Katalog Firm

TEMAR DOM SPÓŁKA AKCYJNA

Szukasz mieszkania, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom? Właśnie trafiłeś w dobre miejsce! Firma Temar Deweloper od 20 lat zaświadcza usługi w zakresie działalności deweloperskiej. Budujemy posiadłości na terenach własnych. Znajdziesz u nas domy jednorodzinne oraz budynki wielorodzinne z lokalami mieszkalnymi i usługowymi. Działamy na terenie Wrocławia. Jeżeli chcesz odnaleźć lokum odpowiadające Twoim potrzebom, skorzystaj z naszej internetowej wyszukiwarki. Zdołasz w niej podać następujące dane o mieszkaniu: powierzchnię, która Cię interesuje, wartość, liczbę pomieszczeń, rodzaj lokalu oraz inwestycję. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szczegóły strony www.temar.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.temar.com.pl:

TEMAR DOM SPÓŁKA AKCYJNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • POMERANIA DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  POMERANIA DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Pomerania Development Sp. z o. o. powstała ponad 8 lat temu, jako Spółka celowa do realizacji inwestycji pod nazwą PLATAN COMPLEX w Świnoujściu, obejmującej zespół budynków wielorodzinnych zlokalizowanych w kwartale ulic: 11 Listopada, Wojska Polskiego, Malczewskiego i Chełmońskiego. Od samego początku istnienia Pomerania Development Sp. z o. o. współpracuje z najlepszymi na rynku. Naszą pierwszą inwestycję zaprojektowała pracownia architektoniczna Via Nova pod kierownictwem p. Przemysława Cieślaka, a generalnym wykonawcą projektu jest PBG S. A. PLATAN COMPLEX charakteryzuje się nowoczesną architekturą, oryginalnym stylem z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technicznych. Do Państwa dyspozycji oddaliśmy już blisko 500 lokali mieszkalnych z miejscami postojowymi. Firma potrafi szybko i elastycznie dostosować się do wymagań rynku, reagować na zmieniające się warunki, właściwie określać kierunki inwestowania. Aktualne i przyszłe realizacje Spółki to budownictwo mieszkaniowe z częścią usługową i biurową. W tym Spółka specjalizuje się. Staranność i innowacyjne rozwiązania architektoniczne sprawiają, że inwestycje Pomerania Development są cenione za estetykę i jakość wykonania. Za priorytet stawia sobie bliską współpracę z kontrahentami, a przede wszystkim z klientami, tak aby sprostać ich indywidualnym potrzebom i zagwarantować wzrost wartości ich inwestycji.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ORION DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ORION DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Developer Orion to jedyne w swoim rodzaju biuro developerskie będące bardzo atrakcyjnym pod względem ceny mieszkań. Developer oferuje całą gamę nowych mieszkań, apartamentów i kawalerek które zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane gusta. Nowe mieszkania dostępne w sprzedaży developer może zaprezentować bezpośrednio w biurze jak i na stronie WWW. Nowe mieszkania są w pełni wyposażone w instalacje oświetleniową, gazową i elektryczną i kanalizacyjną dzięki czemu mieszkania od razu nadają się do zasiedlenia. Oprócz wygód jakie oferowane są bezpośrednio w mieszkaniu, developer zadbał również o komfort okolicy. Popularnym rozwiązaniem jeśli nie chcemy wiązać dłuższej przyszłości z dany miejscem zamieszkania jest wynajem nowych mieszkań. Developer oferuje tę formę sprzedaży w opozycji do kupna na własność. Inwestycje budowlane jakie realizuje inwestor budowlany developer Orion Development wykonane są ze staranną dbałością o jakość. Developer zapewnia że mieszkania które buduje będą służyć przez wiele pokoleń bez konieczności remontowania.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BRYKSY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  BRYKSY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Oferta naszej firmy od 30 lat obejmuje budowę różnych obiektów. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym. Do tej pory stworzyliśmy mieszkania dla 1500 rodzin. Za naszą działalność otrzymaliśmy w 2002 roku wyróżnienie Gazela Biznesu, która przyznawana jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się firmom an rynku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej i do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Activ Investment Sp. z o.o. »

  Activ Investment Sp. z o.o.

  Activ Investment to deweloperska firma, która działa na rynku nieruchomości od 1996 roku. Swoje inwestycje realizuje w Krakowie, gdzie ma swoją siedzibę. Buduje także we Wrocławiu i Katowicach. Firma wyróżnia się dużą wiarygodnością, czego potwierdzeniem jest dynamiczny i konsekwentny rozwój oraz powiększający się z roku na rok dorobek inwestycyjny. Prężny rozwój firmy został doceniony wielokrotnie, czego wyrazem są liczne nagrody i wyróżnienia.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Moderna Sp. z o.o. »

  Moderna Sp. z o.o.

  Moderna Investment jest firmą stworzoną przez drużynę znawców, którzy w branży inwestycyjnej funkcjonują od przeszło dziesięciu lat. Nasza aktualna praktyka podparta wieloma sukcesami, pozwala na konstruowanie luksusowych nieruchomości dla najbardziej wymagających Klientów. Obecnie Spółka wykonuje konstruowanie projektu Lighthouse w Gdyni, przy ul. Norwida 13. Kamienica Moderna została postawiona, a budowla została oddana do użytku.

  Spis Firm - Data dodania: 15 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »