Katalog Firm

M&S MIKLIŃSKA & SKIELNIK NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA CYWILNA

Informacje o M&S Nieruchomości Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą zapewniającą Państwu wszechstronną i profesjonalną obsługę na rynku nieruchomości. W swoich staraniach wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów związanymi z: Zarządzaniem nieruchomościami, Nadzorowanie najmu posiadanych przez Państwa nieruchomości, Wynajmem oraz marketingiem nieruchomości pod sklepy sieciowe, Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, Tworzeniem studium wykonalności dla projektów deweloperskich, Prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP, opracowywaniem ryzyka zawodowego, tworzeniem dokumentacji powypadkowej oraz przeprowadzaniem audytów BHP. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo finansowe i prawne w zakresie dokonywanych przez Państwa transakcji na rynku nieruchomości. Cenimy sobie: Szczerość, uczciwość, otwartość i partnerskie relacje, Solidność i dbałość o ponad standardową jakość świadczonych usług, Indywidualne i kompetentne podejście do Klienta, Odpowiedzialność za podjęte zobowiązania, Pasję, dynamizm i skuteczność w osiąganiu wysokich wyników w pracy, Innowacyjność w zakresie organizacji pracy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Współpracujemy z doradcami ubezpieczeniowymi i kredytowymi, z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, a także z osobami, które w sposób profesjonalny przygotują Państwa mieszkanie na sprzedaż/ wynajem – Home Staging.

Szczegóły strony ms-nieruchomosci-wejherowo.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ms-nieruchomosci-wejherowo.pl:

M&S MIKLIŃSKA & SKIELNIK NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA CYWILNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • IAN GROUP DAMIAN PALCZAK »

  IAN GROUP DAMIAN PALCZAK

  Na rynku nieruchomości Podkarpackie pracujemy od kilku dobrych lat, zajmujemy się świadczeniem usług w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Przez ten czas osiągnęliśmy kompetencję, doświadczenie, jakie stanowią dzisiaj podstawę naszych triumfów. Operujemy w grupach, z których każdy zajmuje się określonym rodzajem nieruchomości. Specjalizacja tych działów, dynamizm, fachowość naszych pracowników oraz bezpieczeństwo i indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta gwarantuje sukces. IanGroup. net to lider rynku nieruchomości Rzeszów.

  Spis Firm - Data dodania: 12 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UŻLIS NIERUCHOMOŚCI MARCIN UŻLIS »

  UŻLIS NIERUCHOMOŚCI MARCIN UŻLIS

  Założycielem i właścicielem biura jest licencjonowany pośrednik obrotu nieruchomościami - Marcin Użlis. Numer licencji zawodowej 13452. Biuro zapewnia kompleksową pomoc w przeprowadzeniu transakcji sprzedaży, zakupu, wynajmu nieruchomości. Zajmujemy się czynnościami z zakresu odralniania gruntów. W naszej ofercie znajdą Państwo działki, tereny inwestycyjne, rekreacyjne, siedliska rolne, domy, lokale użytkowe, mieszkania, budynki gospodarcze i inne. Zapewniamy klientom pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości. Zapewniamy naszym klientom sto procent zadowolenia z przeprowadzonych transakcji. Z myślą o naszych klientach współpracujemy z firmami zajmującymi się: * budową oraz remontem domów * architekturą wnętrz oraz budynków * geodetami * rzeczoznawcami majątkowymi * notariuszami oraz radcami prawnymi firmami świadczącymi usługi ziemne (kopanie stawów, wyrównywanie terenu, wywóz ziemi oraz gruzu). Dla klientów zainteresowanych szybką sprzedażą swojej nieruchomości oferujemy usługę kupna nieruchomości za gotówkę. Inwestujemy w działki, domy, mieszkania. Kupujemy nieruchomości z zamiarem podniesienia ich wartości, poprzez uzbrojenia je w media czy też załatwienia wszelkich formalności potrzebnych do budowy domu.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Grzegorz Cymmerman Trader »

  Grzegorz Cymmerman Trader

  Wyszukiwarka otoprzetargi. pl to niezwykle prosty w obsłudze serwis zawierający ogłoszenia i komunikaty dotyczące przetargów, sprzedaży, dzierżawy i wynajmu nieruchomości znajdujących się na terenie Polski. Wyszukiwarka jest skierowana do wszystkich - zarówno zarejestrowanych firm jak i do osób fizycznych. Otoprzetargi. pl to serwis, który znacznie ułatwi i przyspieszy decyzję udanej transakcji związanej z nieruchomością.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOMINO Biuro Obrotu Nieruchomościami Jarosław Bukowy »

  DOMINO Biuro Obrotu Nieruchomościami Jarosław Bukowy

  Zapraszamy już teraz do zapoznania się z tym co przygotowała dla nas agencja nieruchomości Domino. Ta agencja cieszy się już popularnością od wielu lat, powstała w 1999 roku. Od tego momentu zakres usług jest coraz większy. W ofercie znajdziemy takie usługi jak obsługa podmiotów zagranicznych, doradztwo finansowe, profesjonalna obsługa inwestycji, pomoc w zdobyciu kredytu czy sprawdzanie formalno-prawnego stanu nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IMC INVEST-GROUP MICHAŁ CHYBICKI »

  IMC INVEST-GROUP MICHAŁ CHYBICKI

  IMC Nieruchomości to firma oferująca sprzedaż i kupno zarówno mieszkań jak i domów. Duża baza ogłoszeń powoduje, że każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie: od standardowych lokali po te bardziej luksusowe. Oferujemy także wynajem mieszkań w każdej dzielnicy Bydgoszczy. Oprócz tego w naszej bogatej ofercie znajdują się również domy zlokalizowane w innych miejscowościach w województwie kujawsko-pomorskim.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »