Katalog Firm

MARLES ŚRODECKI LESZEK

Agencja nieruchomości MARLES istnieje na rynku jeleniogórskim od 2010 roku. Wierzymy, że nasza wykwalifikowana kadra Agentów pomoże zrealizować Państwa marzenia. Połączenie naszego profesjonalizmu z Państwa oczekiwaniami pozwoli stworzyć idealnie proporcjonalne partnerstwo. W trosce o dobro naszego klienta stale rozwijamy nasze kwalifikacje oraz możliwości marketingowe. Naszej działalności przyświeca tylko jeden cel – najwyższa jakoś oferowanych usług oraz zadowolenie naszego klienta.

Szczegóły strony www.marles.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.marles.com.pl:

MARLES ŚRODECKI LESZEK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 32 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 276

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • GREMIUS RAFAŁ PODEMSKI »

  GREMIUS RAFAŁ PODEMSKI

  Jesteśmy nowoczesnym biurem nieruchomości z wykwalifikowanym i doświadczonym zespołem specjalistów. Oprócz standardowej działalności takiej jak zakup, sprzedaż i wynajem nieruchomości oferujemy także następujące usługi: - pozyskiwanie nieruchomości i gruntów - zarządzanie nieruchomościami - doradztwo inwestycyjne - weryfikacja nieruchomości - zakup na wynajem - wycena nieruchomości Swiadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych jak również instytucjonalnych.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Zalewska ASSET NIERUCHOMOŚCI »

  Agnieszka Zalewska ASSET NIERUCHOMOŚCI

  Nasze motto:Bezpieczeństwo, zaufanie, wiedza…"Dbamy o Twój spokojny sen"Nasza Misja:1. Skutecznie pomagać naszym Klientom w korzystnym i bezpiecznym osiąganiu ich celów w obrocie nieruchomościami. 2. Tworzyć nową jakość świadczenia usług. 3. Łączyć standaryzację z kreatywnością. Zapraszamy na naszą stronę. Aby to osiągnąć: pracujemy z zaangażowaniem, oddaniem i entuzjazmem, w naszej pracy kierujemy się uczciwością i szacunkiem dla Klienta ; nieustannie rozwijamy się, szukamy możliwości doskonalenia zawodowego, pogłębiamy naszą wiedzę.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZBIGNIEW ZAWADZKI NIERUCHOMOŚCI-TELTEL »

  ZBIGNIEW ZAWADZKI NIERUCHOMOŚCI-TELTEL

  Polecamy usługi: [*]Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, wycena nieruchomościBiuro nieruchomości w Krakowie. [*]Projektowanie instalacji telekomunikacyjnych i teletechnicznych. - sieci telekomunikacyjne w tym komputerowe[*]instalacje SAP, [*]instalacje SSWiN, [*]instalacje CCTV[*]Nadzory inwestorskie w specjalności telekomunikacyjnej[*]instalacje telekomunikacyjnej: [*]instalacje SAP, [*]instalacje SSWiN, [*] instalacje CCTV

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI HANGET MAREK KWICZALA »

  KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI HANGET MAREK KWICZALA

  Kim jesteśmy:Kancelaria Nieruchomości HANGET istnieje od 2001 roku a w styczniu 2008roku zmieniła siedzibę na reprezentacyjną kamienicę mieszczącą się na rynku w Cieszynie. Jesteśmy profesjonalistami, posiadamy licencje Ministra Infrastruktury oraz ubezpieczenie OC. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami: kupno, sprzedaż, wynajem, najem, zarządzanie, wycena-operaty szacunkowe-nr uprawnień rzeczoznawcy 4375, pośrednictwo. Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej posiadając uprawnienia nr MI/ŚE/693/2009, prowadzimy nadzory budowlane-nr uprawnień budowlanych 394/77. Działamy na terenie Powiatu Cieszyńskiego a także Katowic i miast ościennych przez co zwiększamy naszą skuteczność. Posiadamy wiele ofert z klauzulą wyłączności co świadczy o zaufaniu klientów do nas. Wysokość naszego wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie i podlega negocjacji. ZAPRASZAMY. Nasza oferta:Aktualnie nasza Kancelaria mimo ogólnego kryzysu dokonuje transakcji kupna-sprzedaży z czego zadowoleni są nasi klienci. Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jeśli masz problem ze zbyciem nieruchomości, to zapraszamy do naszej Kancelarii. Jesteśmy solidni, rzetelni i posiadamy wiedzę. Pomożemy wycenić oraz pozyskać nabywcę. ZAPRASZAMY. Numer licencji zawodowej:4941, 7498, 13441.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ECH NIERUCHOMOŚCI EMILA CUPA »

  ECH NIERUCHOMOŚCI EMILA CUPA

  Pod tym adresem znajdują się najrozmaitszego rodzaju oferty,, które dotyczą obszaru nieruchomościowego. Firma prezentuje wieloletnie doświadczenie w zagadnieniach branży, dlatego może wyjść do zainteresowanych jednostek z niesłychanie bogatym wachlarzem propozycji ofertowych. Trzeba zaznaczyć, że w kwestii, którą są mieszkania Gorzów nie może poszczycić się jakąkolwiek, porównywalnie profesjonalną firmą. Warto zaznajomić się z elementami w odniesieniu do tego serwisu, może być to świetny ruch.

  Spis Firm - Data dodania: 16 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »