Katalog Firm

INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o.

Inkubator Technologiczny w Lublinie pomaga początkującym przedsiębiorstwom w uruchomieniu i poprowadzeniu działalności. Pomoc Inkubatora to m. in. powierzchnie biurowe wraz z potrzebną infrastrukturą, dostęp do specjalistycznie wyposażonych pomieszczeń oraz doradztwa. Ponadto oferujemy: możliwość założenia wirtualnego biura, czyli rejestracji firmy pod naszym adresem, na terenie Inkubatora Technologicznego; wynajem sal szkoleniowych; szkolenia. W Inkubatorze można również:
  [*]założyć Wirtualne Biuro [*]wynająć sale szkoleniowe [*]wynająć salę konferencyjną [*]wynająć stanowisko do pracy - coworking

Szczegóły strony www.inkubator.lublin.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.inkubator.lublin.pl:

INKUBATOR TECHNOLOGICZNY MARKIZ SP. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • INDUSTRIAL CENTER 4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  INDUSTRIAL CENTER 4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rynek magazynowy na terenie naszego kraju jest aktualnie najszybciej rozwijającym się logistycznie obszarem Europy. Wraz z progresem infrastruktury komunikacyjnej w Polsce projektowane są nowe powierzchnie magazynowe. Dostrzegając produkcyjność polskiego rynku nieruchomości magazynowych wkraczają nań międzynarodowej klasy firmy deweloperskie, specjalizujące się w budowie parków logistycznych. Należy do nich deweloper Panattoni Europe, działa na rodzimym rynku logistycznym od 2004 roku i już kwalifikowana jest do przodujących, największych firm sektora magazynów. Potwierdzają to również wyróżnienia, wśród nich na szczególną uwagę zasługuje zaszczytna nagroda Eurobuild Awards, nadana firmie Panattoni w kategorii Najlepszy Park Logistyczny w rankingu Profesjonalistów oraz w rankingu Najemców dla Parku Logistycznego w Mysłowicach, a też tytuł Dewelopera Dekady. Deweloper Panattoni Europe specjalizuje się w budowaniu i projektowaniu magazynów na wynajem, które spełniają wszystkie Przepisy, stosując nowoczesne metody technologiczne. Panattoni posiada swoje magazyny w niemal wszystkich regionach kraju, na szczególną uwagę zasługują magazyny na Górnym Śląsku, powierzchnie magazynowe na wynajem w Warszawie, czy magazyny w Toruniu. Prócz tradycyjnych rozwiązań tzn. magazynów do wynajęcia w swoim portfolio posiada również magazyny szyte na miarę, tego rodzaju budynki wyznaczają nowoczesny trend w ekspansji branży logistycznej. Inwestycje build-to-suit (BTS) – powierzchnie magazynowe budowane na zamówienie indywidualnego odbiorcy to możliwość samodzielnego w wyboru odpowiedniej lokalizacji magazynu, oszczędności kosztów, całościowego wachlarzu doradztwa. Wzorami profesjonalnej współpracy pomiędzy deweloperem i klientem są wybudowane już magazyny na zamówienie, jak magazyn na zamówienie dla Tesco. Z przyjemnością zapraszamy do zapoznania się z ofertą na http://www. panattoni. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "PROFEDOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "PROFEDOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Biuranet. pl po rozległy portal internetowy, który gwarantuje użytkownikom dostęp do ogromnej ilości ofert wynajmu nieruchomości biurowych na terenie Polski. Portal jest nie tylko wyszukiwarką ofert, ale też i miejscem, w którym publikowane są liczne ciekawe artykuły dotyczące rynku najmu biur, użytkownicy znajdą więc tutaj szereg porad, wiadomości, czy też raportów. Portal działa nieprzerwanie od 2006 roku.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "RUPES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "RUPES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Rupes znajduje się w centrum Lublina, przy ul. Aleje. Racławickie 8, u zbiegu z ul. Żwirki i Wigury. Jest to pierwszy budynek biurowy do wynajmu posiadający klasę A ulokowany w samym sercu miasta. Łączy bliskość najładniejszych terenów zielonych Lublina z prestiżową lokalizacją i szerokim dostępem do wszelkich urzędów, instytucji jak i uczelni. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy!

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Software Camp sp. z o.o. »

  Software Camp sp. z o.o.

  Witamy na łamach strony Softwarecamp w Lublinie. Nasza przestrzeń jest przyjazna młodym przedsiębiorcom, którzy swoje działania koncentrują w ramach branży ICT. Dostarczamy wsparcie przestrzenne, merytoryczne, proponujemy wirtualne biura i jednocześnie, pozostajemy do ciągłej dyspozycji współpracujących z nami firm. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy. Została ona przedstawiona na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 30 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LS CONSULTING & MANAGEMENT SP. z o.o. »

  LS CONSULTING & MANAGEMENT SP. z o.o.

  Szucha Business Center oferuje biura do wynajęcia w centrum Warszawy. W ramach świadczonych usług Szucha Business Center prowadzi obsługę korespondencji. Wirtualne Biuro adres rejestracyjny dla firm. W zakresie naszych usług jest również księgowość w przystępnej cenie. Obsługa księgowa jest dostosowana indywidualnie do potrzeb i wymagań Klientów. Na bieżąco mogą Państwo uzyskać pełną informację o prowadzonej przez siebie działalności oraz poradę i podpowiedź dotyczących kwestii podatkowych czy dokumentacyjnych. Prowadzimy uproszczoną oraz pełną księgowość. Obsługa korespondencji Nasi pracownicy po odebraniu korespondencji, w zależności od wyboru pakietu, dokonują jej utrwalenia w wersji elektronicznej za pomocą skanu i przesyłają ją do Państwa za pośrednictwem poczty email albo na wskazany adres email wysyłają powiadomienie o odebraniu korespondencji w celu osobistego odbioru w siedzibie Szucha BC. Doradztwo strategiczne rozwoju firmy Pomożemy Państwu rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie i rozmiarze odpowiadającym Państwa potrzebom businessowym. Dotychczasowa współpraca z Klientami z wielu branż umożliwia nam zaprezentowanie różnych możliwości rozwoju Państwa firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 27 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »