Katalog Firm

M&S MIKLIŃSKA & SKIELNIK NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA CYWILNA

Informacje o M&S Nieruchomości Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą zapewniającą Państwu wszechstronną i profesjonalną obsługę na rynku nieruchomości. W swoich staraniach wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów związanymi z: Zarządzaniem nieruchomościami, Nadzorowanie najmu posiadanych przez Państwa nieruchomości, Wynajmem oraz marketingiem nieruchomości pod sklepy sieciowe, Pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, Tworzeniem studium wykonalności dla projektów deweloperskich, Prowadzeniem szkoleń z zakresu BHP, opracowywaniem ryzyka zawodowego, tworzeniem dokumentacji powypadkowej oraz przeprowadzaniem audytów BHP. Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo finansowe i prawne w zakresie dokonywanych przez Państwa transakcji na rynku nieruchomości. Cenimy sobie: Szczerość, uczciwość, otwartość i partnerskie relacje, Solidność i dbałość o ponad standardową jakość świadczonych usług, Indywidualne i kompetentne podejście do Klienta, Odpowiedzialność za podjęte zobowiązania, Pasję, dynamizm i skuteczność w osiąganiu wysokich wyników w pracy, Innowacyjność w zakresie organizacji pracy i ciągłe podnoszenie kwalifikacji. Współpracujemy z doradcami ubezpieczeniowymi i kredytowymi, z notariuszami, rzeczoznawcami majątkowymi, a także z osobami, które w sposób profesjonalny przygotują Państwa mieszkanie na sprzedaż/ wynajem – Home Staging.

Szczegóły strony ms-nieruchomosci-wejherowo.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ms-nieruchomosci-wejherowo.pl:

M&S MIKLIŃSKA & SKIELNIK NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA CYWILNA

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 38

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o. »

  Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.

  Cushman & Wakefield jest miedzynarodową firmą świadczącą usługi doradcze na rynku nieruchomości. Powstała w 1917 r. i obecnie zatrudnia ponad 13. 000 pracowników w 231 biurach w 58 krajach. Firma reprezentuje wielu klientów, od niedużych organizacji po korporacje umieszczane w rankingu „Fortune 500”. Cushman & Wakefield oferuje pełen zakres usług w czterech głównych obszarach: Obsługa Transakcji (reprezentowanie najemców i wynajmujących na rynku powierzchni biurowych, przemysłowych i handlowych), Rynki Kapitałowe (sprzedaż nieruchomości, zarządzanie inwestycyjne nieruchomościami, bankowość inwestycyjna i wycena, finansowanie dłużne i kapitałowe), Rozwiązania dla Klienta (zintegrowane strategie w zakresie nieruchomości i związane z tym usługi na rzecz dużych korporacji i właścicieli nieruchomości) oraz Usługi Doradcze (doradztwo w zakresie prowadzenia działalności i nieruchomości). Cushman & Wakefield jest uznanym liderem w dziedzinie badań światowego rynku nieruchomości, publikuje szereg raportów, które dostępne są w części Knowledge Center na stronie. Więcej informacji na temat rynku powierzchni magazynowo-przemysłowych na stronie. Informacje dotyczące nieruchomości biurowych znajdują się w serwisie. Zapraszamy także do odwiedzenia portalu poświęconego zarządzaniu nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Paweł Lechowicz Biuro Obrotu Nieruchomościami Apartment »

  Paweł Lechowicz Biuro Obrotu Nieruchomościami Apartment

  Jesteśmy dynamiczną, ciągle rozwijającą się firmą działającą w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi naszych klientów. Kompleksowa, rzetelna, profesjonalna obsługa jaką oferujemy, pozwoli Państwu dokonać właściwego wyboru, zaoszczędzi czas oraz do minimum uprości przejście przez procedury związane z kupnem, sprzedażą czy wynajmem nieruchomości. Współpracując z kancelariami notarialnymi, prawnymi, doradcami kredytowymi oraz geodetami zapewniamy kompleksową obsługę oraz pomoc i opiekę od początku do końca transakcji. Bezpłatnie ustalamy wartość rynkową nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Polskie Domy Wojciech Padamczyk »

  Polskie Domy Wojciech Padamczyk

  Reklamowany portal www został zbudowany w celu zaprezentowania świadczeń położonej w Opolu firmy POLSKIE DOMY. To rzetelne przedsiębiorstwo budowlane trudni się stawianiem budynków mieszkalnych oraz domów. Prowadzi także internetowe biuro nieruchomości, w ramach którego wspiera w efektywnym wyszukiwaniu lokalu, a także w weryfikowaniu stanu prawnego nabywanej nieruchomości. Każdemu zainteresowanemu przedsiębiorstwo gwarantuje bezpłatne doradztwo kredytowe.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KABEN POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "KABEN POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biuro LuxHome Group specjalizuje się w kompleksowym obrocie nieruchomościami oraz usługami dla deweloperów. Swoim partnerom biznesowym firma gwarantuje korzystne i przejrzyste zasady współpracy. Oferowane nieruchomości posiadają prestiż związany z wysokim standardem, najlepszą jakością wykończenia wnętrz oraz atrakcyjną lokalizacją. Zapraszamy do współpracy. Oferta biura LuxHome Group: - kompleksowy obrót nieruchomościami - atrakcyjna lokalizacja i wysoki standard mieszkań - wynajem, sprzedaż, administracja, zarządzanie - pomoc w znalezieniu najlepszego kredytu

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Honest Broker Natalia Gwizdał »

  Honest Broker Natalia Gwizdał

  Jesteśmy wyjątkowym biurem nieruchomości, które każdemu pozwoli znaleźć idealne lokale spełniające jego oczekiwania. Naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo, wiedzę, doświadczenie oraz bardzo bogatą ofertę różnych usług. Pomagamy znaleźć zarówno mieszkania, domy jak i obiekty. Współpraca z nami to świetny pomysł dla każdego kto chce kupić nieruchomość spełniającą jego oczekiwania. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miedzychodzie.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »