Katalog Firm

Wczasy lecznicze

Puszczykowo oraz Wągrowiec to znane miejscowości będące lokacją patronackich placówek z dziedziny ośrodek rehabilitacyjny Wielspin. pl Rehabilitacja Dzieci albo Pobyty Zdrowotne. Pod wspomnianym hiperłączem sieciowym znajdziemy mnóstwo interesujących ogłoszeń: wczasy rehabilitacyjne albo wczasy zdrowotne w Krynicy Zdroju czy Nałęczowie. Zapewniamy ponowne pojawienie się do jedności potęgi. Wczasy uzdrowiskowe albo najwyższej praktycznej efektywności terapie w obszarze turnusy rehabilitacyjne Wielspin. pl – wypoczynekoraz terapia w jednym.

Szczegóły strony www.wielspin.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wielspin.pl:

Wczasy lecznicze

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 37 Odwiedziny alexa 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Naturalne suplementy diety »

  Naturalne suplementy diety

  Firma „MBM” powstała w 1989 roku i zajmuje się produkcją oraz dystrybucją naturalnych suplementów diety oraz wprowadzaniem nowych technologii w tym zakresie. Podstawowa rodzina naszych produktów występuje pod nazwą handlową Dologran.

  Współpracujemy z producentami przestrzegającymi wysokie normy jakościowe, wprowadzamy standardy Unii Europejskiej oraz wymagania handlowe dla przemysłu spożywczego. Dzięki temu, zapewniamy naszym klientom możliwość uzupełnienia codziennej diety w najwyższej jakości minerały i witaminy pochodzenia naturalnego.

  Naszym celem jest ciągłe poszerzanie asortymentu oferowanych wyrobów poprzez współpracę z nowymi partnerami. Producentom zapewniamy wprowadzenie na rynek produktów pod względem formalnym, co oznacza uzyskanie stosownych dopuszczeń, jak również przeprowadzenie odpowiednich badań.

  Wysoka ocena, z jaką od wielu lat spotykają się nasze produkty na rynkach Europy Środkowej, motywuje nas do dalszego rozwoju oraz ciągłego dostosowywania naszych produktów do nieustannie zmieniających się potrzeb rynku.

  Spis Firm - Data dodania: 08 07 2010 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Barwy Dźwięku - bezpłatne badania słuchu, aparaty słuchowe Mogilno »

  Barwy Dźwięku - bezpłatne badania słuchu, aparaty słuchowe Mogilno

  Dyplomowany protetyk słuchu zaprasza wszystkie zainteresowane osoby z okolic miejscowości: Mogilno, Janikowo, Pakość, Inowrocław, Kruszwica, Strzelno na bezpłatne badanie słuchu. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr tel. 518 260 501. Istnieje możliwość zamówienia wizyty domowej. Proponujemy Państwu:
  -Bezpłatne badania słuchu
  -Konsultacje i porady
  -Tympanometria
  -Aparaty słuchowe
  -Baterie i akcesoria

  Spis Firm - Data dodania: 24 11 2011 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Metoda Tomatisa »

  Metoda Tomatisa

  Zakłócenia Sugestie
  Uwaga jest zdolnością do wybierania i zachowania w świadomości dowolnej koncepcji albo wydarzenia ze świata zewnętrznego. Odpowiada ona stanowi wzbudzenia i czujności, które pozwalają systemowi nerwowemu być otwartym na wszystkie formy treści, które do niego docierają. Zakłócenia wątpliwości będą dotyczyły dzieci i dorosłych, którzy nie umieją skupić się poprzez czas niezbędny do stworzenia określonej pracy, wręcz o ile ta praca nie wymaga wielkiego wysiłku intelektualnego i posiada charakter czynności rutynowej lub nawykowej (stylu sprawdzanie lub przepisywanie). Szczególnym typem wątpliwości jest jej podzielność (zdolność zbierania informacji z paru źródeł lub umiejętność wykonywania wielu czynności na raz). Ten tryb uwagi, wymaga większego wysiłku na płaszczyźnie kognitywnej, a jej zaburzenia mogą być źródłem niebagatelnych trudności a dosłownie cierpień dziecka w sytuacjach szkolnych.
  Przy tym, z racji ogólnego oddziaływania na pobudzenie mózgowe (mówimy o rozbudzeniu korowym), Metoda TOMATISA ma możliwość posiadać bardzo pozytywny wpływ na selektywność uwagi. Efekt Tomatisa bazujący na elektronicznym bramkowaniu dzwięków powoduje kontrast dźwiękowy, którego zadaniem jest utrzymanie mózgu w stanie pobudzenia. Zadaniem tego działania jest doradztwo rozwoju automatycznych mechanizmów wykrywania przeróbek, co w efekcie powinno wzmocnić uwagę selektywną.Kwestie w Uczeniu Się i Zakłócenia Językowe
  Istnieje szeroka gama trudności szkolnych zgrupowanych pod nazwą specyficznych trudności szkolnych . Dość duża ilość dzieci (od 4 do 6%) doświadcza tych trudności. . Nie można ich wyjaśnić brakiem inteligencji, ani niesprzyjającymi warunkami ekonomicznymi, czy także problemami natury psychologiczno-emocjonalnej. Trudności te mają podłoże neurobiologiczne i zakłada się, że są skutkiem nieprawidłowego rozwoju określonych okolic mózgu w okresie prenatalnym.
  Zaburzenia te są odpowiednikiem: dysleksji ę w zakresie kwalifikacji czytania, dysgrafii w pisowni, , a ponadto dyspraksji w kształtowaniu i koordynacji wyuczonych ruchów . Odpowiadają one również dysfazji w języku mówionym i dyskalkulii w opanowaniu matematyki.
  Metoda TOMATISA oddziałuje na plastyczność połączeń nerwowych, odpowiedzialnych za dekodowanie i analizę dźwięków, niemniej jednak też za motoryczność, równowagę i koordynację mogąc pomóc w rozwijaniu strategii kompensacji, w wypadku problemów w nauce i w języku. Metoda TOMATISA nie jest w stanie zupełnie usunąć tych problemów, niemniej jednak umożliwia zapanować nad nimi i skutecznie sobie z nimi radzić.
  Centrum Treningów Słuchowych i Integracji Sensorycznej Impuls
  Pierwszy w województwie lubuskim i pomorskim konsultantmetodą Alfreda Tomatisa, certyfikowany przez TOMATIS DEVELOPPEMENT S.A. w Luksemburgu.

  Spis Firm - Data dodania: 08 06 2012 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Viscardi - stomatologia estetyczna »

  Viscardi - stomatologia estetyczna

  Viscardi to prywatna i kompleksowa praktyka stomatologiczna, która jest obecnie niezaprzeczalny liderem na rynku medycznym. Dzięki najwyższej jakości usług, jak też wieloletniemu doświadczeniu stomatologów tworzących Viscardi, gabinet zyskał wielu zadowolonych pacjentów. Właścicielami praktyki są wyspecjalizowani lekarze stomatolodzy, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje odbywając kursy i sympozja naukowe w kraju i za granicą. Praktyka Viscardi posiada kompleksowe, obszerne i sterylnie czyste gabinety. Szeroka oferta usług, zawiera: leczenie zachowawcze, stomatologię dziecięcą, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncję, implantologię oraz endodoncję. Więcej szczegółowych informacji na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 21 03 2013 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Depilacja Laserowa, Makijaż Permanentny, Wyszczuplanie - Instytut Pięknego Ciała Katowice »

  Depilacja Laserowa, Makijaż Permanentny, Wyszczuplanie - Instytut Pięknego Ciała Katowice

  Instytut Pięknego Ciała Body Control, mający siedzibę w Katowicach, przy ulicy Ks. J. Poniatowskiego 16B, to miejsce, w którym doświadczeni specjaliści wykonują nowoczesne i gwarantujące doskonałe efekty zabiegi w zakresie depilacji laserowej, makijażu permanentnego, wyszczuplania ultradźwiękami oraz wyszczuplania falami radiowymi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, zaprezentowanej na stronie laser-katowice. pl.

  Spis Firm - Data dodania: 14 01 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »