Katalog Firm

Kancelaria Notarialna S.C. Maciej Biwejnis, Paweł Orłowski

Notariusz jest prawnikiem upoważnionym do sporządzania aktów notarialnych oraz innych czynności notarialnych, powoływany przez ministra sprawiedliwości. Zgodnie z ustawą „Prawo o notariacie”, notariusz jest osobą zaufania publicznego. Notariusz sporządza m. in. akty notarialne, akty poświadczeń dziedziczenia, doręczenia oświadczeń czy sporządza protesty weksli i czeków. Rolą notariusz w systemie prawnym RP jest zabezpieczenie niektórych sfer obrotu cywilnoprawnego.

Szczegóły strony www.notariusz-warszawawola.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.notariusz-warszawawola.pl:

Kancelaria Notarialna S.C. Maciej Biwejnis, Paweł Orłowski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 65

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • JAKUB SKONECZNY, DOMINIK JAN KASZYŃSKI - NOTARIUSZE S.C. »

  JAKUB SKONECZNY, DOMINIK JAN KASZYŃSKI - NOTARIUSZE S.C.

  Nasza kancelaria notarialna to ogromne doświadczenie w usługach notarialnych. Od wielu lat w naszej kancelarii każdy klient jest dla nas najważniejszy i w indywidualny sposób traktowany. Jeśli chcecie Państwo sprzedać, podarować lub zamienić dom, mieszkanie, działkę lub podzielić się majątkiem, zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. W każdym przypadku pomożemy i doradzimy.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA SOBKÓW-KIELAR ANNA »

  KANCELARIA NOTARIALNA SOBKÓW-KIELAR ANNA

  Mgr Anna Sobków-Kielar Notariusz Wrocław na swojej wizytówce internetowej skłania do korzystania z usług notarialnych takich jak przygotowywanie aktów notarialnych, protokołów oraz innych dokumentów wymienionych w ustawie o notariacie. Rejent Anna Sobków-Kielar posiada wieloletnie doświadczenie w branży, wyróżnia się rzetelnością a także znajomością lokalnego rynku nieruchomości. Jeśli są Państwo zaciekawieni usługami Kancelarii Anny Sobków-Kielar Kancelaria Notarialna Wrocław, zachęcamy do przejrzenia wizytówki internetowej Kancelarii pod adresem www. rejent. wroc. pl, gdzie odszukać można dokładne dane na temat lokalizacji firmy, informację o godzinach otwarcia kancelarii jaki i listę wykonywanych czynności notarialnych.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda »

  Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda

  Kancelaria Notarialna Katarzyna Gurda urzęduje w godzinach 9-17 i jest zlokalizowana na Warszawskim Mokotowie przy ulicy Puławskiej. Wejście do kancelarii usytuowane jest od strony ulicy Madalińskiego. Dodatkowym wyposażeniem budynku jest winda. Notariusz – mianowany przez ministra sprawiedliwości prawnik notariatu upoważniony do sporządzania aktów notarialnych i dokonywania innych czynności notarialnych. Czynności dokonane przez notariusza mają charakter dokumentu urzędowego. Do czynności notarialnych należą: sporządzanie aktów notarialnych; sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia; sporządzanie poświadczeń: własnoręczności podpisu, zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem, daty okazania dokumentu, pozostawania osoby przy życiu lub w określonym miejscu; doręczanie oświadczeń; spisywanie protokołów (np. walnych zgromadzeń organizacji społecznych, spółek); sporządzanie protestów weksli i czeków; przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych; sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów; sporządzanie projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów.

  Spis Firm - Data dodania: 24 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SIMONA KRUKOWSKA KANCELARIA NOTARIALNA »

  SIMONA KRUKOWSKA KANCELARIA NOTARIALNA

  We Wrocławiu przy ul. Krawieckiej 3, tuż przy placu Dominikańskim mieści się Kancelaria notarialna Simony Krukowskiej – notariusza od 2002 r. Świadczymy usługi z zakresy prawa notarialnego, a także obsługujemy swoich Klientów w języku angielskim i niemieckim. Do naszych usług należy m. in. sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. Zapraszamy na simona. com. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna M.Jaworska-Kondrusik, M.Kotyńska Notariusze s.c. »

  Kancelaria Notarialna M.Jaworska-Kondrusik, M.Kotyńska Notariusze s.c.

  Czynności notarialne wykonywane przez Kancelarię Notarialną w Białymstoku mieszczącą się przy ul. Branickiego 1, dokonywane są zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i mają charakter dokumentu urzędowego. notariusze działają jako osoby zaufania publicznego, zgodnie z zasadami etyki zawodowej i gwarantują całkowitą dyskrecję. - umowy sprzedaży działek, lokali oraz spółdzielczych własnościowych praw do lokali, - umowy darowizny działek, lokali oraz spółdzielczych własnościowych praw do lokali, - umowy ustanowienia odrębnej własności lokali, - akty ustanowienia hipotek, - akty ustanowieniem służebności oraz użytkowania, - umowy zamiany, - umowy o dożywocie, - umowy działu spadku, zniesienia współwłasności nieruchomości oraz spółdzielczych -- własnościowych praw do lokali, - pełnomocnictwa, - akty poświadczeń dziedziczenia, - protokoły przyjęcia lub odrzucenia spadku, - umowy majątkowe małżeńskie, - umowy podziału majątku wspólnego małżonków, - akty ustanowienia fundacji, - umowy i protokoły spółek, - akty poddania się egzekucji, - poświadczenia własnoręczności podpisów oraz wzorów podpisów, - przyjęcia na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, - sporządzenie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów oraz daty pewnej okazania dokumentu, - sporządzenie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów.

  Spis Firm - Data dodania: 26 03 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »