Katalog Firm

"KANCELARIA RADCY PRAWNEGO" TOMASZ JANKOWSKI

Kancelaria Radców Prawnych T. Jankowski zajmuje się głównie obsługą prawną firm oraz udzielaniem porad prawnych. Nasz zespół tworzą doświadczeni radcowie prawni. Udzielamy pomocy prawnej z zakresu rozwodów, prawa budowlanego oraz odzyskiwania odszkodowań i wierzytelności. Nasza kancelaria ma siedzibę w Łodzi. Więcej informacji na temat oferty znajdą Państwo na naszej stronie internetowej - zapraszamy!

Szczegóły strony www.jankowskiplociennik.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.jankowskiplociennik.pl:

"KANCELARIA RADCY PRAWNEGO" TOMASZ JANKOWSKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 66

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz N. Smykiewicz »

  Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz N. Smykiewicz

  O KancelariiNasze doświadczenie i doskonałe przygotowanie merytoryczne prawników naszej Kancelarii są gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez nas usług prawnych. Już ponad dwie dekady doradzamy przedsiębiorcom, zarówno polskim jak i zagranicznym. Obsługujemy istniejące i tworzymy nowe spółki prawa handlowego. Wśród naszych Klientów jest wiele znanych spółek akcyjnych i spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Świadczymy usługi prawne w językach polskim, angielskim, niemieckim i, w razie potrzeby, francuskim. Jesteśmy podmiotem wpisanym do rejestru Okręgowej Izby Radców Prawnych za nr wpisu WA2448. Kancelaria IURIDICA® (prawo ochronne nr 198015 na znak towarowy) jest wiarygodnym, stabilnym i doświadczonym partnerem dla najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO JAROSŁAW WAWROWSKI »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO JAROSŁAW WAWROWSKI

  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych, w tym również pisanie skarg do Strasburga. Prawo, cywilne, administracyjne, rodzinne, gospodarcze, pracy, karne, międzynarodowe. Pozwy, skargi, apelacje, skargi kasacyjne, zażalenia, skargi do trbunału konstytucyjnego, pisma procesowe - już od 60 zł + podatek vat, kasacje, doradztwo prawne - porady prawne już od 40 zł + podatek vat

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TERESA LOGA Kancelaria Prawnicza Teda »

  TERESA LOGA Kancelaria Prawnicza Teda

  Kancelaria Prawnicza TEDA to jedna z najbardziej znanych kancelarii prawnych w naszym kraju. Oferujemy pomoc prawną dla klientów inwidualnych jak również klientów biznesowych. Oferujemy wszelkiego typu pozwy, pisma, apelacje, reprezentacja w sądach i urzędach oraz wobec innych podmiotów. Dodatkowo zajmujemy się prawem budowlanym, administracyjnym i prawem pracy. Kancelaria prawna, znajduje się w centrum Warszawy, w miejscu zacisznym dlatego zapraszamy wszystkich do skontaktowania się z nami.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OLEARSKA & PIEKARCZYK RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA »

  OLEARSKA & PIEKARCZYK RADCOWIE PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

  Kancelaria Prawna Olearska & Piekarczyk Radcowie Prawni sp. p. to nowoczesna i dynamiczna firma prawnicza, którą tworzy doświadczony i zaangażowany zespół prawników. Kancelaria specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących obsługi podmiotów gospodarczych z różnych branż. Radcowie prawni naszej kancelarii świadczą szeroki wachlarz usług w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, podatkowego, budowlanego oraz prawa spółek handlowych i prawa pracy. U nas każdy Klient otrzyma kompleksową pomoc prawną. Oferujemy bieżące doradztwo i konsultacje prawne, jak również reprezentujemy Klientów w negocjacjach handlowych i postępowaniach sądowych. Sporządzamy między innymi opinie prawne, raporty due diligence, projekty umów oraz dokumentów wewnętrznych spółek. Na pierwszym miejscu stawiamy zapewnienie bezpieczeństwa prawnego naszym Klientom. Szanujemy ich czas oraz dbamy o to, by zawsze na bieżąco i rzetelnie informować Klientów o stanie prowadzonych przez nas spraw. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Prowadzimy prawną obsługę podmiotów gospodarczych w języku niemieckim i angielskim. Kierując się oczekiwaniami Klientów, w swojej pracy największy nacisk kładziemy na skuteczność, dyspozycyjność i profesjonalizm. Oferujemy przejrzysty sposób rozliczenia usług, ustalany indywidualnie dla każdego Klienta. Tych z Państwa, którzy chcieliby skorzystać z naszych usług, zapraszamy do naszych biur we Wrocławiu i w Legnicy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ALEKSANDER STAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO »

  ALEKSANDER STAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

  Kancelaria Radców Prawnych we Wrocławiu, to doświadczeni prawnicy, którzy prowadzą sprawy z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego a zwłaszcza sprawy o odszkodowania za wypadki, odszkodowania za śmierć, czy też sprawy o rozwód, alimenty, czy też sprawy spadkowe. Ponadto prawnicy prowadzą bieżącą obsługę firm i spółek, wraz z usługami windykacyjnymi, przygotowywania uchwał spółek. RAdca Prawny jest do Twoich usług.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »