Katalog Firm

BUMA SERVICE SP. z o.o.

Buma Service, spółka należąca do Grupy Buma oferuje kompleksowe usługi zarządzania i obsługi nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie firmy w dziedzinie szeroko pojętych usług z zakresu Property oraz Facility Management pozwala dopasować ofertę do oczekiwań indywidualnego klienta oraz zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług. Liczne certyfikaty, w tym Breeam In-Use z oceną Very Good oraz Excellent w kategorii Building Management stanowią potwierdzenie kompetencji pracowników spółki oraz gwarancję najwyższych standardów w branży komercyjnego oraz technicznego zarządzania nieruchomościami.

Szczegóły strony www.buma-service.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.buma-service.pl:

BUMA SERVICE SP. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • JAROSŁAW SZAWCOW ARSAN »

  JAROSŁAW SZAWCOW ARSAN

  ArSaN funkcjonuje na warszawskim rynku nieruchomości od 2005r. i świadczy profesjonalną obsługę w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Wychodząc naprzeciw współczesnym wymaganiom rynkowym zapewniamy nowoczesny system zarządzania oparty na zapewnieniu maksymalnej wygody i bezpieczeństwa, umożliwiający efektywną i sprawną obsługę powierzonych obiektów. W swojej ofercie zapewniamy pakiet najwyższej klasy usług obejmujący: - Protokolarne przejęcie nieruchomości - Obsługę formalno- organizacyjną - Obsługę administracyjną - Obsługę techniczną - Obsługę finansowo- księgową - Obsługę prawną - Obsługę konserwatorską - Obsługę porządkową Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI AL. WYZWOLENIA 12 »

  WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI AL. WYZWOLENIA 12

  Zakres usług świadczonych przeze mnie ujmuje przede wszystkim: administrowanie, zarządzanie, księgowanie, poradnictwo prawne, nadzór i usługi konserwacyjne budynków Wspólnot Mieszkaniowych. Oferta księgowości, świdczona poprzez osobę z 20 letnim stażem w zawodzie obejmuje: realizowanie rozliczeń, przeprowadzanie rocznych planów gospodarczych, zarządzanie księgowością w zgodzie z uchwałą właścicieli, tworzenie rocznych sprawozdań majątkowych, rozliczanie mediów. Detale innych korzystnych i specjalistycznych świadczeń wyszukacie Państwo na witrynie www. Zachęcamy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Maro Robert Wrzeszcz »

  Maro Robert Wrzeszcz

  Firma MARO od kilku lat zajmuje się kompleksową obsługą nieruchomości mieszkalnych i biurowych, gdzie główną domeną jest administrowanie i zarządzanie przez wyspecjalizowaną kadrę składającą się z doświadczonych licencjonowanych zarządców nieruchomości, administratorów, księgowych jak i również inspektorów nadzoru budowlanego. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z kancelarią radców prawnych w zakresie windykacji należności za użytkowane lokale oraz niezbędnej obsługi prawnej. Posiadamy ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej obejmujące całokształt działalności prowadzonej przez zarządcę nieruchomości

  Spis Firm - Data dodania: 26 04 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ditum Sp. z o.o. »

  Ditum Sp. z o.o.

  Renta planistyczna to opłata związana ze sprzedażą działki. Właśnie do właścicieli nieruchomości kierujemy swoją ofertę. Jeśli planujesz lub już sprzedałeś działkę i obawiasz się zawyżonej renty planistycznej - zgłoś swoją sprawę! Oferujemy bezpłatną analizę Twojej konkretnej sytuacji, co więcej opłatę pobieramy tylko i wyłącznie w momencie wygrania. Bazujemy na modelu win-win. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI MGR TADEUSZ SZEKLICKI »

  ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI MGR TADEUSZ SZEKLICKI

  Działająca od 1997 roku firma Szeklicki zajmuje się świadczeniem usług z zakresu zarządzania nieruchomościami. Przedsiębiorstwo posiada siedzibę w Olsztynie, prowadzi także oddział w Barczewie. Klienci mogą skorzystać z rozbudowanej gamy usług dotyczących kwestii prawnych, księgowych oraz technicznych. Firma oferuje dostęp do usług przez całą dobę. Klienci mogą też zamówić opracowanie wzorów dokumentów nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »