Katalog Firm

Expert s.c. Z.Kubiński, M.Strzelecka

Szanowni Państwo! Biuro EXPERT s. c. Zbigniew Kubiński - Magdalena Strzelecka w Łodzi istnieje dla Państwa na rynku nieruchomości już od 1991r., zajmujemy się pośrednictwem w zakresie najmu, kupna-sprzedaży oraz dzierżawy. Nasza firma prowadzi również usługi doradztwa w zakresie rynku nieruchomości. Właściciele są długoletnimi ekspertami w zakresie rynku nieruchomości. Pośrednicy pracujący w biurze posiadają licencje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami (nr 19, 107). Zbigniew Kubiński jest członkiem renomowanego Powszechnego Towarzystwa Doradców i Ekspertów Rynku Nieruchomości (PTEiDRN), posiada tytuł Doradcy Rynku Nieruchomości PTEiDRN. Nasza firma jest administratorem oraz uczestnikiem sieci wymiany ofert CBN - Centralny Bank Nieruchomości, dzięki czemu szukając wymarzonego domu, mieszkania, działki czy lokalu już nie muszą Państwo odwiedzać wszystkich firm. Wchodząc do jednego z naszych z biur mają Państwo dostęp do ofert nieruchomości zgłoszonych zarówno na naszej firmie, jak i w biurach z nami współpracujących. Również zgłaszając ofertę nieruchomości do najmu, sprzedaży na wyłączność w naszym biurze natychmiast zgłaszasz tę ofertę do wszystkich innych biur uczestników Sieci. Jedno zgłoszenie, jeden kontakt z biurem a pracę nad Twoją ofertą rozpoczyna wielu pośredników z sieci CBN. Właściciele firmy są członkami Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Polski Centralnej (SPONPC). Siedziba firmy znajduje się w Łodzi przy Al. Kościuszki 3. Zakres działalności naszego biura to pośrednictwo w obrocie nieruchomościami mieszkalnymi, komercyjnymi oraz gruntowymi. Prowadzimy doradztwo w zakresie rynku nieruchomości, wykonujemy ekspertyzy i opracowania dotyczące rynku nieruchomości oraz poradnictwa dotyczące spraw rynku nieruchomości. Zajmujemy się również współpracą z bankami w zakresie kredytowania nieruchomości. Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego biura przy Al. Kościuszki 3 w Łodzi od poniedziałku do piątku w godzinach 09. 00-18. 00 oraz w soboty w godzinach 10. 00-14. 00.

Szczegóły strony expert.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę expert.pl:

Expert s.c. Z.Kubiński, M.Strzelecka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jura sp. z o.o. »

  Jura sp. z o.o.

  Biuro nieruchomości „Jura” w Zielonkach oferuje Państwu profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Posiadamy licencję zawodową oraz jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej w TUiR WARTA S. A. Kompleksowa i rzetelna obsługa jaką oferujemy pozwoli Państwu na dokonanie korzystnego wyboru, zaoszczędzenie czasu oraz ułatwi procedury związane z kupnem, sprzedażą, wynajmem Państwa nieruchomości. Firma zapewnia swoim Klientom pomoc i opiekę od początku do końca transakcji. Oferuje pełną obsługę prawną, notarialną, geodezyjną oraz pomoc w wyborze i uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego. Biuro nieruchomości „Jura” specjalizuje się w sprzedaży działek na terenie podkrakowskich gmin.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENDA - Agencja Obrotu Nieruchomościami Agnieszka Kawalec »

  AGENDA - Agencja Obrotu Nieruchomościami Agnieszka Kawalec

  Wymagasz przemiany? Chcesz szybko sprzedać mieszkanie? A może właśnie szukasz nowego miejsca zamieszkania? Wydawało ci się, że to łatwe zadanie a kiedy spróbowałeś odnaleźć nabywcę wyraziło się, że to wcale nie takie proste? Dosłownie, takie zadanie może sprawić ogromny problem. Czy nie warto więc skorzystać z pomocy zawodowców? Mieszkania Rzeszów to perfekcyjne rozwiązanie. Dzięki tej pomocy w spokojny a co najważniejsze bezzwłoczny sposób możemy pozbyć się kłopotu jakim jest sprzedaż domu albo jego kupno. Oczywiście kiedy raczymy pozbyć się domu ogromnie znacząca jest wartość -a przeto czy nie denerwują cię nieustające pytania o ulgę? Pamiętaj przy obsłudze agencji nieruchomości już nigdy ich nie usłyszysz- zawodowcy zajmą się formalnościami za ciebie. A jeśli pragniesz nabywać nowy budynek to pomoc ludzi doświadczonych w tej dziedzinie jest ogromnie ważna. Wydobędziesz u nich propozycje słuszne właśnie dla ciebie i pomoce w wybraniu tej najwybitniej interesującej. Nie ryzykuj sam uporać się z tak fundamentalnym zakupem - skorzystaj z zaoferowanej obsługi, a z pewnością będziesz usatysfakcjonowany

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Lider Haus Sp z o.o. »

  Lider Haus Sp z o.o.

  FINANSE I NIERUCHOMOŚCI "Lider Haus" Sp. z o. o. jest niezależna spółką doradczą specjalizującą się w obszarze finansów i nieruchomości, w szczególności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz doradztwa finansowego przy finansowaniu zakupu nieruchomości i i finansowaniu projektów inwestycyjnych. Oferujemy produkty i usługi finansowe klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom, pomagamy w znalezieniu optymalnych rozwiązań finansowych. Firmę tworzą osoby wyspecjalizowane w rynku nieruchomości, dla którego pozyskują źródła finanasowania. Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Chcemy zapewnić klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Klientom inwestującym pomagamy: określić obecne i przyszłe potrzeby, wybrać odpowiednie formy inwestowania pieniędzy na rynku nieruchomości, przygotować strategię inwestowania, doradzić jak inwestować w fundusze inwestycyjne. Klientom szukającym kredytu pomagamy: wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert najlepszych banków, określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty zadłużenia, wyjaśnić różnice w poszczególnych ofertach, wypełnić wymagane dokumenty, sfinalizować podpisane umowy z bankiem, zamienić dotychczasowy kredyt na nowy - tańszy - w innym banku, połączyć wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NIERUCHOMOŚCI KLAREN Renata Klaczek »

  NIERUCHOMOŚCI KLAREN Renata Klaczek

  Biuro NIERUCHOMOŚCI KLAREN, oferuje usługi pośrednictwa oraz doradztwa w zakresie sprzedaży, kupna, wynajmu mieszkań, domów, lokali użytkowych, gruntów oraz gospodarstw rolnych. Podczas procesu zakupu nieruchomości zapewniamy naszym klientom pomoc i opiekę począwszy od wyboru nieruchomości do sfinalizowania transakcji. Pomagamy w uzyskaniu kredyty hipotecznego na zakup nieruchomości. Podstawą naszej działalności jest licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami numer 7767, zdobyta po egzaminie państwowym. Jesteśmy członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami “DOSPON” oraz członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Umowę o pośrednictwo z osobą fizyczną lub firmą otwieramy bezpłatnie.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARCIN BERUS BZM NIERUCHOMOŚCI »

  MARCIN BERUS BZM NIERUCHOMOŚCI

  Biuro nieruchomości BZM oferuje profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa na rynku nieruchomości. Do naszej oferty zaliczają się takie usługi jak: kupno, sprzedaż, zamiana nieruchomości oraz ich profesjonalna wycena a to wszystko w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo pomożemy Państwu rozwiązać problemy związane z trudną sytuacją finansową. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, przedstawiając mu najlepsze opcje dostępne na rynku nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »