Katalog Firm

BUMA SERVICE SP. z o.o.

Buma Service, spółka należąca do Grupy Buma oferuje kompleksowe usługi zarządzania i obsługi nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie firmy w dziedzinie szeroko pojętych usług z zakresu Property oraz Facility Management pozwala dopasować ofertę do oczekiwań indywidualnego klienta oraz zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług. Liczne certyfikaty, w tym Breeam In-Use z oceną Very Good oraz Excellent w kategorii Building Management stanowią potwierdzenie kompetencji pracowników spółki oraz gwarancję najwyższych standardów w branży komercyjnego oraz technicznego zarządzania nieruchomościami.

Szczegóły strony www.buma-service.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.buma-service.pl:

BUMA SERVICE SP. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • JAROSŁAW SZAWCOW ARSAN »

  JAROSŁAW SZAWCOW ARSAN

  ArSaN funkcjonuje na warszawskim rynku nieruchomości od 2005r. i świadczy profesjonalną obsługę w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Wychodząc naprzeciw współczesnym wymaganiom rynkowym zapewniamy nowoczesny system zarządzania oparty na zapewnieniu maksymalnej wygody i bezpieczeństwa, umożliwiający efektywną i sprawną obsługę powierzonych obiektów. W swojej ofercie zapewniamy pakiet najwyższej klasy usług obejmujący: - Protokolarne przejęcie nieruchomości - Obsługę formalno- organizacyjną - Obsługę administracyjną - Obsługę techniczną - Obsługę finansowo- księgową - Obsługę prawną - Obsługę konserwatorską - Obsługę porządkową Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Spis Firm - Data dodania: 09 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI AL. WYZWOLENIA 12 »

  WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA NIERUCHOMOŚCI AL. WYZWOLENIA 12

  Zakres usług świadczonych przeze mnie ujmuje przede wszystkim: administrowanie, zarządzanie, księgowanie, poradnictwo prawne, nadzór i usługi konserwacyjne budynków Wspólnot Mieszkaniowych. Oferta księgowości, świdczona poprzez osobę z 20 letnim stażem w zawodzie obejmuje: realizowanie rozliczeń, przeprowadzanie rocznych planów gospodarczych, zarządzanie księgowością w zgodzie z uchwałą właścicieli, tworzenie rocznych sprawozdań majątkowych, rozliczanie mediów. Detale innych korzystnych i specjalistycznych świadczeń wyszukacie Państwo na witrynie www. Zachęcamy.

  Spis Firm - Data dodania: 15 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI PROFES S.C. »

  KOMPLEKSOWA OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI PROFES S.C.

  K. O. N. PROFES to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości świadcząca swoje profesjonalne usługi na terenie miasta stołecznego Warszawy oraz okolicznych miast. Specjalnością firmy jest kompleksowa obsługa nieruchomości w zakresie zarządzania finansami, konserwacji, działań kontrolnych i ogólnym zarządzaniu budynkiem. Serdecznie zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EXPRESAUTO SP. z o.o. »

  EXPRESAUTO SP. z o.o.

  EXPRESAUTO - parking w pobliżu lotniska Gdańsk Na parkingu w okolicy lotniska Gdańsk znajduje się zawsze wolnych około 100 miejsc parkingowych. Zapraszamy osoby wylatujące z gdańskiego lotniska do skorzystania na naszego parkingu w pobliżu terminalu lotniska w Gdańsku. Z lotniska Gdańskiego startuje w tym sezonie wiele atrakcyjnych lotów na Południe Europy m. in. na Malte, Kretę czy do Chorwacji a, cena za parking blisko lotniska w Gdańsku wynosi od 55zł za 7 dni Gdańsk parking lotniskowy.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FM Solutions Sp. z o.o. Sp. K. »

  FM Solutions Sp. z o.o. Sp. K.

  Firma FM Solutions projektuje, wykonuje i serwisuje instalacje budowlane w budownictwie mieszkaniowym oraz przemysłowym. Kompleksowo realizuje instalacje klimatyzacji, wentylacji, przeciwpożarowe, wodno-kanalizacyjne, niskoprądowe, elektroinstalacje, automatyki budynkowej a także telewizji przemysłowej. Ponadto wykonuje usługi związane z utrzymaniem czystości w budynkach oraz w ich otoczeniu a także przeglądy budowlane.

  Spis Firm - Data dodania: 05 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »