Katalog Firm

"KANCELARIA RADCY PRAWNEGO" TOMASZ JANKOWSKI

Kancelaria Radców Prawnych T. Jankowski zajmuje się głównie obsługą prawną firm oraz udzielaniem porad prawnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni radcowie prawni. Udzielamy pomocy prawnej z zakresu rozwodów, prawa budowlanego oraz odzyskiwania odszkodowań i wierzytelności. Nasza kancelaria ma siedzibę w Łodzi. Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - zapraszamy!

Szczegóły strony www.jankowskiplociennik.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.jankowskiplociennik.pl:

"KANCELARIA RADCY PRAWNEGO" TOMASZ JANKOWSKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 76

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TERESA LOGA Kancelaria Prawnicza Teda »

  TERESA LOGA Kancelaria Prawnicza Teda

  Kancelaria Prawnicza TEDA to jedna z najbardziej znanych kancelarii prawnych w naszym kraju. Oferujemy pomoc prawną dla klientów inwidualnych jak również klientów biznesowych. Oferujemy wszelkiego typu pozwy, pisma, apelacje, reprezentacja w sądach i urzędach oraz wobec innych podmiotów. Dodatkowo zajmujemy się prawem budowlanym, administracyjnym i prawem pracy. Kancelaria prawna, znajduje się w centrum Warszawy, w miejscu zacisznym dlatego zapraszamy wszystkich do skontaktowania się z nami.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • JAKUB CIBOROWSKI KANCELARIA RADCY PRAWNEGO »

  JAKUB CIBOROWSKI KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

  Kancelaria Prawna Ciborowski swoją ofertę kieruje dla Klientów indywidualnych i korporacyjnych w zakresie prowadzenia usług prawnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży usług prawniczych. Prowadzimy usługi z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego, prawa administracyjnego i innych. Nasi specjaliści świadczą usługi również w języku angielskim. Szczególny nacisk kładziemy na kontakt z Klientem, dzięki któremu możemy lepiej poznać sedno sprawy i doprowadzić sprawę do pomyślnego sfinalizowania.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Patrycja Callaghan »

  Kancelaria Radcy Prawnego Patrycja Callaghan

  Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej kancelarii radcy prawnego w Inowrocławiu oraz Toruniu gdzie mają Państwo okazję skorzystać z porad prawnych oraz szeregu innych usług które oferujemy. Pomożemy w przygotowaniu pism urzędowych oraz sądowych a także zajmiemy się prezentacją w Państwa imieniu w sądzie, prokuraturze czy innych instytucjach do których należy się zwrócić w sposób formalny. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej na której postaramy się szerzej przedstawić naszą ofertę.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CELICHOWSCY SŁUŻEWSKA - WOŹNICKA SPÓŁKA PARTNERSKA KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH »

  CELICHOWSCY SŁUŻEWSKA - WOŹNICKA SPÓŁKA PARTNERSKA KANCELARIA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH

  Badamy oraz sporządzamy układy handlowe oraz opinie jurydyczne. Radzimy podczas tworzenia biznesów, czy modyfikowania specyfikacji ich działania. Świadczymy usługi prawne na rzecz przedsiębiorstw a także podmiotów fizycznych w kraju i za granicą. Reprezentujemy Petentów przed trybunałami, urzędami i organami ścigania w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, karnego oraz karno-skarbowego. Prowadzimy procesy zmierzające do windykacji należności. Zajmujemy się konsultingiem, przede wszystkim w zakresie prawa handlowego, cywilnego, prawa pracy i administracyjnego. Diagnozujemy oraz ustalamy stan prawny własności firm a także posiadłości (due diligence). Współtworzymy grupę kancelarii PRAGMA. Usługujemy Delikwentów w języku polskim, francuskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim.

  Spis Firm - Data dodania: 23 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Czarnecka »

  Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Czarnecka

  Biuro Radcy Prawnego Małgorzata Czarnecka. Świadczymy dla klientów usługi prawne oraz oferujemy poparcie fachowego prawnika. Z naszych usług korzystają nie jedynie interesanci indywidualni, ale zarówno malutkie i nie za duże firmy. W naszej ofercie istnieje obszerna obsługa prawna, przygotowywaniezaświadczeńorazw szczególności umów, jak też pośredniczenie za kontrahenta w Trybunale. Nasza kancelaria ma do dyspozycji również wskazówki prawne przez internet. W nieskomplikowany sposób zrobimy preliminarnąinterpretację kłopotu, użyczając wszelakich poradtudzież odpowiedzi na Państwa pytania. Nasze opłaty są niezmiernie przystępne dla naszych klientów. W ofercie: Nasza Kancelaria świadczy pełen zakres usług w dziedzinie prawa dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw w przystępnych dla Państwa cenach.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »