klientów kancelarii, w tym dochodzenie i windykacja należności od nierzetelnych kontrahentów, zapewniająca im prawidłowe funkcjonowanie we własnym obszarze działalności gospodarczej i pozwalająca skoncentrować się na sprzedaży swojego produktu lub usługi bez potrzeby absorbowania się w zawiłe i często niezrozumiałe procedury prawne. Kancelaria Prawna i Windykacyjna Limanówka Wrzeszcz sp. k. prowadzi obsługę prawną firm i innych podmiotów korporacyjnych, wśród których znajdują się liderzy branż oraz najbardziej innowacyjne, najszybciej rozwijające się na rynku przedsiębiorstwa. Główne filary działalności kancelarii to:- windykacja i dochodzenie należności- kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i innych podmiotów korporacyjnych

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Global Information Security Sp. z o.o. »

  Global Information Security Sp. z o.o.

  Global Information Security sp. z o. o. jest firmą której domeną jest kompleksowa obsługa firm w zakresie danych osobowych oraz szerzej - zarządzanie bezpieczeństwem informacji. Wśród naszych usług można wymienić wszelkiego rodzaju szkolenia, audyty i konsultacje związane z tą tematyką. W ramach usług przygotowujemy dokumentację wymaganą przez ustawy o ochronie danych osobowych. Przygotowujemy szkolenia tematyczne dostosowane do specyfiki firmy. Zapewniamy bieżącą obsługę prawną dotyczącą przetwarzania i ochrony danych osobowych. Usługi dla naszych Klientów świadczą specjaliści, z wieloletnim doświadczeniem w zakresie danych osobowych, audytu informatycznego, zarządzania bezpieczeństwem oraz ryzykiem. Każde zlecenie traktujemy z należytą starannością i zaangażowaniem, tak by spełnić oczekiwania każdego Klienta, bez względu na to, czy jest to duża firma, czy niewielkie rodzinne przedsiębiorstwo. Osoby zajmujące się ochroną danych osobowych są członkami Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji, zrzeszającego osoby zajmujące się profesjonalnie ochroną danych osobowych, natomiast Prezes GIS pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Stowarzyszenia ABI. Pracownicy GIS są także członkami międzynarodowych organizacji m. in. Stowarzyszenia Audytorów Wewnętrznych (IIA), Stowarzyszenia ds. Audytu i Kontroli Systemów Informatycznych (ISACA). Kadra zarządzająca GIS aktywnie uczestniczy w pracach Polskiego Komitetu Normalizacyjnego (Podkomitet Techniczny) w obszarze bezpieczeństwa informacji. Ze szczegółową ofertę można zapoznać odwiedzając naszą stronę internetową www. globinfosec. pl

  Spis Firm - Data dodania: 30 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »