Katalog Firm

INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o.

Inkubator Technologiczny w Lublinie pomaga początkującym przedsiębiorstwom w uruchomieniu i poprowadzeniu działalności. Pomoc Inkubatora to m. in. powierzchnie biurowe wraz z potrzebną infrastrukturą, dostęp do specjalistycznie wyposażonych pomieszczeń oraz doradztwa. Ponadto oferujemy: możliwość założenia wirtualnego biura, czyli rejestracji firmy pod naszym adresem, na terenie Inkubatora Technologicznego; wynajem sal szkoleniowych; szkolenia. W Inkubatorze można również:
  [*]założyć Wirtualne Biuro [*]wynająć sale szkoleniowe [*]wynająć salę konferencyjną [*]wynająć stanowisko do pracy - coworking

Szczegóły strony www.inkubator.lublin.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.inkubator.lublin.pl:

INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AXI IMMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  AXI IMMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Gdy zwracamy uwagę na wynajem magazynów warto rozpocząć przeglądanie od portali WWW wyspecjalizowanych w wyszukiwaniu najrozmaitszych ofert nieruchomości gospodarczych. Bywają one często zupełnie darmowe dla najmującego zaś najkorzystniejsza opcja to skorzystanie z usług dewelopera w handlu nieruchomościami, który policzy sobie za usługę co najmniej równowartość wielokrotności opłaty powiększoną o opodatkowanie od wartości dodatkowej. Magazyny są to powierzchnie zazwyczaj zestandaryzowane, co najmniej jak na warunki handlu nieruchomościami, więc wynajem magazynów należy z rozmysłem planować bez konieczności liczenia na żadną specjalistyczną naukę zawodowca.

  Spis Firm - Data dodania: 23 02 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o. »

  Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o.o.

  OBROKI to największy spożywczy rynek hurtowy oraz giełda owocowo – warzywna w Katowicach. Obiektem zarządza Śląski Rynek Hurtowy OBROKI Sp. z o. o. (dawniej Centrum Handlu Hurtowego Sp. z o. o. ), która wynajmuje powierzchnie handlowe, magazynowe i biurowe oraz zapewnia najlepsze warunki do prowadzenia działalności gospodarczej. Na Rynku OBROKI zaopatrują się liczne sklepy detaliczne, gastronomia i punkty zbiorowego żywienia z całego województwa. U operatorów można nabyć po atrakcyjnych cenach tysiące produktów spożywczych, chemicznych, papierniczych i wiele innych. Zapraszamy do współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 01 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Sanitex-E Sp. z o.o. »

  Sanitex-E Sp. z o.o.

  Biuro coworkingowe typu open space dla :Freelancera, osób często wyjeżdżających, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz dla małych Firm. Do dyspozycji komfortowe stanowisko pracy (wraz z internetem), biurowe urządzenie wielofunkcyjne, szafka do przechowywania ważnych dokumentów. Oferujemy także dwie sale szkoleniowe z możliwością serwisu kawowego (w środku sali szkoleniowej - wliczony w cenę lub jako usługa - w zależności od Państwa życzeń) oraz z możliwością wypożyczenia sprzętu od naszej zaprzyjaźnionej firmy. Dodatkowe usługi to: WIRTUALNE BIURO Adres do rejestracji firmy i umieszczenia w materiałach reklamowych Obsługa korespondencji (bez limitów) Informowanie o każdej odebranej korespondencji Skanowanie poczty (bez limitów) Dostęp do recepcji w godzinach pracy biura Obsługa fax oraz WIRTUALNY ADRES Wynajem adresu pod siedzibę firmy Odbiór korespondencji przychodzącej Informowanie o każdej odebranej korespondencji

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SUNCO Polska Sp. z o.o. »

  SUNCO Polska Sp. z o.o.

  SUNCO Polska Sp. z o. o. to rewelacyjnie rozwijająca się firma operująca na rynku nieruchomości. Wzorowa obsługa nieruchomości jest dla nas priorytetem. Nasza firma zatrudnia tylko i wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy dbają o sprawną administrację obiektów, ich efektywną promocję, komercjalizację oraz dobrą współpracę z najemcami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STOKADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  STOKADO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Ostatnimi czasy pojawiły się w Polsce pierwsze magazyny samoobsługowe. Jednym z kluczowych propagatorów tejże usługi jest wrocławska firma Stokado. Obecnie proponuje ona wynajem setek, nowoczesnych, przeróżnych, specyficznych powierzchni do składowania przedmiotów osobistych, dokumentów i materiałów. Self storage we Wrocławiu to głównie komórki wewnątrz magazynów samoobługowych i kontenery zewnętrzne, wynajmowane zarówno podmiotom prywatnym, ale też przedsiębiorstwom. Z usługi owej nierzadko korzystają restauratorzy, hotelarze a nawet lokalni producenci. W komórkach i kontenerach samoobsługowych trzymane są zwykle sprzęty sezonowe, meble (również te do ogródków restauracyjnych), aparaty do nagłaśniania imprez muzycznych, dokumenty archiwalne, narty, motocykle czy łódki. Odpowiednia organizacja przestrzenna magazynów Stokado zapewnia nie tylko bezpieczeństwo przechowywania, ale także łatwą migrację towarów. Magazyny są pod stałą obserwacją ochrony i monitoringu. Niewątpliwie taki sposób przechowywania zapewnia znaczną elastyczność i wygodę użytkowania. Można dzierżawić dowolną powierzchnię na określony okres. Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »