Katalog Firm

INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o.

Inkubator Technologiczny w Lublinie pomaga początkującym przedsiębiorstwom w uruchomieniu i poprowadzeniu działalności. Pomoc Inkubatora to m. in. powierzchnie biurowe wraz z potrzebną infrastrukturą, dostęp do specjalistycznie wyposażonych pomieszczeń oraz doradztwa. Ponadto oferujemy: możliwość założenia wirtualnego biura, czyli rejestracji firmy pod naszym adresem, na terenie Inkubatora Technologicznego; wynajem sal szkoleniowych; szkolenia. W Inkubatorze można również:
  [*]założyć Wirtualne Biuro [*]wynająć sale szkoleniowe [*]wynająć salę konferencyjną [*]wynająć stanowisko do pracy - coworking

Szczegóły strony www.inkubator.lublin.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.inkubator.lublin.pl:

INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AXI IMMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  AXI IMMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Gdy zwracamy uwagę na wynajem magazynów warto rozpocząć przeglądanie od portali WWW wyspecjalizowanych w wyszukiwaniu najrozmaitszych ofert nieruchomości gospodarczych. Bywają one często zupełnie darmowe dla najmującego zaś najkorzystniejsza opcja to skorzystanie z usług dewelopera w handlu nieruchomościami, który policzy sobie za usługę co najmniej równowartość wielokrotności opłaty powiększoną o opodatkowanie od wartości dodatkowej. Magazyny są to powierzchnie zazwyczaj zestandaryzowane, co najmniej jak na warunki handlu nieruchomościami, więc wynajem magazynów należy z rozmysłem planować bez konieczności liczenia na żadną specjalistyczną naukę zawodowca.

  Spis Firm - Data dodania: 23 02 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Combis sp. z o.o. »

  Combis sp. z o.o.

  "COMBIS"sp. z o. o. w Woli Rzędzińskiej k/Tarnowa woj. małopolskie istnieje od 1991r. Obecnie oferujemy do wynajęcia powierzchnie produkcyjno-magazynowe (100 - 6000m2), lokale biurowe, place składowe. Lokalizacja w Woli Rzędzińskiej k/Tarnowa. Dogodny dojazd 1, 5 km od drogi Tarnów-Rzeszów. Teren dozorowany, media, NISKIE CENY! Posiadamy także wolne tereny pod budownictwo przemysłowe. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PROFEDOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "PROFEDOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biuranet. pl po rozległy portal internetowy, który gwarantuje użytkownikom dostęp do ogromnej ilości ofert wynajmu nieruchomości biurowych na terenie Polski. Portal jest nie tylko wyszukiwarką ofert, ale też i miejscem, w którym publikowane są liczne ciekawe artykuły dotyczące rynku najmu biur, użytkownicy znajdą więc tutaj szereg porad, wiadomości, czy też raportów. Portal działa nieprzerwanie od 2006 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agencja Jartom Branecki Tomasz »

  Agencja Jartom Branecki Tomasz

  Agencja Jartom od ponad dwudziestu lat zajmuje się sprzadażą i wynajmem nieruchomości w całym kraju. Jej specjalnością sa nowoczesne magazyny przeznaczone do wysokiego składowania towarów, zlokalizowane na obrzeżach dużych miast jak Park Panattoni czy Prologis. Oferowane Państwu magazyny wyposażone są w doki przeładunkowe, rampy stałe, suwnice i chłodnie, dzięki którym magazynowanie jest o wiele łatwiejsze. Dodatkowym atutem magazynów jest profesjonalna obsługa firm logistycznych. Polecamy magazyny Jartom!

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "RUPES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "RUPES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rupes znajduje się w centrum Lublina, przy ul. Aleje. Racławickie 8, u zbiegu z ul. Żwirki i Wigury. Jest to pierwszy budynek biurowy do wynajmu posiadający klasę A ulokowany w samym sercu miasta. Łączy bliskość najładniejszych terenów zielonych Lublina z prestiżową lokalizacją i szerokim dostępem do wszelkich urzędów, instytucji jak i uczelni. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »