Katalog Firm

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WOJCIECH WŁOSIŃSKI

Prowadzę Kancelarię od przeszło 15 lat i zdobyłem w tym czasie bogate doświadczenie oraz gruntowną wiedzę w zakresie spraw rodzinnych (rozwody, alimenty, władza rodzicielska, podział majątku ), spraw spadkowych (w tym zachowki), spraw cywilnych i karnych. Przyjmuję codziennie, po uprzednim uzgodnieniu terminu i miejsca spotkania. W Kancelarii obowiązują przejrzyste, proste i elastyczne zarazem - zasady rozliczeń finansowych. Gorąco zapraszam

Szczegóły strony adwokat-gda.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę adwokat-gda.pl:

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. WOJCIECH WŁOSIŃSKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 228

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Joanna Dominowska Adwokat »

  Joanna Dominowska Adwokat

  Jesteśmy kancelarią prawa rodzinnego i opiekuńczego w Warszawie. Zapewniamy specjalistyczne rozwiązania z zakresu porad jak obniżyć alimenty oraz wszelkie porady odnoszące się do alimentów w Warszawie. Polecamy usługi specjalistów z zakresu prawa cywilnego. Polecamy również inne usługi adwokata rodzinnego w Warszawie. Mamy do zaoferowania prowadzenie negocjacji oraz reprezentowanie klientów przy ustalaniu rozdzielności majątkowej, jak również przy rozdziale majątku. Mamy do zaoferowania bogatą ofertę usług z zakresu prawa spadkowego w Warszawie. Posiadamy w swojej ofercie reprezentowanie klientów w sprawach o ograniczenie lub pozbawienie władzy rodzicielskiej. Posiadamy w swojej ofercie reprezentowanie klientów w sprawach niezgodnego z prawem postępowania z zakresu prawa pracy. Mamy do zaoferowania doradztwo i przeprowadzanie sporów odnoszących się do własności intelektualnej. Mamy do zaoferowania porady odnoszące się do rozwodu w Warszawie. Oferujemy prowadzenie spraw o czyny nieuczciwej konkurencji, jak na przykład nieuczciwe naśladownictwo cudzych towarów, jak również opłaty półkowe. Polecamy udzielanie porad prawnych podczas spotkania, pocztą e-mail oraz telefonicznie.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Mariusz Lewandowski »

  Kancelaria Adwokacka Mariusz Lewandowski

  Zapraszamy do skorzystania z usług kancelarii adwokackiej Mariusza Lewandowskiego. Nasza kancelaria świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej w sprawach takich jak walka o odszkodowania, sprawy karne, alimenty zarówno dla ojców i matek a także rozwody. Jesteśmy rzetelni a swoją pracę traktujemy jak wyzwanie. Jeżeli szukacie Państwo pomocy to zapraszamy do skorzystania z naszych usług oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Hernacki »

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Hernacki

  Kancelaria adwokacka z Bydgoszczy oferuje konsultacje oraz porady w zakresie przepisów prawa. Kancelaria prawna reprezentuje klientów na wszystkich etapach postępowań w sądach w sprawach cywilnych, karnych, karno-skarbowych oraz w sprawach administracyjnych. Kancelaria działa w obrębie Bydgoszczy, a także całej Polski. Oferujemy usługi prawne dla podmiotów gospodarczych, jak i również klientów indywidualnych.

  Spis Firm - Data dodania: 23 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Radca Prawny Sławomir Momot »

  Kancelaria Prawna Radca Prawny Sławomir Momot

  W zakresie Kancelarii Adwokacko-Radcowskiej Momot znajdują się kompleksowe usługi prawne. Kancelaria rozwija się na rynku od 2007 roku. Działalność kancelarii obejmuje takie zagadnienia jak prawo rodzinne, spadkowe, cywilne, handlowe, podatkowe, ubezpieczeniowe, a także zagadnienia z obszaru nieruchomości. Z pomocy mogą korzystać niemalże wszyscy zainteresowani, a do stałych klientów należy zaliczyć osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, wspólnoty oraz spółdzielnie mieszkaniowe.

  Spis Firm - Data dodania: 24 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STANISŁAW JAWOROWSKI, KANCELARIA ADWOKACKA »

  STANISŁAW JAWOROWSKI, KANCELARIA ADWOKACKA

  Kancelaria rozpoczęła pracę w 1992 r i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi prawnicze na najwyższym poziomie. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę, która pozwala spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Najważniejsze jest dla nas indywidualne podejście do każdej sprawy i pełne zrozumienie naszych usługobiorców. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  Spis Firm - Data dodania: 03 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »