Katalog Firm

Kategoria: Poligrafia i wydawnictwa

Poligrafia i wydawnictwa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • Bartosz Wiśniewski HAERSON »

  Bartosz Wiśniewski HAERSON

  Naszą gdyńską firmę HAERSON założyliśmy w 2005 roku i od samego początku specjalizujemy się w branży profesjonalnego sprzątania. Jesteśmy obecne jednym z największych autoryzowanych dealerów i przedstawiciel urządzeń czyszczących angielskiej marki Numatic. Naszym klientom oferujemy fachową pomoc w wyborze profesjonalnych urządzeń tej marki dla rozwiązań domowych oraz przemysłowych. Atrakcyjne ceny, bogaty wybór.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HENRYKA BARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "BART" »

  HENRYKA BARTECKA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO-HANDLOWE "BART"

  Drukarnia BART Środa Wielkopolska zajmuje się głównie produkcją etykiet samoprzylepnych kolorowych i białych. Cieszymy się z zaufania naszych klientów od początku 1993 roku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej oraz zapoznania się z naszą bogatą ofertą m. in. drukarkami etykiet, nawijarkami etykiet, systemami automatycznej identyfikacji, aplikatorami etykiet. Bart zapewnia własny serwis urządzeń. Jesteśmy dumni z tego że działamy zgodnie z najwyższymi standardami, procedurami ISO, że współpracujemy z najlepszymi dostawcami, przygotowalniami polimerów, producentami wykrojników, farb. Nie mamy przed naszymi klientami żadnych tajemnic i zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy by upewnić się i przekonać do nas. Chcemy by nasza współpraca była długofalowa i oparta na zaufaniu. Jesteśmy przekonani że nasza wiedza, doświadczenie i fachowość obsługi będzie najważniejszym atutem na który postawią nasi przyszli klienci. W świecie pełnym reklamy i braku czasu, należy współpracować z firmami rzetelnymi, słownymi, zapewniającymi pewność i pełną fachowość pracy. Nasza drukarnia produkuje nie tylko proste prace, ale również skomplikowane i specjalistyczne w małych i dużych nakładach. Dla nas każdy klient jest ważny, zarówno ten mały jak i duży. Mamy takie moce przerobowe i dobrych pracowników że nie straszne są dla nas jakiekolwiek zlecenia. Działamy na terenie całego kraju a dystans i odległości nie stanowią dla nas żadnej bariery.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "MMR SERWIS MACIEJ JAŃCZAK MAREK GIBCZYŃSKI" SPÓŁKA JAWNA »

  "MMR SERWIS MACIEJ JAŃCZAK MAREK GIBCZYŃSKI" SPÓŁKA JAWNA

  MMR Serwis jest firmą specjalizującą się w sprzedaży i serwisowaniu drukarek kodów kreskowych oraz drukarek kart plastikowych. Oferujemy wsparcie techniczne, fachowe doradztwo, naprawy, materiały eksploatacyjne i części zamienne. Naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości w możliwie niskiej cenie. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić jak najlepszą jakość obsługi, widząc w naszych klientach potencjalnych partnerów na długoletnią współpracę. Oferujemy umowy serwisowe, naprawy bieżące, materiały eksploatacyjne oraz specjalistyczne oprogramowanie do druku etykiet i kodów kreskowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie drukarek termicznych gwarantuje, że znajdziemy odpowiedź na Państwa problemy, pytania i indywidualne wymogi. Świadczymy także usługi z zakresu drukowania kart plastikowych metodą termiczną i termosublimacyjną. Rozumiejąc, że czas to pieniądz, a każdy przestój pociąga za sobą poważne straty, gdy danej usterki nie możemy usunąć od razu, proponujemy urządzenie zastępcze. Nasz personel chętnie udzieli Państwu wszelkich informacji, porad, czy pomocy technicznej, a gdy sprawa tego wymaga, z chęcią odwiedzimy Państwa na miejscu. Oferujemy fachową obsługę, krótki czas reakcji i dobre ceny. Pracujemy na oryginalnych podzespołach w cenach producenta. Obok serwisu zajmujemy się dostarczaniem materiałów eksploatacyjnych. Dostarczamy etykiety nadrukowane na życzenie klienta oraz etykiety do samodzielnego nadruku i taśmy termotransferowe. Oferta: Drukarki etykiet: - drukarki etykiet Zebra - drukarki etykiet Citizen - drukarki etykiet Brady - drukarki etykiet Datamax - drukarki etykiet Toshiba TEC - drukarki etykiet SATO - drukarki etykiet Bixolon Drukarka kart plastikowych: - drukarki kart Zebra Nawijaki do etykiet: - nawijak do etykiet Godex - nawijaki do etykiet Toshiba Czytniki i skanery kodów kreskowych: - czytniki kodów kreskowych Datalogic - czytniki kodów kreskowych Gryphon - czytniki kodów kreskowych Honeywell - czytniki kodów kreskowych Motorola Taśmy termotransferowe: - taśmy termotransferowe woskowe - taśmy termotransferowe woskowo żywiczne - taśmy termotransferowe żywiczne - taśmy termotransferowe Textile Etykiety: - etykiety samoprzylepne - etykiety termiczne - etykiety termotransferowe - etykiety foliowe - etykiety RFID - etykiety kartonowe - etykiety wineglass - przywieszki kartonowe Oprogramowanie do projektowania i wydruku etykiet, kart, kodów kreskowych Druk etykiet i kart plastikowych na życzenie klienta – Plewiska / Poznań

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Cyfrus.pl sp. z o.o. »

  Cyfrus.pl sp. z o.o.

  Drukarnia cyfrus. pl oferuje usługi z zakresu poligrafii i druku dla klientów z całej Polski. Jest to możliwe dzięki naszej stronie internetowej, przez którą mogą Państwo zamówić poszczególne produkty. Zapewniamy wysoką jakość druku i jego trwałość oraz zaangażowany Dział Obsługi Klienta. Zlecając realizację usług poprzez stronę www otrzymają Państwo do 10% rabatu. Drukujemy: - rollupy - wizytówki - zaproszenia - ulotki - plakaty reklamowe - tablice pcv - banery - potykacze reklamowe - naklejki - obrazy - torby reklamowe Wykonujemy również nadruku na koszulki. W przypadku niestandardowych zleceń prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jarosław Świtniewski IRIS STUDIO »

  Jarosław Świtniewski IRIS STUDIO

  Iris Studio zostało założone w 1999 roku. Zajmuje się realizacją usług poligraficzno-reklamowych oraz wydawniczych – od projektu do gotowego wydruku. Zakres usług: - wydruki i kserokopie kolorowe oraz czarno-białe - druk cyfrowy, offsetowy, sitodruk, tampondruk - wizytówki - ulotki, plakaty - teczki ofertowe - foldery, metki, cenniki, katalogi - banery, standy, szyldy, kasetony - książki, broszury, czasopisma - pieczątki - kalendarze - gadżety reklamowe - laminowanie, foliowanie - bindowanie, termobindowanie, oprawy kanałowe, oprawy spiralą - docinanie do formatu - projektowanie graficzne

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tomasz Ligięza -''EDYTOR'' Drukarnia-Wydawnictwo »

  Tomasz Ligięza -''EDYTOR'' Drukarnia-Wydawnictwo

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej strony. Nasze wydawnictwo wydało już około 100 tytułów publikacji, albumów i innych utworów. Od roku 1991 bez przerwy udoskonalamy swoje umiejętności, co pozwala nam na nieustanne modyfikowanie oferty i zaspokajanie stale zwiększających się potrzeb naszych Klientów. Nasze prace i wysiłek, jaki wkładamy w swoją pracę znalazły uznanie wśród wielu klientów, a ich wysoka jakość zadowoliła tych nawet najbardziej wymagających, co więcej stała się wzorem do naśladowania dla konkurencyjnych firm. Gwarantujemy gruntowną realizację dowolnych publikacji. Sporządzamy teksty również w wersjach obcojęzycznych. Współpracując z nami, będziesz cieszyć się atrakcyjnymi cenami, krótkimi terminami realizacji, oraz pełną obsługą.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Andrzej Łopuszański GLOBAL EKOSYSTEM »

  Andrzej Łopuszański GLOBAL EKOSYSTEM

  Dostarczamy wysokiej jakości regenerowane i 100% nowe materiały eksploatacyjne, sprzedajemy drukarki oraz prowadzimy serwis sprzętu biurowego, serwis komputerów i laptopów oraz serwis drukarek. Posiadamy w sprzedaży artykuły papiernicze - papiery, zeszyty, długopisy i inne. Prowadzimy punkt ksero oraz drukujemy z różnych nośników, bindujemy oraz oprawiamy prace. Dodatkowo skupujemy zużyte wkłady od drukarek oraz utylizujemy odpady elektroniczne.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DRUKARNIA "ELLERT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  DRUKARNIA "ELLERT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  W ofercie przedsiębiorstwa Ellert znajdują się profesjonalne usługi poligraficzne. Firma jest drukarnią prowadzącą swoją działalność od trzydziestu lat. Specjalizuje się w zakresie druku wielkiego formatu, czy też przestrzennych elementów reklamowych, w tym głównie standów oraz ekspozytorów. Firma podejmuje się też wykonania zleceń na opakowania kartonowe oraz kaszerowane. Wszystkie zlecenia wykonywane są też według standardów ISO 9001, ISO 22000 oraz FSC.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jakub Sobczuk Freax »

  Jakub Sobczuk Freax

  Marka SIRE. pl rozpoczęła istnienie oficjalnie względnie niedawno, jako że przedtem funkcjonowała pod odmienną nazwą, nieprzerwanie od 2009 roku zajmujemy się produkcją kubków z obrazkami, i różnych gadżetów jak poduszki, podkładki pod mysz, podstawki pod kubki itp. Ponad 5 letnie doświadczenie w obsłudze klientów pomogło nam dopieścić wszystkie obszary naszej działalności od każdej strony. Do tej pory przygotowalibyśmy kilkaset tysięcy kubków z obrazkami i kilka tysięcy innych gadżetów z naszej oferty. Staramy się stopniowo zwiększać ofertę naszych produktów i posług, dążąc do tego aby stać się najważniejszym tego typu sklepem w Polsce. Nasze wytwory to idealny pomysł na podarek bądź ciekawy gadżet do domu, jaki umili poranek. Serdecznie zapraszamy! U nas możesz zamówić: - kubki standardowe, utrzymujące ciepło - poduszki - skarbonki - układanki - podstawki korkowe pod kubki - siatki na zakupy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ESTEBE HELENA SENCIO »

  ESTEBE HELENA SENCIO

  Zapraszamy do firmy Estebe w Krakowie i na witrynę internetową. Estebe oferuje usługi skanowania oraz naprawę ksero drukarek i pozostałych sprzetów biurowych. W ofercie: Firma Estebe zapewnia wszelkiego typu urządzenia biurowe i umożliwia naprawę, sprzedaż dodatkowo towary eksploatacyjne do : kserokopiarek kolorowych, drukarek igłowych, drukarek fiskalnych. Ponadto Estebe świadczy usługi w obrębie: dzierżawy drukarki, kserowania, drukowania albo skanowania zarówno czarno-białego jak i w kolorze. Estebe poleca tanie ksero oraz wydruk w Krakowie, serwis komputerów oraz notebook-ów, montaż akcesorii i części komputerowych, instalacja central telefonicznych wraz z wdrożeniem.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 270 Odwiedziny netsprint 7 Odwiedziny msnbot 620 Odwiedziny googlebot 1659 Odwiedziny alexa 34

Najnowsze tagi związane z kategorią: Poligrafia i wydawnictwa

Poligrafia i wydawnictwa - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: