Katalog Firm

Podkategoria: Wynajem nieruchomości

1 · 2 · następna strona »
 • AXI IMMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  AXI IMMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Gdy zwracamy uwagę na wynajem magazynów warto rozpocząć przeglądanie od portali WWW wyspecjalizowanych w wyszukiwaniu najrozmaitszych ofert nieruchomości gospodarczych. Bywają one często zupełnie darmowe dla najmującego zaś najkorzystniejsza opcja to skorzystanie z usług dewelopera w handlu nieruchomościami, który policzy sobie za usługę co najmniej równowartość wielokrotności opłaty powiększoną o opodatkowanie od wartości dodatkowej. Magazyny są to powierzchnie zazwyczaj zestandaryzowane, co najmniej jak na warunki handlu nieruchomościami, więc wynajem magazynów należy z rozmysłem planować bez konieczności liczenia na żadną specjalistyczną naukę zawodowca.

  Spis Firm - Data dodania: 23 02 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INDUSTRIAL CENTER 4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  INDUSTRIAL CENTER 4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rynek magazynowy na terenie naszego kraju jest aktualnie najszybciej rozwijającym się logistycznie obszarem Europy. Wraz z progresem infrastruktury komunikacyjnej w Polsce projektowane są nowe powierzchnie magazynowe. Dostrzegając produkcyjność polskiego rynku nieruchomości magazynowych wkraczają nań międzynarodowej klasy firmy deweloperskie, specjalizujące się w budowie parków logistycznych. Należy do nich deweloper Panattoni Europe, działa na rodzimym rynku logistycznym od 2004 roku i już kwalifikowana jest do przodujących, największych firm sektora magazynów. Potwierdzają to również wyróżnienia, wśród nich na szczególną uwagę zasługuje zaszczytna nagroda Eurobuild Awards, nadana firmie Panattoni w kategorii Najlepszy Park Logistyczny w rankingu Profesjonalistów oraz w rankingu Najemców dla Parku Logistycznego w Mysłowicach, a też tytuł Dewelopera Dekady. Deweloper Panattoni Europe specjalizuje się w budowaniu i projektowaniu magazynów na wynajem, które spełniają wszystkie Przepisy, stosując nowoczesne metody technologiczne. Panattoni posiada swoje magazyny w niemal wszystkich regionach kraju, na szczególną uwagę zasługują magazyny na Górnym Śląsku, powierzchnie magazynowe na wynajem w Warszawie, czy magazyny w Toruniu. Prócz tradycyjnych rozwiązań tzn. magazynów do wynajęcia w swoim portfolio posiada również magazyny szyte na miarę, tego rodzaju budynki wyznaczają nowoczesny trend w ekspansji branży logistycznej. Inwestycje build-to-suit (BTS) – powierzchnie magazynowe budowane na zamówienie indywidualnego odbiorcy to możliwość samodzielnego w wyboru odpowiedniej lokalizacji magazynu, oszczędności kosztów, całościowego wachlarzu doradztwa. Wzorami profesjonalnej współpracy pomiędzy deweloperem i klientem są wybudowane już magazyny na zamówienie, jak magazyn na zamówienie dla Tesco. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą na http://www. panattoni. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "RUPES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "RUPES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rupes znajduje się w centrum Lublina, przy ul. Aleje. Racławickie 8, u zbiegu z ul. Żwirki i Wigury. Jest to pierwszy budynek biurowy do wynajmu posiadający klasę A ulokowany w samym sercu miasta. Łączy bliskość najładniejszych terenów zielonych Lublina z prestiżową lokalizacją i szerokim dostępem do wszelkich urzędów, instytucji jak i uczelni. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SUNCO Polska Sp. z o.o. »

  SUNCO Polska Sp. z o.o.

  SUNCO Polska Sp. z o. o. to rewelacyjnie rozwijająca się firma operująca na rynku nieruchomości. Wzorowa obsługa nieruchomości jest dla nas priorytetem. Nasza firma zatrudnia tylko i wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy dbają o sprawną administrację obiektów, ich efektywną promocję, komercjalizację oraz dobrą współpracę z najemcami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Sanitex-E Sp. z o.o. »

  Sanitex-E Sp. z o.o.

  Biuro coworkingowe typu open space dla :Freelancera, osób często wyjeżdżających, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dla małych Firm. Do dyspozycji komfortowe stanowisko pracy (wraz z internetem), biurowe urządzenie wielofunkcyjne, szafka do przechowywania ważnych dokumentów. Oferujemy także dwie sale szkoleniowe z możliwością serwisu kawowego (w środku sali szkoleniowej - wliczony w cenę lub jako usługa - w zależności od Państwa życzeń) oraz z możliwością wypożyczenia sprzętu od naszej zaprzyjaźnionej firmy. Dodatkowe usługi to: WIRTUALNE BIURO Adres do rejestracji firmy i umieszczenia w materiałach reklamowych Obsługa korespondencji (bez limitów) Informowanie o każdej odebranej korespondencji Skanowanie poczty (bez limitów) Dostęp do recepcji w godzinach pracy biura Obsługa fax oraz WIRTUALNY ADRES Wynajem adresu pod siedzibę firmy Odbiór korespondencji przychodzącej Informowanie o każdej odebranej korespondencji

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Combis sp. z o.o. »

  Combis sp. z o.o.

  "COMBIS"sp. z o. o. w Woli Rzędzińskiej k/Tarnowa woj. małopolskie istnieje od 1991r. Obecnie oferujemy do wynajęcia powierzchnie produkcyjno-magazynowe (100 - 6000m2), lokale biurowe, place składowe. Lokalizacja w Woli Rzędzińskiej k/Tarnowa. Dogodny dojazd 1, 5 km od drogi Tarnów-Rzeszów. Teren dozorowany, media, NISKIE CENY! Posiadamy także wolne tereny pod budownictwo przemysłowe. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. »

  Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o.

  OBROKI to największy spożywczy rynek hurtowy oraz giełda owocowo – warzywna w Katowicach. Obiektem zarządza Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o. o. (dawniej Centrum Handlu Hurtowego Sp. z o. o. ), która wynajmuje powierzchnie handlowe, magazynowe i biurowe oraz zapewnia najlepsze warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Na Rynku OBROKI zaopatrują się liczne sklepy detaliczne, gastronomia i punkty zbiorowego żywienia z całego województwa. U operatorów można nabyć po atrakcyjnych cenach tysiące produktów spożywczych, chemicznych, papierniczych i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o. »

  INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o.

  Inkubator Technologiczny w Lublinie pomaga początkującym przedsiębiorstwom w uruchomieniu i poprowadzeniu działalności. Pomoc Inkubatora to m. in. powierzchnie biurowe wraz z potrzebną infrastrukturą, dostęp do specjalistycznie wyposażonych pomieszczeń oraz doradztwa. Ponadto oferujemy: możliwość założenia wirtualnego biura, czyli rejestracji firmy pod naszym adresem, na terenie Inkubatora Technologicznego; wynajem sal szkoleniowych; szkolenia. W Inkubatorze można również: [*]założyć Wirtualne Biuro [*]wynająć sale szkoleniowe [*]wynająć salę konferencyjną [*]wynająć stanowisko do pracy - coworking

  Spis Firm - Data dodania: 30 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Sopot Group Teresa Piesik »

  Sopot Group Teresa Piesik

  Sopot Group Apartamenty oferują aktualnie 40 nowocześnie i komfortowo urządzonych apartamentów w Sopocie, Gdańsku oraz w Gdyni. Apartamenty sopotgroup. pl to idealny wybór na weekend, wakacje letnie czy zimowy wypoczynek. nasze apartamenty to samodzielne miezkania, świetnie wyposażone oraz wybornie zlokalizowane - kilkanaście metrów do największych atrakcji Sopot, Gdańska, Gdyni. Zapraszamy do 3City, zpraszamy do Trójmiasta.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PROFEDOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "PROFEDOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biuranet. pl po rozległy portal internetowy, który gwarantuje użytkownikom dostęp do ogromnej ilości ofert wynajmu nieruchomości biurowych na terenie Polski. Portal jest nie tylko wyszukiwarką ofert, ale też i miejscem, w którym publikowane są liczne ciekawe artykuły dotyczące rynku najmu biur, użytkownicy znajdą więc tutaj szereg porad, wiadomości, czy też raportów. Portal działa nieprzerwanie od 2006 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny onet 1 Odwiedziny netsprint 183 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 466 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wynajem nieruchomości

Wynajem nieruchomości - nowa firma:

Adres: