Katalog Firm

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Karolina Stachura

Kancelaria Adwokacka BHS Adwokaci zachęca do kontaktu i współpracy. U nas bez problemu zasięgniesz profesjonalnej porady prawnej. Obszary, w których specjalizuje się nasza kancelaria adwokacka to najpopularniejsze obszary prawa. Jeśli masz problem związany z rozwodem, alimentami, separacją, prawem rodzinnym, prawem karnym, prawem cywilnym, podziałem majątku, prawem gospodarczym, prawem pracy, spadkiem, odszkodowaniami, prawem rzeczowym czy prawem medycznym - skontaktuj się z naszym adwokatem w Krakowie. Ceny nie są wygórowane. Odpowiadamy na oczekiwania naszych Klientów oferując najwyższej jakości usługi w dobrych cenach.

Szczegóły strony bhs-adwokaci.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę bhs-adwokaci.pl:

KANCELARIA ADWOKACKA Adwokat Karolina Stachura

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 68

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KANCELARIA ADWOKACKA BOGDAN ĆWIKLIŃSKI »

  KANCELARIA ADWOKACKA BOGDAN ĆWIKLIŃSKI

  Kancelaria Adwokacka świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa prawnego oraz reprezentowania przed sądami i urzędami we wszystkich trybach i instancjach. Doświadczeni prawnicy świadczą pomoc w zakresie:prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa własności intelektualnej, i innych Kancelaria zapewnia skuteczność oraz indywidualne podejście do klienta. Obsługujemy zarówno osoby fizyczne jak i jednostki instytucjonalne (osoby prawne, przedsiębiorców, jednostki organizacyjne). Siedziba nasza znajduje się w Częstochowie, ale czynności prowadzimy na terenie całego kraju. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 13 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JAN BABSKI »

  KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ JAN BABSKI

  Dariusz Jan Babski praktykuje jako adwokat od 1996 roku. Swoją kancelarię prowadzi w Szczecinie. Posiada dużą wiedzę i biegłość w zakresie prawa, zatem oferuje porady prawne, doradztwo, jak również prowadzenie spraw z obrębu: prawa cywilnego - gospodarczego i spadkowego, prawa rodzinnego, karnego, odszkodowań z tytułu wypadków komunikacyjnych, prawa pracy, rejestracji oraz ewidencji podmiotów gospodarczych, obsługi podmiotów gospodarczych, prawa podatkowego i egzekucji prawomocnie osądzonych świadczeń. Kancelaria Adwokacka adwokata Dariusza Jana Babskiego przystępuje do negocjacji w różnych sprawach prawnych i przygotowywania opinii, projektów umów z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, prawa pracy, jak również sporządzania skarg kasacyjnych, czy skarg do Trybunału w Strasburgu. Pomaga także sporządzać plany sukcesji na wypadek śmierci członków zarządu, wspólników spółek osobowych oraz kapitałowych. Więcej informacji o ofercie kancelarii odszukać można na www.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA KAMIENOWSKA KANCELARIA ADWOKACKA »

  KATARZYNA KAMIENOWSKA KANCELARIA ADWOKACKA

  Kancelaria Adwokacka adwokat Katarzyny Kamienowskiej świadczy usługi w zakresie pomocy prawnej dla podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. Klientami kancelarii mogą być także obcokrajowcy. Specjalizacją kancelarii są sprawy z obszaru prawa cywilnego, spadkowego, pracy i ubezpieczeń społecznych, a także karnego, międzynarodowego i medycznego. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH TOMASZ CZAPCZYŃSKI »

  KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH TOMASZ CZAPCZYŃSKI

  Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński z siedzibą główną we Wrocławiu świadczy usługi prawne na rzecz firm, jednostek samorządowych oraz osób fizycznych. Naszych klientów obsługujemy w j. polskim, niemieckim oraz angielskim. Specjalizujemy się w prawie administracyjnym, zamówień publicznych, budowlanym i nieruchomości, kontraktów handlowych, transportowym, własności intelektualnej, pracy i ubezpieczeń społecznych. Reprezentujemy klientów przed sądami i instytucjami administracji państwowej, prowadzimy szkolenia prawne, zapewniamy porady, opiniujemy dokumenty.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARTA PENDZEJ »

  KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT MARTA PENDZEJ

  Kancelaria Adwokacka z siedzibą przy ul. Ks. Bp Władysława Bandurskiego 12a/12 specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego. Prawnicy z kancelarii prowadzą sprawy rozwodowe, o orzeczenie separacji czy o podział wspólnego majątku. Kancelaria specjalizuje się w sprawach mających na celu dobro dzieci – przyznanie władzy rodzicielskiej, zasądzenie lub podwyższenie alimentów, egzekucję alimentów od rodzica, który przebywa poza granicami Polski. Kancelaria prowadzi także sprawy spadkowe.

  Spis Firm - Data dodania: 21 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »