Katalog Firm

Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Monika Ulmer

Oferujemy szybką i profesjonalną pomoc w uzyskiwaniu odszkodowań ofiarom zdarzeń drogowych oraz ich rodzinom tak, aby nieszczęśliwe wypadki jak najmniej zmieniły ich dotychczasowe życie. POMAGAMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWAŃ: ofiarom wypadków i kolizji drogowych (pieszym, rowerzystom, kierującym pojazdem mechanicznym, wszystkim pasażerom pojazdów), małoletnim, najbliższym rodzin osób, które zginęły w wypadkach drogowych, także osobom które doznały obrażeń w środkach komunikacji miejskiej, kolejowej, lotniczej i w wielu innych przypadkach. NIE POBIERAMY OPŁAT WSTĘPNYCH! ZAŁATWIAMY ODSZKODOWANIA NAWET DO 20 LAT WSTECZ!

Szczegóły strony www.kancelariaulmer.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kancelariaulmer.pl:

Kancelaria Ulmer i Współpracownicy Monika Ulmer

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 78

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawno-Podatkowa LADONA CONSULTING PIOTR MLASTEK »

  Kancelaria Prawno-Podatkowa LADONA CONSULTING PIOTR MLASTEK

  Świadczymy usługi kompleksowego doradztwa i reprezentacji podatników przed organami podatkowymi, organami celnymi i organami kontroli skarbowej w każdym stadium toczących się postępowań kontrolno-podatkowych, celnych oraz w postępowaniach sądowo-administracyjnych. Z powodzeniem reprezentujemy naszych klientów utrzymując wysoki wskaźnik pozytywnych rozstrzygnięć. Oferujemy następujące usługi: - doradztwo i pomoc podczas kontroli podatkowych/skarbowych/celnych weryfikacyjnych oraz podczas każdego etapu postępowania podatkowego/celnego; - przygotowanie i wdrożenie strategii obrony, formułowanie właściwej argumentacji przedstawianej kontrolującym oraz innym przedstawicielom aparatu skarbowego; - reprezentowanie klientów przed inspektorami kontroli skarbowej, w urzędach skarbowych i w izbach skarbowych; - reprezentowanie klientów przed Wojewódzkimi Sądami Administracyjnymi, Naczelnym Sądem Administracyjnym oraz sądami powszechnymi; - przygotowanie wniosków, zastrzeżeń, odwołań, skarg oraz innych pism w trakcie kontroli podatkowej/skarbowej/celnej, postępowania podatkowego i postępowania sądowego; - uczestnictwo w przesłuchaniach świadków. Oferujemy również pomoc na każdym etapie postępowania dotyczącego odpowiedzialności osób trzecich skierowanego przeciwko członkom zarządu, dyrektorom finansowym, głównym księgowym oraz innym osobom odpowiedzialnym za zobowiązania podatkowe i celne.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH ARGOS S.C. ADWOKAT MAREK LUBELSKI, RADCA PRAWNY KRYSTYNA LUBELSKA, ADWOKAT WOJCIECH LUBELSKI »

  KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH ARGOS S.C. ADWOKAT MAREK LUBELSKI, RADCA PRAWNY KRYSTYNA LUBELSKA, ADWOKAT WOJCIECH LUBELSKI

  Z uwagi na odrębność każdej indywidualnej sprawy Kancelaria dzieli swą działalność na dwa działy: OSÓB PRYWATNYCH oraz PODMIOTÓW GOSPODARCZYCH. Naszą pełną ofertę znajdą Państwo na stronie. Zapraszamy! O naszej pozycji niech świadczy fakt, iż Kancelaria "ARGOS" prowadzi stałą obsługę prawną jednostek administracji państwowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej spółek prawa handlowego jak również innych przedsiębiorców. Zatrudniamy doświadczonych prawników, łącznie z wysoko wykwalifikowaną kadrą uniwersytecką. Współpracujemy z podmiotami zagranicznymi zwłaszcza z Czech i Kanady. Na zlecenie Kancelaria organizuje także szkolenia i wykłady z zakresu prawa. Pracownicy Kancelarii biegle posługują się językiem angielskim i francuskim. Ugruntowana pozycja na rynku pozwala nam zapewnić Państwu fachową obsługę przy jednocześnie stosunkowo niskich jej kosztach. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ADWOKAT DOROTA LASOTA »

  ADWOKAT DOROTA LASOTA

  Jeśli poszukujesz rozwiązania dla nurtującego Cię problemy prawnego lub dotyczącej Ciebie sprawy karnej, cywilnej, gospodarczej, rodzinnej i opiekuńczej, spadkowej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjnej oraz egzekucyjnej, pomoc prawną oferuje kancelaria adwokacka w centrum Szczecina, prowadzona przez adwokat Dorotę Lasotę. Kancelaria adwokacka w Szczecinie czynna jest:- w poniedziałki i wtorki w godzinach od 11:00 do 17:00 (w tym dyżur od 15:30 do 17 :00)- w środy, czwartki i piątki w godzinach od 9:00 do 15:00- w pozostałych terminach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Więcej informacji na stronie serwisu internetowego kancelarii adwokackiej w Szczecinie. Kancelaria adwokacka w Szczecinie mieści się w budynku przy ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 21/1 - na pierwszym piętrze - wejście od strony podwórza (GPS: 53. 424082, 14. 557503). Dojazd możliwy jest liniami tramwajowymi 2, 7, 8 i 8 bis, jak również autobusami linii zwykłych 52, 61, 75, 76, 81 i pospiesznych A, B, C, D, E oraz G. Miejsca parkingowe znajdujące się przed budynkiem nie są objęte Strefą Płatnego Parkowania.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA PRAWNA "CERTUS" D.BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  KANCELARIA PRAWNA "CERTUS" D.BIELSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  Skuteczna windykacja należności we Wrocławiu, Poznaniu i Warszawie. Możemy pochwalić się ponad piętnastoletnim doświadczeniem oraz stałym rozwijaniem się. Najważniejsza dla nas jest pełna satysfakcja każdego klienta. Może pomóc w zakresie zastępstwa procesowego oraz udzielić porad prawnych. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony, mogą świadczyć o tym pozytywne referencje naszych poprzednich klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Katarzyna Łakomiec Kancelaria Adwokacka »

  Katarzyna Łakomiec Kancelaria Adwokacka

  Kancelaria prawna Katarzyna Łakomiec w Krakowie oferuje bogaty zakres usług w obszarze prawa. Duże doświadczenie oraz pasja do pracy sprawiają, iż nasze usługi są wysokiej jakości. Oferujemy także porady przez Internet. Gwarantujemy pełną anonimowość. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego. W ofercie: Usługi prawne w zakresie: - nieruchomości i inwestycji budowlanych - prawa własności intelektualnej - prawa rynku elektronicznego - prawa gospodarczego - prawa rodzinnego oraz opiekuńczego

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »