Katalog Firm

Servator.pl TOMASZ BERNACIAK

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się likwidacją szkód w zakresie szkód OC. Dbamy także o pojazd zastępczy dla uczestnika kolizji oraz zajmujemy się dostarczaniem polis z zakresu OC/AC/NNW. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom każdy będzie bezpieczny. Dodatkowo zapewniamy także możliwość wynajmu samochodów w bardzo atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy.

Szczegóły strony www.servator.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.servator.pl:

Servator.pl TOMASZ BERNACIAK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PRETOR Sp. z o.o. »

  PRETOR Sp. z o.o.

  Specjalizujemy się w kompleksowej renowacji pojazdów zabytkowych zarówno z rynku amerykańskiego jak i europejskiego. W swoich szeregach skupiamy najlepszych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w przemyśle motoryzacyjnym, dla których pojazdy zabytkowe stanowią pasję oraz styl życia. Najwyższa jakość naszych usług została doceniona przez rzesze klientów z całej Europy. Pojazdy, które restaurujemy pochłaniają całą naszą energię w celu przywrócenia ich dawnej świetności. Naszych klientów traktujemy indywidualnie i spełniamy ich marzenia, bo wasze marzenia są również naszymi.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MULTI ASSIST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  MULTI ASSIST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Zakres oferty firmy Multi Assist Sp. z o. o obejmuje: weryfikację dokumentacji niezbędnej do właściwej rejestracji, rejestrację czasową pojazdu, kontrolę terminu ważności pozwolenia czasowego, odbiór stałego dowodu rejestracyjnego oraz realizację pozostałych urzędowych czynności rejestracyjnych. Rejestracji pojazdów dokonujemy we właściwym dla danego miejsca wydziale komunikacji, z zachowaniem obowiązujących procedur oraz wymaganych terminów, na podstawie pisemnego upoważnienia udzielonego przez właściciela pojazdu. Usługi realizujemy w sposób kompleksowy i odpowiedzialny, zapewniając właściwą ochronę powierzonych dokumentów oraz pełną logistykę w zakresie ich przepływu pomiędzy siedzibą zleceniodawcy a urzędem dokonującym rejestracji. Obsługujemy firmy oraz osoby prywatne.

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KUFIETA" KRZYSZTOF I SEBASTIAN KUFIETA SPÓŁKA CYWILNA »

  "KUFIETA" KRZYSZTOF I SEBASTIAN KUFIETA SPÓŁKA CYWILNA

  Firma Kufieta posiada duże doświadczenie w produkcji wysokiej jakości akcesoriów do samochodów. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim akcesoria zimowe, anteny samochodowe, artykuły do utrzymania czystości samochodu. Oferujemy także ciśnieniomierze samochodowe, lejki, wieszaki. Nasze produkty znajdują zainteresowanie nie tylko w Polsce, ale także w innych europejskich krajach! Również w zakresie naszej obsługi mieści się projektowanie wyrobów, przygotowywanie nadruków i gadżetów reklamowych. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AUTO D.N.A S.C. BARTOSZ MICHALSKI, ROBERT GAJDA »

  AUTO D.N.A S.C. BARTOSZ MICHALSKI, ROBERT GAJDA

  Witamy. Nasz warsztat oferuje najlepszą diagnostykę i mechanikę samochodów w mieście. Posiadamy doświadczonych mechaników, którzy doradzą Państwu najlepsze rozwiązania oraz części dla Waszych pojazdów. Nasz warsztat znajduje się przy ulicy Sztabowej we Wrocławiu koło hurtowni Askot. Prowadzimy serwis klimatyzacji - odgrzybianie, dezynfekcja, uzupełnianie czynnika chłodzącego oraz wymianę filtrów. Serdecznie zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Magna Tyres Poland Sp. z o.o. »

  Magna Tyres Poland Sp. z o.o.

  Producent opon z 30 letnim doświadczeniem oferuje szeroki wybór różnego rodzaju opon dla rolnictwa oraz przemysłu. Wiemy, że w tej branży liczy się optymalny wybór opony, ze względu na bezpieczeństwo oraz koszta eksploatacji. Nasze opony to gwarancja świetnej przyczepności oraz odporności na zużycie. Np. do wózków widłowych oferujemy opony superplastyczne samoczyszczące z najlepszymi komponentami.

  Spis Firm - Data dodania: 25 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »