Katalog Firm

Andrzej Łopuszański GLOBAL EKOSYSTEM

Dostarczamy wysokiej jakości regenerowane i 100% nowe materiały eksploatacyjne, sprzedajemy drukarki oraz prowadzimy serwis sprzętu biurowego, serwis komputerów i laptopów oraz serwis drukarek. Posiadamy w sprzedaży artykuły papiernicze - papiery, zeszyty, długopisy i inne. Prowadzimy punkt ksero oraz drukujemy z różnych nośników, bindujemy oraz oprawiamy prace. Dodatkowo skupujemy zużyte wkłady od drukarek oraz utylizujemy odpady elektroniczne.

Szczegóły strony WWW.MATEKS.PL:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę WWW.MATEKS.PL:

Andrzej Łopuszański GLOBAL EKOSYSTEM

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 94

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MARCIN POBUDKIEWICZ EKO-KRAK PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE »

  MARCIN POBUDKIEWICZ EKO-KRAK PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE

  Jesteśmy producentem wkładów atramentowych i laserowych sprzedawanych pod własną marką KLONER. Nasze wkłady gwarantują jakość wydruku porównywalną z wkładami oryginalnymi, przy zwiększonej wydajności o 20-50%. Stosując zamienniki KLONER można ograniczyć wydatki na zakup materiałów eksploatacyjnych do drukarek od 40 do nawet 80%. Ponadto, stosując nasze zamienniki, chronicie środowisko naturalne. W naszej ofercie znaleźć można: - kartridże atramentowe VisionTech i Print Lab do drukarek Epson, Canon, Brother - zestawy do samodzielnej regeneracji - refile do wszystkich popularnych typów drukarek - wysokiej jakości papier fotograficzny, termotransferowy oraz folie do drukarek laserowych i atramentowych - atrament konfekcjonowany NDMtech, Sensinet w opakowaniach od 40 ml do 25 l (HP, Canon, Lexmark, Epson, Xerox) - toner konfekcjonowany firm: IPM, UNINET, Delacamp do większości modeli drukarek - toner w workach 10 kg do drukarek HP i Canon firmy IPM - materiały do regeneracji kartridży (plomby, bębny, chipy i inne) Zajmujemy się również regeneracją kartridży atramentowych i laserowych - jesteśmy w stanie zregenerować prawie każdy kartridż atramentowy lub laserowy! Ponadto nasza firma zajmuje się skupem, odzyskiem oraz utylizacją zużytych kartridży do drukarek atramentowych i laserowych. Skupujemy kartridże od posiadaczy indywidualnych oraz od firm i instytucji. Skupujemy zarówno pojedyncze kartridże zgodne z wykazem zawartym w cenniku, jak i ilości hurtowe, dla których wartość ustalamy indywidualnie. Każda, nawet najmniejsza transakcja ma dla nas duże znaczenie. Celem nadrzędnym naszej firmy jest wspieranie przedsiębiorstw w procesie odprowadzaniu odpadów (głównie kartridży i tonerów) zgodnie z ustawą o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001r. Przyjmujemy również do odzysku i utylizacji inne odpady elektroniczne, takie jak: - monitory - drukarki - komputery - kserokopiarki - faksy i inne urządzenia elektroniczne. Mamy świadomość, że nasza działalność ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne - zapobiegając powstawaniu kolejnych stert śmieci sprawiamy, że nasz świat jest piękniejszy. Staramy się wspomagać organizacje zajmujące się działalnością charytatywną - współpracujemy z Polskim Czerwonym Krzyżem i część naszych dochodów jest przekazywana na szczytny cel: pomoc dla dzieci - ofiar wypadków drogowych. Każdy zużyty kartridż może być cennym darem dla poszkodowanych przez los dzieci, tak bardzo potrzebujących pomocy i opieki. Wspieramy również obywatelski projekt Media Bez Przemocy, który został zapoczątkowany w 2001 roku w Przemyślu przez grupę rodziców. Jest on reakcją na rosnącą ilość przemocy w mediach oraz wyrazem troski o społeczne skutki upowszechniania obrazu świata opartego na wartościach zagrażających godności człowieka.

  Spis Firm - Data dodania: 11 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AKONDA S.C. »

  AKONDA S.C.

  Firma Akonda zajmuje się dostarczaniem rozwiązań dla druku i jego wykańczania. W naszej ofercie znajdują się m. in. : bigówki, foliarki, numeratory, wycinarki, zbieraczki, linie broszurujące, falcerki, perforatory, gilotyny, krajarki, trymery, urządzenia do druku cyfrowego oraz wiele innych. Jesteśmy bezpośrednim Dystrybutorem wielu z oferowanych produktów. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. »

  Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.

  W maju 1993 roku powstała nasza firma - Atrium Centrum Ploterowe. Nazwa wyraźnie wskazywała na profil działalności. I tak też zostało do dziś... Przez 19 lat staliśmy się czołowym dostawcą maszyn i materiałów do druku wielkoformatowego. Początki działalności związane były z ploterami tnącymi. Rozwój branży reklamowej pozwolił rozbudować nam ofertę firmy. W połowie lat 90-tych pojawiły się w sprzedaży pierwsze plotery drukujące, które wciąż cieszą się wielką popularnością i są jednymi z najważniejszych produktów oferowanych przez Atrium. Nasza firma od początku była związana z japońsko-belgijskim producentem ploterów - firmą Mutoh, której jesteśmy od 18 lat wyłącznym dystrybutorem. W ostatnich latach zostaliśmy również dystrybutorem tak znanych urządzeń jak: plotery UV firmy Durst, plotery solwentowe firmy DGI oraz laminarek RSC i Kala. Mamy za sobą już klika tysięcy instalacji, co świadczy o naszym ogromnym doświadczeniu i profesjonalizmie. Drugą bardzo ważną częścią działalności jest dystrybucja materiałów eksploatacyjnych do druku wielkoformatowego. Są to m. in. atramenty, banery, folie, siatki, papiery, itd. Nasi przeszkoleni doradcy służą wszelką pomocą w zakresie tworzenia i doboru profili kolorystycznych. W ramach naszej firmy działa także profesjonalny, mobilny, certyfikowany serwis ploterów, który wykonuje przeglądy, naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne - wszystko zgodnie z procedurami producentów sprzętu. W 2007 roku firma przeniosła się do nowej siedziby przy ulicy Gosławickiej w Opolu. W budynku o powierzchni kilku tysięcy metrów kwadratowych znajdują się przestronne biura, sale prezentacyjne i szkoleniowe, magazyny oraz ostatnio - linia produkcyjna. Produkowane w Opolu wysokiej jakości powlekane media do druku solwentowego przeznaczone są do profesjonalnych systemów wystawienniczych, POS, standów, pop-upów, roll-upów, lightboxów, itd. Dwa z produkowanych materiałów: Ikonos Smart oraz folia samoprzylepna Ikonos Profiflex Pro zdobyły Złote Medale MTP. Innymi ważnymi nagrodami są "Diamenty" magazynu Forbes, certyfikat "Przejrzysta firma" Dun & Bradstreet oraz "Gazele Biznesu" przyznawane przez Puls Biznesu i Coface. Tytuły te potwierdzają fakt spełnienia przez Atrium bardzo rygorystycznych kryteriów takich jak: dobre wyniki finansowe, solidność, uczciwość w biznesie oraz profesjonalizm. Potwierdzeniem wysokich standardów jest wdrożony w naszej firmie system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Obecnie Atrium zatrudnia blisko 100 pracowników. Główna siedziba firmy znajduje się w Opolu. Do dyspozycji naszych klientów pozostają także oddziały: w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie. Nie tylko tam można liczyć na naszą pomoc, gdyż nasi specjaliści dojeżdżają osobiście do każdego klienta. Jesteśmy obecni na wszystkich liczących się targach reklamowych i poligraficznych w Polsce, a także za granicą. Regularnie organizujemy dla Państwa seminaria w różnych regionach kraju jak i szkolenia techniczne w naszym centrum w Opolu.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA"HADAR" KOSIOREK DARIUSZ,KOSIOREK HALINA »

  FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA"HADAR" KOSIOREK DARIUSZ,KOSIOREK HALINA

  Zajmujemy się elektronicznym serwisem maszyn i urządzeń poligraficznych. Jesteśmy jedynym serwisem nieistniejącej już fabryki maszyn poligraficznych ADAST. Dokonujemy napraw w oparciu o dokumentację fabryczną. Jako jedyni dysponujemy oryginalnym oprogramowaniem do sterowników w maszynach i służymy pomocą w przypadku awarii. Posiadamy części zamienne ORYGINAŁY i ich zamienniki, oraz nigdzie już niedostępne przekaźniki HCSA do maszyn bez sterowników. ZAPRASZAMY

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OFFSET-SPRZĘT POLGAR S.C. MIROSŁAW JASIŃSKI, HANNA JASIŃSKA »

  OFFSET-SPRZĘT POLGAR S.C. MIROSŁAW JASIŃSKI, HANNA JASIŃSKA

  Nasza firma istnieje na rynku od 1997 roku, jednak poparta jest 30 letnim doświadczeniem w dziedzinie poligrafii. Wyróżnia nas profesjonalizm poparty rzetelnym, specjalistycznym przygotowaniem. Części do maszyn poligraficznych Romayor Dominant MS-80, MS-115 Polly KBA Materiały eksploatacyjne Sprzedaż maszyn poligraficznych Nasz serwis charakteryzuje wysoka jakość działania oraz przystępna cena. Termin realizacji zleceń jest krótki, zapraszamy do współpracy

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »