Katalog Firm

Kategoria: Prawo

Prawo - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • Kancelaria Notarialna S.C. Maciej Biwejnis, Paweł Orłowski »

  Kancelaria Notarialna S.C. Maciej Biwejnis, Paweł Orłowski

  Notariusz jest prawnikiem upoważnionym do sporządzania aktów notarialnych oraz innych czynności notarialnych, powoływany przez ministra sprawiedliwości. Zgodnie z ustawą „Prawo o notariacie”, notariusz jest osobą zaufania publicznego. Notariusz sporządza m. in. akty notarialne, akty poświadczeń dziedziczenia, doręczenia oświadczeń czy sporządza protesty weksli i czeków. Rolą notariusz w systemie prawnym RP jest zabezpieczenie niektórych sfer obrotu cywilnoprawnego.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Notarialna M.Jaworska-Kondrusik, M.Kotyńska Notariusze s.c. »

  Kancelaria Notarialna M.Jaworska-Kondrusik, M.Kotyńska Notariusze s.c.

  Czynności notarialne wykonywane przez Kancelarię Notarialną w Białymstoku mieszczącą się przy ul. Branickiego 1, dokonywane są zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem i mają charakter dokumentu urzędowego. notariusze działają jako osoby zaufania publicznego, zgodnie z zasadami etyki zawodowej i gwarantują całkowitą dyskrecję. - umowy sprzedaży działek, lokali oraz spółdzielczych własnościowych praw do lokali, - umowy darowizny działek, lokali oraz spółdzielczych własnościowych praw do lokali, - umowy ustanowienia odrębnej własności lokali, - akty ustanowienia hipotek, - akty ustanowieniem służebności oraz użytkowania, - umowy zamiany, - umowy o dożywocie, - umowy działu spadku, zniesienia współwłasności nieruchomości oraz spółdzielczych -- własnościowych praw do lokali, - pełnomocnictwa, - akty poświadczeń dziedziczenia, - protokoły przyjęcia lub odrzucenia spadku, - umowy majątkowe małżeńskie, - umowy podziału majątku wspólnego małżonków, - akty ustanowienia fundacji, - umowy i protokoły spółek, - akty poddania się egzekucji, - poświadczenia własnoręczności podpisów oraz wzorów podpisów, - przyjęcia na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, - sporządzenie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów oraz daty pewnej okazania dokumentu, - sporządzenie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów.

  Spis Firm - Data dodania: 26 03 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Hotel »

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Hotel

  Działamy na rynku usług prawnych, gdzie nasza kancelaria prawna Kancelaria TMH jest w stanie oferować profesjonalne a także kompleksowe usługi prawne w ramach obsługi prawnej kierowanej zarówno do klientów indywidualnych a także korporacji. Jednocześnie w naszej kancelarii jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązania prawne, które są oparte na optymalnych rozwiązaniach prawnych i indywidualnie dopasowanych w poszczególnych specjalizacjach prawnych.

  Spis Firm - Data dodania: 13 03 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BOŻENA NOWIŃSKA KANCELARIA NOTARIALNA »

  BOŻENA NOWIŃSKA KANCELARIA NOTARIALNA

  Notariusz jest podmiotem zaufania publicznego. To opiniodawca, który w chwili realizowania czynności notarialnych, ma obowiązek czuwać nad zasadnym zabezpieczeniem praw. Chroni godziwe transakcje stron, osób, dla jakich działania te mogą przynosić za sobą rzeczowe rezultaty prawne. Operacje notarialne mają formę specyfikacji urzędowej. Czujesz, że bardzo pożyteczna będzie dla Ciebie konsultacja w Kancelarii Notarialnej? Trafiłeś doskonale! Notariusz Bożena Nowińska sprawuje rozległy profil działań notarialnych. Predestynuje się do nich głównie: sporządzanie aktów notarialnych, aktów świadectwa dziedziczenia, wypisywanie protokołów, tworzenie protestów weksli oraz czeków. Notariusz Wrocław przyjmuje też na depozyt papiery wartościowe, dokumenty oraz pieniądze. To poręka bezpieczeństwa i rzetelności. Wskazane jest zainwestować w zawodowe usługi.

  Spis Firm - Data dodania: 28 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SZCZEPAŃSKA CHWAŁA KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I DORADCÓW PODATKOWYCH SPÓŁKA PARTNERSKA »

  SZCZEPAŃSKA CHWAŁA KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH I DORADCÓW PODATKOWYCH SPÓŁKA PARTNERSKA

  Kancelaria Szczepańska Chwała, która obecna jest na rynku prawniczym od 2010 roku, świadczy usługi w stosunku do klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz jednostek samorządu terytorialnego. Udziela zarówno jednorazowych porad prawnych, jak i zajmuje się kompleksową obsługą prawną. Zakres usług kancelarii jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno doradztwo, jak i reprezentowanie interesów klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 19 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Doradztwa Prawnego MERITUM Łukasz Bilski »

  Kancelaria Doradztwa Prawnego MERITUM Łukasz Bilski

  Kancelaria prawna MERITUM we Wrocławiu i Oleśnicy oferuje kompleksową obsługę prawną zarówno dla osób fizycznych jak i przedsiębiorców z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego. Kancelaria specjalizuje się w szczególności w sprawach z zakresu prawa spadkowego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz w sprawach gospodarczych. Kancelaria reprezentuje swoich Klientów między innymi przed: sądami powszechnymi, gospodarczymi, administracyjnymi, polubownymi, organami administracji publicznej. Świadczona przez Kancelarię pomoc prawna polega na sporządzaniu wszelkiego rodzaju pism procesowych (pozwy, odpowiedzi na pozew itp. ), środków odwoławczych (sprzeciwy, zarzuty od nakazu zapłaty, apelacje itp. ), opinii prawnych, projektów umów, udzielaniu ustnych porad prawnych, wyjaśnień, konsultacji korespondencyjnych, telefonicznych, e-usług (za pośrednictwem formularza kontaktowego), prowadzeniu szkoleń z zakresu zagadnień prawniczych. Zlecone Kancelarii sprawy rozwiązywane są zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym, a także w drodze negocjacji.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Hilarowicz »

  Kancelaria Radcy Prawnego Tomasz Hilarowicz

  Kancelaria Radcy Prawnego Tomasza Hilarowicza w Opolu specjalizuje się w pomocy prawnej w zakresie prawa rodzinnego (m. in. rozwodach, sprawach alimentacyjnych), sprawach cywilnych (sprawy spadkowe, sprawy o zapłatę itp. ). Prowadzimy również pełną obsługę podmiotów gospodarczych. Dodatkowo, naszym rodakom, przebywającym za granicą, oferujemy kompleksową pomoc prawną w celu uregulowania ich sytuacji prawnej w Polsce, niezależnie od rodzaju i skali problemu prawnego.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SIMONA KRUKOWSKA KANCELARIA NOTARIALNA »

  SIMONA KRUKOWSKA KANCELARIA NOTARIALNA

  We Wrocławiu przy ul. Krawieckiej 3, tuż przy placu Dominikańskim mieści się Kancelaria notarialna Simony Krukowskiej – notariusza od 2002 r. Świadczymy usługi z zakresy prawa notarialnego, a także obsługujemy swoich Klientów w języku angielskim i niemieckim. Do naszych usług należy m. in. sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17. Zapraszamy na simona. com. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CGO LEGAL CHAJDAS GAWLAK OWCZAREK SPÓŁKA KOMANDYTOWA »

  CGO LEGAL CHAJDAS GAWLAK OWCZAREK SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  CGO Legal to Kancelaria prawna z Łodzi, mieszcząca się przy ul. Łąkowej 3/5. Miejsce spotkań w Warszawie to Cube Center przy ul. Pięknej 24/26A. Kancelaria świadczy usługi z zakresu audytów i transformacji spółek, zwolnień grupowych, likwidacji, upadłości firm, optymalizacji podatkowych, a także zagadnień międzynarodowych, takich jak np. przygotowanie struktury korporacyjnej i podatkowej w UE. Pełna oferta i kontakt dzięki cgolegal. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA ADWOKACKA ALINA KORZENIEWSKA ADWOKAT »

  KANCELARIA ADWOKACKA ALINA KORZENIEWSKA ADWOKAT

  Na stronie internetowej tej kancelarii znajdziesz wyczerpujące informacje zarówno na temat zakresu oferowanych działań, jak też i na temat mojej osoby. Zapraszam do kontaktu, na pewno wnikliwie przyjrzę się Twojej sprawie i znajdziemy rozwiązanie najlepiej sprawdzające się w Twojej sytuacji, napisz lub zadzwoń. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej na której zawarliśmy szczegółowe informacje na temat naszej firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IWO KLISZ KANCELARIA ADWOKACKA »

  IWO KLISZ KANCELARIA ADWOKACKA

  Iwo Klisz jest adwokatem, który specjalizuje się w prawie spadkowym. Prowadziłem wiele spraw spadkowych, które nie zawsze są łatwe i przyjemne. Pomagam w ustaleniu ważności testamentu, uzyskania zachowku oraz innych spadkowych problemów. Oferuję usługi na najwyższym poziomie. Mam dużą wiedzę oraz wieloletnią praktykę zawodową. Moimi klientami są głównie osoby prywatne. Gwarantuję indywidualne podejście oraz konsultacje prawne.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 319 Odwiedziny onet 2 Odwiedziny netsprint 34 Odwiedziny msnbot 554 Odwiedziny googlebot 2059 Odwiedziny alexa 39

Najnowsze tagi związane z kategorią: Prawo

Prawo - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: