Katalog Firm

WIELSPIN Sp. z o.o.

Puszczykowo oraz Wągrowiec to znane miejscowości będące lokacją patronackich placówek z dziedziny ośrodek rehabilitacyjny Wielspin. pl Rehabilitacja Dzieci albo Pobyty Zdrowotne. Pod wspomnianym hiperłączem sieciowym znajdziemy mnóstwo interesujących ogłoszeń: wczasy rehabilitacyjne albo wczasy zdrowotne w Krynicy Zdroju czy Nałęczowie. Zapewniamy ponowne pojawienie się do jedności potęgi. Wczasy uzdrowiskowe albo najwyższej praktycznej efektywności terapie w obszarze turnusy rehabilitacyjne Wielspin. pl – wypoczynekoraz terapia w jednym.

Szczegóły strony www.wielspin.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wielspin.pl:

WIELSPIN Sp. z o.o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 9

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MBM Sp. z o. o. »

  MBM Sp. z o. o.

  Firma „MBM” powstała w 1989 roku i zajmuje się produkcją oraz dystrybucją naturalnych suplementów diety oraz wprowadzaniem nowych technologii w tym zakresie. Podstawowa rodzina naszych produktów występuje pod nazwą handlową Dologran. Współpracujemy z producentami przestrzegającymi wysokie normy jakościowe, wprowadzamy standardy Unii Europejskiej oraz wymagania handlowe dla przemysłu spożywczego. Dzięki temu, zapewniamy naszym klientom możliwość uzupełnienia codziennej diety w najwyższej jakości minerały i witaminy pochodzenia naturalnego. Naszym celem jest ciągłe poszerzanie asortymentu oferowanych wyrobów poprzez współpracę z nowymi partnerami. Producentom zapewniamy wprowadzenie na rynek produktów pod względem formalnym, co oznacza uzyskanie stosownych dopuszczeń, jak również przeprowadzenie odpowiednich badań. Wysoka ocena, z jaką od wielu lat spotykają się nasze produkty na rynkach Europy Środkowej, motywuje nas do dalszego rozwoju oraz ciągłego dostosowywania naszych produktów do nieustannie zmieniających się potrzeb rynku.

  Spis Firm - Data dodania: 16 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • DIETETYKA I ŻYWIENIE MAŁGORZATA STANIOR-PIERNIKARZ »

  DIETETYKA I ŻYWIENIE MAŁGORZATA STANIOR-PIERNIKARZ

  Odchudzanie pod okiem dietetyka ma coraz więcej zwolenników. A to ze względu na to, iż kuracje prowadzone przez specjalistów nie tylko są skuteczne, ale pomagają nam uniknąć wielu efektów ubocznych (np. efektu jojo). Oferuję Państwu kompleksowe programy żywieniowe oraz indywidualnie opracowywane diety uwzględniające stan zdrowia pacjenta, jego preferencje smakowe, a także styl życia czy umiejętności kulinarne. A wszystko to, oparte na racjonalnych zasadach odżywiania. Specjalizuję się w żywieniu osób cierpiących na schorzenia układu pokarmowego, m. in. w chorobach wrzodowych żołądka, wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, czy coraz częściej diagnozowanej chorobie Leśniowskiego-Crohna. Opieka dietetyka obejmuje również żywienie w alergiach pokarmowych takich jak: nietolerancja laktozy czy glutenu (celiakia). Są to choroby, które wymagają bezwzględnego wprowadzenia diety eliminacyjnej. Szczególnie ważne jest prawidłowe odżywianie w chorobach metabolicznych, np. w cukrzycy, miażdżycy, otyłości, czy w chorobach układu krążenia. Prawidłowa dieta może spowodować polepszenie stanu zdrowia i wydłużenie życia, opóźniając lub zatrzymując jednocześnie rozwój choroby. Nie tylko pacjenci z jednostkami chorobowymi potrzebują odpowiedniego żywienia. Sportowcy, to grupa ludzi, dla których równie ważna jest właściwie zbilansowana dieta, która jest niezbędna do prawidłowej wydolności organizmu. Kobiety w ciąży i kobiety karmiące oraz dzieci rownież powinny przestrzegać racjonalnych zasad odżywiania. Wychodząc na przeciw potrzebom pacjentów chcących prowadzić zdrowy tryb życia polecam fachową opiekę dietetyczną. Jednocześnie zapewniam pełną kontrolę spadku masy ciała, bez efektu jo-jo oraz wizyty kontrolne dopasowane do potrzeb pacjenta. Program dietetyczny pomoże Państwu nie tylko schudnąć, ale także poczuć się pewniej, piękniej i zdrowiej! NIE MÓW OD JUTRA... ZACZNIJ JUŻ DZIŚ!! UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ!!!

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MORŻKOWSKA BEATA CENTRUM TRENINGÓW SŁUCHOWYCH I INTEGRACJI SENSORYCZNEJ"IMPULS" »

  MORŻKOWSKA BEATA CENTRUM TRENINGÓW SŁUCHOWYCH I INTEGRACJI SENSORYCZNEJ"IMPULS"

  Zakłócenia Sugestie Uwaga jest zdolnością do wybierania i zachowania w świadomości dowolnej koncepcji albo wydarzenia ze świata zewnętrznego. Odpowiada ona stanowi wzbudzenia i czujności, które pozwalają systemowi nerwowemu być otwartym na wszystkie formy treści, które do niego docierają. Zakłócenia wątpliwości będą dotyczyły dzieci i dorosłych, którzy nie umieją skupić się poprzez czas niezbędny do stworzenia określonej pracy, wręcz o ile ta praca nie wymaga wielkiego wysiłku intelektualnego i posiada charakter czynności rutynowej lub nawykowej (stylu sprawdzanie lub przepisywanie). Szczególnym typem wątpliwości jest jej podzielność (zdolność zbierania informacji z paru źródeł lub umiejętność wykonywania wielu czynności na raz). Ten tryb uwagi, wymaga większego wysiłku na płaszczyźnie kognitywnej, a jej zaburzenia mogą być źródłem niebagatelnych trudności a dosłownie cierpień dziecka w sytuacjach szkolnych. Przy tym, z racji ogólnego oddziaływania na pobudzenie mózgowe (mówimy o rozbudzeniu korowym), Metoda TOMATISA ma możliwość posiadać bardzo pozytywny wpływ na selektywność uwagi. Efekt Tomatisa bazujący na elektronicznym bramkowaniu dzwięków powoduje kontrast dźwiękowy, którego zadaniem jest utrzymanie mózgu w stanie pobudzenia. Zadaniem tego działania jest doradztwo rozwoju automatycznych mechanizmów wykrywania przeróbek, co w efekcie powinno wzmocnić uwagę selektywną. Kwestie w Uczeniu Się i Zakłócenia Językowe Istnieje szeroka gama trudności szkolnych zgrupowanych pod nazwą specyficznych trudności szkolnych. Dość duża ilość dzieci (od 4 do 6%) doświadcza tych trudności. . Nie można ich wyjaśnić brakiem inteligencji, ani niesprzyjającymi warunkami ekonomicznymi, czy także problemami natury psychologiczno-emocjonalnej. Trudności te mają podłoże neurobiologiczne i zakłada się, że są skutkiem nieprawidłowego rozwoju określonych okolic mózgu w okresie prenatalnym. Zaburzenia te są odpowiednikiem: dysleksji ę w zakresie kwalifikacji czytania, dysgrafii w pisowni, , a ponadto dyspraksji w kształtowaniu i koordynacji wyuczonych ruchów. Odpowiadają one również dysfazji w języku mówionym i dyskalkulii w opanowaniu matematyki. Metoda TOMATISA oddziałuje na plastyczność połączeń nerwowych, odpowiedzialnych za dekodowanie i analizę dźwięków, niemniej jednak też za motoryczność, równowagę i koordynację mogąc pomóc w rozwijaniu strategii kompensacji, w wypadku problemów w nauce i w języku. Metoda TOMATISA nie jest w stanie zupełnie usunąć tych problemów, niemniej jednak umożliwia zapanować nad nimi i skutecznie sobie z nimi radzić. Centrum Treningów Słuchowych i Integracji Sensorycznej Impuls Pierwszy w województwie lubuskim i pomorskim konsultantmetodą Alfreda Tomatisa, certyfikowany przez TOMATIS DEVELOPPEMENT S. A. w Luksemburgu.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ATIVER KRUTUL SPÓŁKA JAWNA »

  ATIVER KRUTUL SPÓŁKA JAWNA

  Ativer to firma, dzięki której klienci chorujący na odleżynę mogą zaopatrzyć się w materace przeznaczone właśnie do walki z ową chorobą. Dzięki prowadzonemu przez firmę sklepowi można nabyć nie tylko materace, ale także całe systemy, zawierające w sobie również pompy do materacy. Ponadto pompy te można kupić osobno. Zakupy można zrobić nawet przez Internet, bez potrzeby wychodzenia z domu. Pełna oferta na łamach strony firmy.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • F.H.U. MARSHAL JAROSŁAW MARSZAŁEK »

  F.H.U. MARSHAL JAROSŁAW MARSZAŁEK

  Organizm kobiety jest bardzo skomplikowany. Zdarza się tak, że większość kobiet nie potrafi dobrze odczytać wszelkich objawów pochodzących z wewnątrz swego ciała. Odpowiedzią na owe kłopoty są rewolucyjne oraz nadzwyczaj przydatne komputery cyklu. Badanie jest ogromnie proste a wynik nadzwyczaj wiarygodny tudzież precyzyjny. Jest to idealny pomocnik w przypadku stosowania antykoncepcji naturalnej. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę i życzymy udanych zakupów.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »