Katalog Firm

Podkategoria: Biura nieruchomości

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »
 • Lider Haus Sp z o.o. »

  Lider Haus Sp z o.o.

  FINANSE I NIERUCHOMOŚCI "Lider Haus" Sp. z o. o. jest niezależna spółką doradczą specjalizującą się w obszarze finansów i nieruchomości, w szczególności w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz doradztwa finansowego przy finansowaniu zakupu nieruchomości i i finansowaniu projektów inwestycyjnych. Oferujemy produkty i usługi finansowe klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom, pomagamy w znalezieniu optymalnych rozwiązań finansowych. Firmę tworzą osoby wyspecjalizowane w rynku nieruchomości, dla którego pozyskują źródła finanasowania. Naszym celem jest wykreowanie nowego spojrzenia na świat finansów osobistych. Chcemy zapewnić klientom możliwość świadomego i racjonalnego podejmowania decyzji finansowych. Klientom inwestującym pomagamy: określić obecne i przyszłe potrzeby, wybrać odpowiednie formy inwestowania pieniędzy na rynku nieruchomości, przygotować strategię inwestowania, doradzić jak inwestować w fundusze inwestycyjne. Klientom szukającym kredytu pomagamy: wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy spośród ofert najlepszych banków, określić walutę, oprocentowanie i okres spłaty zadłużenia, wyjaśnić różnice w poszczególnych ofertach, wypełnić wymagane dokumenty, sfinalizować podpisane umowy z bankiem, zamienić dotychczasowy kredyt na nowy - tańszy - w innym banku, połączyć wszystkie dotychczasowe kredyty w jeden tańszy.

  Spis Firm - Data dodania: 20 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Paweł Lechowicz Biuro Obrotu Nieruchomościami Apartment »

  Paweł Lechowicz Biuro Obrotu Nieruchomościami Apartment

  Jesteśmy dynamiczną, ciągle rozwijającą się firmą działającą w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Naszym celem jest ciągłe podnoszenie standardów działalności i jakości obsługi naszych klientów. Kompleksowa, rzetelna, profesjonalna obsługa jaką oferujemy, pozwoli Państwu dokonać właściwego wyboru, zaoszczędzi czas oraz do minimum uprości przejście przez procedury związane z kupnem, sprzedażą czy wynajmem nieruchomości. Współpracując z kancelariami notarialnymi, prawnymi, doradcami kredytowymi oraz geodetami zapewniamy kompleksową obsługę oraz pomoc i opiekę od początku do końca transakcji. Bezpłatnie ustalamy wartość rynkową nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Polskie Domy Wojciech Padamczyk »

  Polskie Domy Wojciech Padamczyk

  Reklamowany portal www został zbudowany w celu zaprezentowania świadczeń położonej w Opolu firmy POLSKIE DOMY. To rzetelne przedsiębiorstwo budowlane trudni się stawianiem budynków mieszkalnych oraz domów. Prowadzi także internetowe biuro nieruchomości, w ramach którego wspiera w efektywnym wyszukiwaniu lokalu, a także w weryfikowaniu stanu prawnego nabywanej nieruchomości. Każdemu zainteresowanemu przedsiębiorstwo gwarantuje bezpłatne doradztwo kredytowe.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NIERUCHOMOŚCI KLAREN Renata Klaczek »

  NIERUCHOMOŚCI KLAREN Renata Klaczek

  Biuro NIERUCHOMOŚCI KLAREN, oferuje usługi pośrednictwa oraz doradztwa w zakresie sprzedaży, kupna, wynajmu mieszkań, domów, lokali użytkowych, gruntów oraz gospodarstw rolnych. Podczas procesu zakupu nieruchomości zapewniamy naszym klientom pomoc i opiekę począwszy od wyboru nieruchomości do sfinalizowania transakcji. Pomagamy w uzyskaniu kredyty hipotecznego na zakup nieruchomości. Podstawą naszej działalności jest licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami numer 7767, zdobyta po egzaminie państwowym. Jesteśmy członkiem Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami “DOSPON” oraz członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Umowę o pośrednictwo z osobą fizyczną lub firmą otwieramy bezpłatnie.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SIGNO NIERUCHOMOŚCI" BAŁWAS GRZEGORZ »

  "SIGNO NIERUCHOMOŚCI" BAŁWAS GRZEGORZ

  Agencja nieruchomości w Turku. Pośrednictwo, zarządzanie, doradztwo. Pośrednicząc w transakcjach i zajmując się ich obsługą prawną, zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę i bezpieczeństwo transakcji. Towarzyszymy i doradzamy od pierwszych chwil w naszej firmie, aż po finalizację transakcji. Współpracując z różnymi bankami pomagamy w uzyskiwaniu kredytów hipotecznych. Zajmujemy się wyszukiwaniem konkretnych nieruchomości według indywidualnych preferencji klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 23 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAZIMIERZ GRABKOWSKI AKCENT OFFICE »

  KAZIMIERZ GRABKOWSKI AKCENT OFFICE

  Akcent Office Biuro Nieruchomości od 1997 roku działa we Wrocławiu. Zakres naszej działalności to pośrednictwo nieruchomości, obsługa nieruchomości, sprzedaż gruntów, wynajem mieszkania biura i domu. W naszym serwisie oferujemy najlepsze i najtańsze nieruchomości we Wrocławiu oraz super zdjęcia i informacje, a także aktualności z Wrocławia i ogólnopolskie. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 24 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BIURO NIERUCHOMOŚCI "CONTINENTAL" ŁUKASZ BUKŁAHA »

  BIURO NIERUCHOMOŚCI "CONTINENTAL" ŁUKASZ BUKŁAHA

  Biuro Nieruchomości CONTinental jest firmą działającą w branży nieruchomości od kwietnia 1997 roku. Właściciel firmy Łukasz Bukłaha oraz doświadczony współpracownik Wojciech Bukłaha stanowią wykwalifikowany zespół licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami, sprawując bezpośredni nadzór nad każdą przeprowadzoną transakcją, gwarantując jej w pełni bezpieczeństwo. Przez wiele lat działalności na rynku nieruchomości zebraliśmy duże doświadczenie, które dziś oddajemy na użytek naszych klientów. Dokładamy jak największych starań aby zapewnić jak najwyższy poziom usług. Gwarantujemy kompleksową usługę zaczynając od wyszukania, sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, poprzez negocjacje korzystnych warunków dla obu stron, aż po otrzymanie kluczy do upragnionego domu czy mieszkania. Setki osób w ciągu długoletniej działalności naszej firmy zrealizowało za naszym pośrednictwem swoje marzenia o własnym domu, lokalu mieszkalnym oraz działce budowlanej. Realizujemy następujące czynności oraz usługi: •obrót nieruchomościami z zakresu kupna, sprzedaży, zamiany, wynajmu wszelkiego typu nieruchomości, •pomoc w uzyskaniu kredytów na zakup oraz remont, •doradztwo z zakresu rynku nieruchomości, •wyceny nieruchomości-współpraca z licencjonowanym rzeczoznawcą majątkowym, •zarządzanie oraz administrowanie nieruchomościami - licencja zawodowa nr 19719, •sporządzamy opinie o wartości rynkowej nieruchomości, •posiadamy uprawnienia budowlane do nadzoru, kierowania projektowania robót elektrycznych, •sporządzamy świadectwa energetyczne budynków nr uprawnienia UWM/WNT/A/196/09, •współpraca z notariuszami, geodetami oraz projektantami.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROFEO Izabela Mucha »

  PROFEO Izabela Mucha

  Centrum Nieruchomości PROFEO z siedzibą w Bielsku-Białej to firma działająca na rynku nieruchomości, a do jej specjalności należy pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości w Bielsku-Białej oraz na Podbeskidziu. Swoim klientom PROFEO oferuje mieszkania, domy, działki i nieruchomości komercyjne w każdym segmencie rynku – zarówno w Bielsku, jak też na terenie województwa śląskiego. Uzupełnieniem kompleksowej oferty są również usługi doradcze i pomoc w uzyskaniu kredytu.

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FIRMA USŁUGOWA "PODLASIE" DARIUSZ ŻOCHOWSKI »

  FIRMA USŁUGOWA "PODLASIE" DARIUSZ ŻOCHOWSKI

  Biuro nieruchomości Podlasie Dariusz Żochowski prowadzi działalność w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości. Nasz oferta zawiera:- domy, - działki rekreacyjne, - działki budowlane, - ziemię rolną, - siedliska, - gospodarstwa. Działalność biura Podlasie koncentruje się na obszarze Wschodniego Mazowszai Południowego Podlasia, obejmuje województwa: mazowieckie, podlaskie, lubelskie. Nasza firma świadczy usługi pośrednictwa na terenie powiatów i miast tj. Siedlce, Sokołów Podlaski, Drohiczyn, Siemiatycze, Łosice, Międzyrzec Podlaski. Agencja nieruchomości Podlasie działa na lokalnym rynku od kilku lat i jest jednym z pierwszych powstałych biur nieruchomości w Regionie. Jako, że jesteśmy „stąd” i działamy na lokalnym rynku już kilka lat – znamy dobrze region i oferowane przez nas nieruchomości. Dlatego możemy zapewnić Państwu profesjonalną obsługę i rzetelną wiedzę na temat oferowanych nieruchomości. Aby zapoznać się z ofertą sprzedaży nieruchomości na Podlasiu, wschodnim Mazowszu i nad Bugiem zapraszamy do działu nieruchomości.

  Spis Firm - Data dodania: 25 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ASMA PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  ASMA PRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Niniejsza firma Mieszkania Poznań Wilda serdecznie zaprasza każdego do poznania pełnej panoramy usług w zakresie nieruchomości czy też biuro obrotu nieruchomościami Poznań. Jeżeli chodzi o mieszkania- Poznań centrum to doskonała lokalizacja, w której nasza firma zapewnia doskonałej klasy nieruchomości. Gorąco zachęcamy wszystkich do wybrania usług naszych doświadczonych profesjonalistów, takich jak między innymi księgowi, zarządcy nieruchomościami i administratorzy, którzy zatroszczą się o to, żeby zrealizować życzenia drogich klientów w dziedzinie bezpieczeństwa, troski o porządek, zmniejszania wydatków na funkcjonowanie nieruchomości i nie tylko. Nasza firma zapewnia również prowadzenie spraw wspólnot mieszkaniowych. Wieloletnie doświadczenie niniejszej firmy pozwala na zapewnienie satysfakcji konsumentów, co też zalicza się do pierwszorzędnych celów firmy. Serdecznie zapraszamy wszystkich do poznania naszej witryny WWW, a także do poznania naszej imponującej palety ofertowej. Za przyczyną polecanej przez nas firmy, gdy kwestią jest zarządzanie nieruchomościami Poznań to miasto naprawdę warte uwagi!

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 58 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny googlebot 420 Odwiedziny alexa 2

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura nieruchomości

Biura nieruchomości - nowa firma:

Adres: