Katalog Firm

Top 10 najnowszych stron w katalogu firm:

 • AXI IMMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  AXI IMMO GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Gdy zwracamy uwagę na wynajem magazynów warto rozpocząć przeglądanie od portali WWW wyspecjalizowanych w wyszukiwaniu najrozmaitszych ofert nieruchomości gospodarczych. Bywają one często zupełnie darmowe dla najmującego zaś najkorzystniejsza opcja to skorzystanie z usług dewelopera w handlu nieruchomościami, który policzy sobie za usługę co najmniej równowartość wielokrotności opłaty powiększoną o opodatkowanie od wartości dodatkowej. Magazyny są to powierzchnie zazwyczaj zestandaryzowane, co najmniej jak na warunki handlu nieruchomościami, więc wynajem magazynów należy z rozmysłem planować bez konieczności liczenia na żadną specjalistyczną naukę zawodowca.

  Spis Firm - Data dodania: 23 02 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Firma APROFI Aleksander Siry »

  Firma APROFI Aleksander Siry

  Przedsiębiorstwo Aprofi na rynku istnieje od 2005 roku, prawie 11 lat i nieprzerwanie prowadzi prace w zakresie inżynierii dotyczące zabezpieczania wykopów oraz wiele innych. Do priorytetowych zadań firmy należy ochrona przed powodziom. W tym celu firma przesłony wodoszczelne, ścianki berlińskie, szczelne ścianki i inne produkty. Pan Aleksander Siry będący właścicielem jest liderem w na podkarpaciu i po za nim w stosowaniu pali przemieszczeniowych z grup pal CFA, pale CMC, pale FSC oraz pali atlas. Wykonujemy także działania z zastosowaniem gruntowych gwoździ i gruntowych kotw. Wzmacnianie podłoża poprzez wibroflotację wykonujemy z powodzeniem od wielu lat. od 4 lat firma jest jednym z nielicznych przedsiębiorstw, które projektuje w w naszym kraju wszelkiego rodzaju roboty inżynieryjne DC Software.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENCJA ARK ANETA KOSYL »

  AGENCJA ARK ANETA KOSYL

  Początek istnienia biura rozliczeń podatkowo-księgowych miał miejsce w 2011 roku. Możecie być jednak pewni, że kadra może się pochwalić bardzo wysokimi kwalifikacjami (dowodem są dyplomy ukończenia najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju). Nie można też zapomnieć o wielu latach doświadczenia w związku z prowadzeniem księgowości firm (różne branże). Nasi klienci mają gwarancję bezpieczeństwa w postaci pełnego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczenie to wynika z prowadzenia działalności księgowo-finansowej.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Jawa Control Sp. z o.o. »

  Jawa Control Sp. z o.o.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Jawa Control. Istniejemy na rynku od 1991 roku i przez ten czas współpracowaliśmy zarówno z małymi jak i dużymi firmami. Ciągle staramy się poszerzać ofertę naszej firmy i stawiamy na najwyższą jakość produktów. Zatrudniamy najlepszą kadrę specjalistów, którzy gwarantują, że bramki obrotowe, urządzenia kontroli dostępu czy też kołowroty dostępne w naszej ofercie były najwyższej jakości.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna »

  LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna

  LIFT PLUS PL - wysokiej jakości urządzenia dla osób niepełnosprawnych. LIFT PLUS PL Kaczmarczyk Spółka Jawna to firma, która ma w swojej ofercie windy dla osób niepełnosprawnych - pionowe, schodowe i basenowe. Windy mają jeden metr, trzy metry lub piętnaście metrów, więc można je łatwo dostosować do potrzeb danego budynku, czy terenu. W ofercie znajdują się również platformy dla niepełnosprawnych, mniejsze podnośniki dla niepełnosprawnych, schodołazy, które są montowane w miejscach o różnym natężeniu ruchu. Platformy wyróżniają się wysoką jakością wykonania i komfortem podczas użytkowania.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Anna Krygier METRO - NIERUCHOMOŚCI »

  Anna Krygier METRO - NIERUCHOMOŚCI

  Metro Szkolenia BHP i P. POŻ oferuje kompleksowe usługi dla firm z zakresu bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Prowadzimy zajęcia w takich tematach, jak: ocena ryzyka zawodowego, wstępne szkolenie BHP (później też okresowe), szkolenie P. POŻ, a także szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej. BHP szkolenia to dla nas wyzwanie i misja, by skrupulatnie przygotować klientów do przyszłej pracy i potencjalnych zagrożeń. Nasz zespół składa się z zasłużonych dydaktyków, znakomicie ocenianych przez słuchaczy. Rozwijamy się i przystosowujemy do aktualnych trendów na rynku, aby nasze usługi spełniały wciąż Państwa oczekiwania. Jesteśmy tu dla Was!

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ARMATURA KRAKÓW S.A. »

  ARMATURA KRAKÓW S.A.

  Grupa Armatura to polski producent wysokiej klasy elementów wyposażenia kuchni i łazienki. W ofercie znaleźć można zarówno baterie umywalkowe jak i zlewozmywakowe, sedesy i kompakty WC, stelaże podtynkowe, umywalki, słuchawki prysznicowe i wiele innych elementów wyposażenia wnętrz. Zarówno armatura jak i ceramika sanitarna sygnowana logiem Grupy Armatura to produkty, które charakteryzuje nie tylko nowoczesne wzornictwo ale i wykorzystanie najlepszej jakości komponentów do produkcji każdego elementu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Grupy Armatura.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • STREFA SEM Anna Gawlińska »

  STREFA SEM Anna Gawlińska

  Bez właściwych działań marketingowych Twoja firma nie zostanie zauważona w Internecie, dlatego też usługi takie jak pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie kampanii Google AdWords, wykorzystanie różnorodnych serwisów społecznościowych, copywriting, audyty stron i inne usługi z dziedziny marketingu internetowego są obecnie nieodzowne. Dlatego skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na ten temat.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Proexe Sp. z o.o. »

  Proexe Sp. z o.o.

  Aplikacje mobilne to podstawowa oferta naszej firmy przygotowywana przez doświadczonych programistów, którzy działają na rynku od lat i mają wiele starannie wykonanych zleceń. Jeśli ktoś zdecyduje się na naszą ofertę może być zadowolony między innymi z tego, że jesteśmy doświadczeni i dlatego nasze aplikacje są zawsze dopracowane i tym samym powinny spełnić oczekiwania wymagających klientów, którzy chcą mieć perfekcyjnie przygotowane oprogramowanie.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANNA JUREK MARKETING SYSTEM »

  ANNA JUREK MARKETING SYSTEM

  Zacznijmy od początku, czyli od tego jak się nazywam. Dariusz Jurek, już ponad 8 lat tematyka marketingu w internecie jest tym, czym się zajmuje. W chwili obecnej jestem zatrudniony w firmie Marketing System jako Head of SEO. Razem z ludźmi tworzącymi mój zespół pracuję nad obsługą kampanii i strategii dla klientów, którzy są kluczowi z perspektywy spółki. Cały czas pracuję nad swoim wykształceniem poprzez coroczne branie udziału w szkoleniach, kursach oraz konferencjach branżowych (krajowe i międzynarodowe).

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 203 Odwiedziny onet 1 Odwiedziny netsprint 195 Odwiedziny msnbot 481 Odwiedziny googlebot 1923 Odwiedziny alexa 31