Katalog Firm

Jura sp. z o.o.

Biuro nieruchomości „Jura” w Zielonkach oferuje Państwu profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Posiadamy licencję zawodową oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w TUiR WARTA S. A. Kompleksowa i rzetelna obsługa jaką oferujemy pozwoli Państwu na dokonanie korzystnego wyboru, zaoszczędzenie czasu oraz ułatwi procedury związane z kupnem, sprzedażą, wynajmem Państwa nieruchomości. Firma zapewnia swoim Klientom pomoc i opiekę od początku do końca transakcji. Oferuje pełną obsługę prawną, notarialną, geodezyjną oraz pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Biuro nieruchomości „Jura” specjalizuje się w sprzedaży działek na terenie podkrakowskich gmin.

Szczegóły strony www.jura.nieruchomosci.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.jura.nieruchomosci.pl:

Jura sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 68 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny googlebot 569 Odwiedziny alexa 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AGENDA - Agencja Obrotu Nieruchomościami Agnieszka Kawalec »

  AGENDA - Agencja Obrotu Nieruchomościami Agnieszka Kawalec

  Wymagasz przemiany? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? A może właśnie szukasz nowego miejsca zamieszkania? Wydawało ci się, że to łatwe zadanie a kiedy spróbowałeś odnaleźć nabywcę wyraziło się, że to wcale nie takie proste? Dosłownie, takie zadanie może sprawić ogromny problem. Czy nie warto więc skorzystać z pomocy zawodowców? Mieszkania Rzeszów to perfekcyjne rozwiązanie. Dzięki tej pomocy w spokojny a co najważniejsze bezzwłoczny sposób możemy pozbyć się kłopotu jakim jest sprzedaż domu albo jego kupno. Oczywiście kiedy raczymy pozbyć się domu ogromnie znacząca jest wartość -a przeto czy nie denerwują cię nieustające pytania o ulgę? Pamiętaj przy obsłudze agencji nieruchomości już nigdy ich nie usłyszysz- zawodowcy zajmą się formalnościami za ciebie. A jeśli pragniesz nabywać nowy budynek to pomoc ludzi doświadczonych w tej dziedzinie jest ogromnie ważna. Wydobędziesz u nich propozycje słuszne właśnie dla ciebie i pomoce w wybraniu tej najwybitniej interesującej. Nie ryzykuj sam uporać się z tak fundamentalnym zakupem - skorzystaj z zaoferowanej obsługi, a z pewnością będziesz usatysfakcjonowany

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZBIGNIEW ZAWADZKI NIERUCHOMOŚCI-TELTEL »

  ZBIGNIEW ZAWADZKI NIERUCHOMOŚCI-TELTEL

  Polecamy usługi: [*]Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, wycena nieruchomościBiuro nieruchomości w Krakowie. [*]Projektowanie instalacji telekomunikacyjnych i teletechnicznych. - sieci telekomunikacyjne w tym komputerowe[*]instalacje SAP, [*]instalacje SSWiN, [*]instalacje CCTV[*]Nadzory inwestorskie w specjalności telekomunikacyjnej[*]instalacje telekomunikacyjnej: [*]instalacje SAP, [*]instalacje SSWiN, [*] instalacje CCTV

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENCJA USŁUGOWO-HANDLOWA "ORGANIZATOR" S.C. - JADWIGA KUBICZ, KINGA KUBICZ-BUTLER »

  AGENCJA USŁUGOWO-HANDLOWA "ORGANIZATOR" S.C. - JADWIGA KUBICZ, KINGA KUBICZ-BUTLER

  Przedstawicielstwo w Słupsku działa od 1995 roku. WGN Real Estate to największy Koncern Obrotu Nieruchomościami w Polsce i jeden z największych w Europie. Działa od 15 lat i przez ten czas zdołał wypracować sobie stabilną pozycję na rynku międzynarodowym oraz zdobyć zaufanie klientów, którym oferuje usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, zwłaszcza rezydencjalnymi i komercyjnymi, pomoc formalno – prawną, doradztwo inwestycyjne oraz przeprowadzanie analiz i raportów rynkowych. WGN Real Estate wraz z Wrocławską Giełdą Nieruchomości oraz partnerami współpracującymi stworzył Grupę WGN – międzynarodowy koncern obrotu nieruchomościami, dysponujący profesjonalną kadrą z wieloletnim doświadczeniem. Grupa WGN to ponad 350 agentów, maklerów, doradców, analityków i prawników, w 38 biurach, działających na międzynarodowym rynku.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Grzegorz Cymmerman Trader »

  Grzegorz Cymmerman Trader

  Wyszukiwarka otoprzetargi. pl to niezwykle prosty w obsłudze serwis zawierający ogłoszenia i komunikaty dotyczące przetargów, sprzedaży, dzierżawy i wynajmu nieruchomości znajdujących się na terenie Polski. Wyszukiwarka jest skierowana do wszystkich - zarówno zarejestrowanych firm jak i do osób fizycznych. Otoprzetargi. pl to serwis, który znacznie ułatwi i przyspieszy decyzję udanej transakcji związanej z nieruchomością.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DOMINO Biuro Obrotu Nieruchomościami Jarosław Bukowy »

  DOMINO Biuro Obrotu Nieruchomościami Jarosław Bukowy

  Zapraszamy już teraz do zapoznania się z tym co przygotowała dla nas agencja nieruchomości Domino. Ta agencja cieszy się już popularnością od wielu lat, powstała w 1999 roku. Od tego momentu zakres usług jest coraz większy. W ofercie znajdziemy takie usługi jak obsługa podmiotów zagranicznych, doradztwo finansowe, profesjonalna obsługa inwestycji, pomoc w zdobyciu kredytu czy sprawdzanie formalno-prawnego stanu nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »