Katalog Firm

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Berska

Kancelaria oferuje usługi w zakresie:- prowadzenia spraw sądowych, - udzielania porad prawnych, - wydawania opinii prawnych, - zarządzania negocjacjami, - mediacji. Kancelaria specjalizuje się w:- regulacji stanów prawnych nieruchomości, - obsłudze podmiotów gospodarczych, - windykacji wierzytelności, - zakładaniu firm i ich rejestracji, dochodzeniu odszkodowań. Oferta kancelarii jest skierowana zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych.

Szczegóły strony www.kancelaria-berska.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kancelaria-berska.pl:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Berska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 204

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kancelaria Prawna Radca Prawny Julia Kamińska-Kasjaniuk »

  Kancelaria Prawna Radca Prawny Julia Kamińska-Kasjaniuk

  Zapraszamy Państwa do naszej kancelarii adwokackiej Kamińska Kasjaniuk, która mieści się Warszawie. Pomożemy Państwu w postępowaniu sądowym oraz arbitrażu dla spółek. Jesteśmy przedstawicielem podmiotu w każdym stadium postępowania przed sądami powszechnymi, administracyjnymi oraz przeprowadzamy negocjacje w celu zawarcia umowy. Gwarantujemy profesjonalne traktowanie każdej sprawy. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Mariusz Lewandowski »

  Kancelaria Adwokacka Mariusz Lewandowski

  Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii adwokackiej Mariusza Lewandowskiego. Nasza kancelaria świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej w sprawach takich jak walka o odszkodowania, sprawy karne, alimenty zarówno dla ojców i matek a także rozwody. Jesteśmy rzetelni a swoją pracę traktujemy jak wyzwanie. Jeżeli szukacie Państwo pomocy to zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PAULINA SZWARC-ŚLASKI »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO PAULINA SZWARC-ŚLASKI

  Klienci indywidualni oraz biznesowi, którzy szukają w Krakowie porad prawnych, czy też pomocy kancelarii prawnej, mogą sprawdzić ofertę kancelarii prawnej Pauliny Szwarc-Ślaski. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym, gospodarczym oraz rodzinnym oferując nie tylko porady, ale też i wsparcie w postaci sporządzania dokumentów. Klienci mogą również zwrócić się do kancelarii w sprawach związanych z windykacją.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MACIEJ PUK »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO MACIEJ PUK

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Puk współpracuje z zespołem specjalistów z różnorodnych tematów i dziedzin prawa. Stałe szkolenie współpracowników a także dwudziestoletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej są gwarancją właściwego podejścia do każdej zleconej sprawy. Nasze usługi oferujemy klientom z całego kraju a także podmiotom zagranicznym. Proponujemy również nowoczesne porady prawne za pośrednictwem Internetu.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN KOŚCIELNIAK KANCELARIA RADCY PRAWNEGO »

  MARCIN KOŚCIELNIAK KANCELARIA RADCY PRAWNEGO

  Nasza Kancelaria Radców Prawnych G&K oferuje kompleksową pomoc prawną opartą o wzajemne zaufanie, lojalność i dyskrecję. Jako zespół wysoko wyspecjalizowanych radców prawnych świadczymy usługi dla osób indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Siedziba naszej kancelarii mieści się w Krakowie na ulicy Mazowieckiej. Jesteśmy też dostępni pod telefonem i mailem. Jako nieliczni oferujemy bezpłatne porady prawne dla osób mających problemy finansowe.

  Spis Firm - Data dodania: 29 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »