Katalog Firm

nHouse Nieruchomości Karol Jezierski

nHouse Nieruchomości to biuro nieruchomości starające się zapewnić swoim klientowm usługi z zakresu pośrednictwa o najwyższym standradzie. W naszej ofercie można znaleźć biura na wynajem w Warszawie jak również domy i mieszkania na sprzedaż jak i na wynajem. Staramy się zapewnić klientom pełen wahlarz usług związanych z pośrednictwem, dbrając o najwyższy poziom zadowolenia klienta. Jesteśmy gotowi przekreaczać wszystkie bariery dla klientów.

Szczegóły strony nhouse.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę nhouse.pl:

nHouse Nieruchomości Karol Jezierski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o. »

  Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

  Cushman & Wakefield jest miedzynarodową firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości. Powstała w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 13. 000 pracowników w 231 biurach w 58 krajach. Firma reprezentuje wielu klientów, od niedużych organizacji po korporacje umieszczane w rankingu „Fortune 500”. Cushman & Wakefield oferuje pełen zakres usług w czterech głównych obszarach: Obsługa Transakcji (reprezentowanie najemców i wynajmujących na rynku powierzchni biurowych, przemysłowych i handlowych), Rynki Kapitałowe (sprzedaż nieruchomości, zarządzanie inwestycyjne nieruchomościami, bankowość inwestycyjna i wycena, finansowanie dłużne i kapitałowe), Rozwiązania dla Klienta (zintegrowane strategie w zakresie nieruchomości i związane z tym usługi na rzecz dużych korporacji i właścicieli nieruchomości) oraz Usługi Doradcze (doradztwo w zakresie prowadzenia działalności i nieruchomości). Cushman & Wakefield jest uznanym liderem w dziedzinie badań światowego rynku nieruchomości, publikuje szereg raportów, które dostępne są w części Knowledge Center na stronie. Więcej informacji na temat rynku powierzchni magazynowo-przemysłowych na stronie. Informacje dotyczące nieruchomości biurowych znajdują się w serwisie. Zapraszamy także do odwiedzenia portalu poświęconego zarządzaniu nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Lider Haus Sp z o.o. »

  Lider Haus Sp z o.o.

  FINANSE I NIERUCHOMOŚCI "Lider Haus" Sp. z o. o. jest niezależna spółką doradczą specjalizującą się w obszarze finansów i nieruchomości, w szczególności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz doradztwa finansowego przy finansowaniu zakupu nieruchomości i i finansowaniu projektów inwestycyjnych. Oferujemy produkty i usługi finansowe klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom, pomagamy w znalezieniu optymalnych rozwiązań finansowych. Firmę tworzą osoby wyspecjalizowane w rynku nieruchomości, dla którego pozyskują źródła finanasowania. Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Chcemy zapewnić klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Klientom inwestującym pomagamy: określić obecne i przyszłe potrzeby, wybrać odpowiednie formy inwestowania pieniędzy na rynku nieruchomości, przygotować strategię inwestowania, doradzić jak inwestować w fundusze inwestycyjne. Klientom szukającym kredytu pomagamy: wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert najlepszych banków, określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty zadłużenia, wyjaśnić różnice w poszczególnych ofertach, wypełnić wymagane dokumenty, sfinalizować podpisane umowy z bankiem, zamienić dotychczasowy kredyt na nowy - tańszy - w innym banku, połączyć wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SIGNO NIERUCHOMOŚCI" BAŁWAS GRZEGORZ »

  "SIGNO NIERUCHOMOŚCI" BAŁWAS GRZEGORZ

  Agencja nieruchomości w Turku. Pośrednictwo, zarządzanie, doradztwo. Pośrednicząc w transakcjach i zajmując się ich obsługą prawną, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Towarzyszymy i doradzamy od pierwszych chwil w naszej firmie, aż po finalizację transakcji. Współpracując z różnymi bankami pomagamy w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych. Zajmujemy się wyszukiwaniem konkretnych nieruchomości według indywidualnych preferencji klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Korona Corporation Sp.z o.o. »

  Korona Corporation Sp.z o.o.

  KORONA Corporation Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającym się Biurem Obsługi Nieruchomości. Prowadzimy obsługę rynku nieruchomości w sposób kompleksowy. Proponujemy profesjonalne wyceny, doradztwo, ubezpieczenia i gotowe projekty. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi i notarialnymi dbając o bezpieczeństwo transakcji. Oferujemy rzetelną i profesjonalną pomoc w sfinalizowaniu całej inwestycji klientowi indywidualnemu a także korporacyjnemu.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ELITE NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF MAKOWSKI »

  ELITE NIERUCHOMOŚCI KRZYSZTOF MAKOWSKI

  Razem z naszą pomocą sprzedasz dom od ręki, znajdziesz wymarzone mieszkanie, apartament lub domek na wsi. W elit Nieruchomości posiadamy aż 22 tysiące ofert czekających na naszych klientów. Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim stażem, współpracujemy jedynie z najlepszymi specjalistami. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »