Katalog Firm

Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Monika Ulmer

Oferujemy szybką i profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań ofiarom zdarzeń drogowych oraz ich rodzinom tak, aby nieszczęśliwe wypadki jak najmniej zmieniły ich dotychczasowe życie. POMAGAMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWAŃ: ofiarom wypadków i kolizji drogowych (pieszym, rowerzystom, kierującym pojazdem mechanicznym, wszystkim pasażerom pojazdów), małoletnim, najbliższym rodzin osób, które zginęły w wypadkach drogowych, także osobom które doznały obrażeń w środkach komunikacji miejskiej, kolejowej, lotniczej i w wielu innych przypadkach. NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH! ZAŁATWIAMY ODSZKODOWANIA NAWET DO 20 LAT WSTECZ!

Szczegóły strony www.kancelariaulmer.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kancelariaulmer.pl:

Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Monika Ulmer

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 71

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ANDRZEJ ANTCZAK »

  KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ANDRZEJ ANTCZAK

  Profesjonalna pomoc dla osób prywatnych, firm i przedsiębiorstw - Andrzej Antczak, kancelaria Adwokacka w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska, woj. kujawsko pomorskie. Porady prawne - rozwód, warunkowe zwolnienie, odroczenie kary, prawo rodzinne, alimenty, rozwody, reprezentowanie przed sądem, przygotowywanie pozwów i sporządzanie opinii prawnych. Kancelaria adwokacka W samym Centrum Bydgoszczy - zapraszamy na spotkanie po uprzednim umówieniu telefonicznym. Prawnik zaprasza po opinie i porady prawne - adwokaci Bydgoszcz. Obsługa prawna, rzetelna analiza problemu - kancelarie adwokackie Bydgoszcz. Skontaktuj się z nami i poznaj ramowe warunki współpracy. Pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych i dla Klientów indywidualnych (Klienci Indywidualni i Podmioty Gospodarcze).

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH-JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY »

  KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH-JAROSIŃSKI, KULIŃSKI I PARTNERZY

  Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Jarosiński, Kuliński i Partnerzy prowadzi działalność gospodarczą w formie Spółki Partnerskiej na mocy art. 86 i n. kodeksu spółek handlowych z dn. 15 września 2000 r., wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 62633 i uprawniona jest do występowania we własnym imieniu w obrocie prawnym. Każda obsługa prawna świadczona przez Kancelarię jest dostosowana do indywidualnych potrzeb podmiotu na rzecz, którego jest świadczona i uwzględnia jego oczekiwania w powyższym zakresie. Kancelaria prowadzi obsługę również w języku angielskim i niemieckim. Podstawowym zamierzeniem założycieli Kancelarii było pełne wykorzystanie posiadanej wiedzy prawniczej i doświadczenia w celu: -zapewnienia Klientom Kancelarii jak najlepszej bieżącej obsługi i pomocy prawnej służącej rozwojowi i zabezpieczeniu Ich interesów, -zapewnienia kompleksowej obsługi strony prawnej konkretnych przedsięwzięć gospodarczych, -uzyskanie i utrzymanie jakości świadczonych usług i porad prawnych, -zapewnienie Klientom pełnej informacji odnośnie prawnej strony podejmowanych przez Nich działań.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DORADCA PODATKOWY JERZY PALUCH »

  DORADCA PODATKOWY JERZY PALUCH

  Jestem doradca podatkowym – wpisanym na listę Ministerstwa Finansów i Krajowej Rady Doradców Podatkowych pod numerem 09663. Działalność gospodarczą prowadzę od 1989 roku. Moją specjalnością jest rozwiązywanie problemów i konfliktów między klientami a fiskusem, jak również doradztwo w każdym zakresie z obszaru:podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT);podatku dochodowego od osób prawnych (CIT);ordynacji podatkowej;prawa gospodarczego;opłat i podatków lokalnych;podatku od towarów i usług (VAT);podatku od spadków i darowizn;obliczania ulg, odliczeń, kosztów uzyskania przychodów, etc. ;składania zeznań podatkowych (PIT);planowania i optymalizacji spadkowej;zakładania i prowadzenia firm;prawa pracy oraz wszystkich innych obszarów związanych z tworzeniem i prowadzeniem firmy;zakładania firm w Monaco i na Cyprze;osiedlania się w Holandii i Hiszpanii. Doradzam również w obszarach obejmujących : organizację i zarządzanie, doradztwo personalne, rozwój pracowników, szeroko rozumiana przedsiębiorczość. Od 2010 r. realizuję także usługi windykacyjne dotyczące szczególnie trudnych przypadków a także międzynarodowych roszczeń wierzycieli.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WIESŁAW WOJCIECHOWSKI »

  WIESŁAW WOJCIECHOWSKI

  Agent ubezpieczeniowy Hestia działający na terenie miasta Wrocław oferuje swoje usługi. Potrzebujesz ubezpieczenia? Chcesz załatwić wszystkie formalności bez zbędnych problemów? Oferuję kompleksową ochronę ubezpieczeniową (ubezpieczenia dla osób indywidualnych oraz ubezpieczenia dla firm). Doświadczenie od 1999 roku gwarantuje najwyższą jakość usług. Zapraszam na stronę internetową http://www. hestiawroclaw. com. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI »

  KOMORNIK SĄDOWY PRZY SĄDZIE REJONOWYM W MIELCU TOMASZ GRUSZECKI

  Do zadań komornika należy w szczególności: 1) wykonywanie orzeczeń sądowych w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń; 2) wykonywanie innych tytułów wykonawczych wydanych na podstawie odrębnych przepisów oraz tytułów egzekucyjnych, które zgodnie z odrębnymi przepisami podlegają wykonaniu w drodze egzekucji sądowej bez zaopatrywania ich w klauzulę wykonalności; 3) sporządzanie protokołu stanu faktycznego przed wszczęciem procesu sądowego lub przed wydaniem orzeczenia na zarządzenie sądu lub prokuratora. Ponadto komornik ma prawo: 1) doręczania zawiadomień sądowych, obwieszczeń, protestów i zażaleń oraz innych dokumentów za potwierdzeniem odbioru i oznaczeniem daty; 2) na wniosek organizatora licytacji – sprawowania urzędowego nadzoru nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami, z przybiciem najniższej lub najwyższej oferty; 3) weryfikowania istnienia i treści tytułów wykonawczych wydanych w postępowaniach elektronicznych.

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »