Katalog Firm

ANITA IWANEK CENTRUM EKSPERTYZ GRAFOLOGICZNYCH

Nasze centrum zajmuje się przeprowadzaniem kompleksowych badań grafologicznych w tym badań: porównawczych pisma i podpisów, psychologicznych pisma oraz dokumentów, pieczątek, maszynopisów, wydruków, podłoża i środków kryjących. Ekspertyzy wykonywane są przez specjalistów i biegłych sądowych grafologów (zgodnie ze współczesnymi metodami badań oraz przepisami prawa) na zlecenie organów procesowych, administracji publicznej oraz osób fizycznych i prawnych. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie materiałów do badań wraz z wypełnioną i podpisaną umową na wykonanie ekspertyzy (dostepną w zakładce „zlecenie”). Ekspertyzy grafologiczne sporządzane są w terminie 2-4 dni od daty ich dostarczenia. ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWYMI BADANAMI GRAFOLOGICZNYMI, KTÓRE WYKONUJĄ EKSPERCI I BIEGLI SĄDOWY Z ZAKRESU BADAŃ PISMA.

Szczegóły strony ekspertyzy-grafologiczne.eu:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ekspertyzy-grafologiczne.eu:

ANITA IWANEK CENTRUM EKSPERTYZ GRAFOLOGICZNYCH

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 28 Odwiedziny googlebot 145

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ADWOKAT DOROTA LASOTA »

  ADWOKAT DOROTA LASOTA

  Jeśli poszukujesz rozwiązania dla nurtującego Cię problemy prawnego lub dotyczącej Ciebie sprawy karnej, cywilnej, gospodarczej, rodzinnej i opiekuńczej, spadkowej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjnej oraz egzekucyjnej, pomoc prawną oferuje kancelaria adwokacka w centrum Szczecina, prowadzona przez adwokat Dorotę Lasotę. Kancelaria adwokacka w Szczecinie czynna jest:- w poniedziałki i wtorki w godzinach od 11:00 do 17:00 (w tym dyżur od 15:30 do 17 :00)- w środy, czwartki i piątki w godzinach od 9:00 do 15:00- w pozostałych terminach, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Więcej informacji na stronie serwisu internetowego kancelarii adwokackiej w Szczecinie. Kancelaria adwokacka w Szczecinie mieści się w budynku przy ul. ks. kard. St. Wyszyńskiego 21/1 - na pierwszym piętrze - wejście od strony podwórza (GPS: 53. 424082, 14. 557503). Dojazd możliwy jest liniami tramwajowymi 2, 7, 8 i 8 bis, jak również autobusami linii zwykłych 52, 61, 75, 76, 81 i pospiesznych A, B, C, D, E oraz G. Miejsca parkingowe znajdujące się przed budynkiem nie są objęte Strefą Płatnego Parkowania.

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAULINA DŁUGOKĘCKA »

  KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT PAULINA DŁUGOKĘCKA

  Kancelaria Adwokacka adwokat Pauliny Długokęckiej świadczy kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla przedsiębiorców i instytucji w zakresie: prawa cywilnego prawa rodzinnego prawa gospodarczego prawa pracy prawa administracyjnego prawa karnego Kancelaria zapewnia reprezentowanie przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, jak również przez Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym, a także przed organami administracji publicznej, udział w mediacjach i negocjacjach, doradztwo prawne i sporządzanie opinii prawnych. W ramach oferty kierowanej do podmiotów gospodarczych Kancelaria świadczy ponadto pomoc prawną w postaci stałej obsługi prawnej przedsiębiorstw i instytucji, a także opiniowania i negocjowania wszelkiego rodzaju umów. Kancelaria obejmuje zakresem działania obszar całej Polski

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Patryk Siemaszko »

  Patryk Siemaszko

  Zapewniamy szeroki zakres usług doradczych. Nasz Kancelaria Adwokacka zajmuje się wszechstronną pomocą prawną na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Reprezentujemy naszych klientów przed wszystkimi sądami i organami administracji publicznej. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy. W ofercie: prawa cywilnego, w szczególności: ochrony własności, zniesienia współwłasności, zasiedzenie, służebności, spadki, dział spadku, odszkodowania; prawa rodzinnego i opiekuńczego, w szczególności: rozwody, separacje, podział majątku wspólnego, alimenty, ustalenie ojcostwa prawa karnego, prawa karnoskarbowego, wykroczeń i postępowania wykonawczego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych prawa gospodarczego i handlowego prawa podatkowego prawa administracyjnego prawa spółek handlowych kompleksowej bieżącej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych prawa budowlanego i mieszkaniowego windykacja należności postępowania egzekucyjnego

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA PIĘTKA »

  KANCELARIA RADCY PRAWNEGO KATARZYNA PIĘTKA

  Nasza firma oferuje profesjonalne czyszczenie BIKu. Pomożemy Ci w wykreśleniu z rejestru dłużników oraz doradzimy w jaki sposób wykasować swoją historię kredytową. Jeśli zastanawiasz się jak wyczyścić swój BIK to skontaktuj się z nami. Wzory pism oraz szczegóły dotyczące ceny znajdziesz na naszym serwisie internetowym, którego adres został podany na tej stronie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzania naszej strony internetowej oraz do kontaktu telefonicznego!

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »