Katalog Firm

Specjalistyczny Ośrodek Terapeutyczny “Terapia Stare Juchy” Sp. z o. o.

W znajdującym się nieopodal mazurskich jezior i lasów Specjalistycznym Ośrodku Terapeutycznym w małej miejscowości Stare Juchy niedaleko Ełku pracują najlepsi specjaliści, którzy potrafią udzielić profesjonalnej pomocy osobie uzależnionej od alkoholu, narkotyków, bądź gier hazardowych. Z kolei Klinika przeszła gruntowny remont i została bogato wyposażona. Do dyspozycji Pacjentów jest kuchnia z jadalnią, sale terapeutyczne, gabinety lekarskie, przytulne pokoje z łazienkami oraz trzy korty do tenisa oraz stół do ping-ponga. W czasie leczenia sport odgrywa ważną rolę. Pomaga złagodzić pierwsze skutki odstawienia.

Szczegóły strony www.sotstarejuchy.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.sotstarejuchy.pl:

Specjalistyczny Ośrodek Terapeutyczny “Terapia Stare Juchy” Sp. z o. o.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ "PRZYSTANEK TRZEŹWOŚĆ"S.C. GRZEGORZ PAŁUCHA,MAŁGORZATA OCZKOWSKA »

  PRYWATNY OŚRODEK LECZENIA UZALEŻNIEŃ "PRZYSTANEK TRZEŹWOŚĆ"S.C. GRZEGORZ PAŁUCHA,MAŁGORZATA OCZKOWSKA

  Przedstawiamy super obniżkę cen na leczenie alkoholizmu. Przystanek Trzeźwość zaprasza do małopolski, nieopodal Krakowa wszystkie osoby które mają problemy z uzależnieniem. Pomagamy w skuteczny sposób i dyskretny - polecamy odtrucie, to znaczy odtruwanie organizmu, terapie uzależnień np alkoholizmu. Pomożemy uzależnionym oraz współuzależnionym. Zapraszamy wszystkich, których dotyka temat alkoholizmu oraz narkotyków. Mamy dobrą kadrę, wykwalifikowaną. Nasz ośrodek jest dobrze wyposażony, a żywność w przypadku terapii stacjonarnej dobre. Nie zastanawiaj się dłużej albowiem zdrowie jest tylko jedno i należy o niego troszczyć się. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 19 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WOJCIECH SŁUPICKI "HYDRAULIKA" P.H.U. »

  WOJCIECH SŁUPICKI "HYDRAULIKA" P.H.U.

  CIG-SHOP Elektroniczne papierosy to sklep internetowy posiadjący bogatą ofertę dla e-palaczy. Możemy się pochwalić obszernym wachlarzem produktów, znajdziesz u nas: elektroniczne papierosy(e papierosy), atomzery, kartomizery, baterie, ładowarki jak również aromaty i bazy firmy Inawera do samodzielnego tworzenia liquidów. Elektroniczny papieros dla nowoczesnych palaczy, to alternatywa dla tradycyjnego palenia. E-papieros to elektroniczne urządzenie, które ma kształt zwykłego papierosa, ale przy tym jest o wiele tańszy i dużo zdrowszy. E-papieros może być także używany, jako papieros terapeutyczny przez osoby, które chcą rzucić palenie. Papierosy elektroniczne tylko z cig-shop. pl Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MARZENA PAJĄK "VERONIQ" »

  MARZENA PAJĄK "VERONIQ"

  Za pomocą prezentowanej witryny internetowej można zamówić elektroniczne papierosy oraz wszelakie akcesoria niezbędne do ich użytkowania. Proponujemy Państwu duży wybór e-papierosów występujących w różnych wersjach. Dystrybuujemy najwyższej jakości towar wywodzący się od znanych producentów. W ofercie znajdują się elektroniczne papierosy odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i wprawionych e-palaczy. Na asortyment składają się również liquidy w wielu smakach, kartomizery, akcesoria.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Terapii Uzależnień "DROGA DO DOMU" Sp. z o.o. »

  Ośrodek Terapii Uzależnień "DROGA DO DOMU" Sp. z o.o.

  Ośrodek „Droga Do Domu” powstał z potrzeby niesienia pomocy ludziom uzależnionym. Odkąd rozpoczęliśmy działalność zależy nam na tworzeniu przyjaznego miejsca, w którym osoby z problemami znajdą serdeczną i zawodową pomoc. Lata doświadczeń pokazują, że tylko w bezpiecznej atmosferze można zamknąć trudny rozdział swojego życia. Jako prywatna klinika pomagamy w walce z alkoholizmem, narkotykami, anoreksją, a ponadto prowadzimy terapie wyprowadzające z hazardu i uzależnienia od leków. Leczymy zarówno młodzież jak i dorosłych tworząc najlepsze warunki pobytu z całodobową opieką. Nasz ośrodek umiejscowiony jest w atrakcyjnej miejscowości Długołęka, oddalonej ok. 20 km od stolicy Dolnego Śląska. Zmiany jakich doświadczają nasi pacjenci są potwierdzeniem i motywacją do dalszej działalności.

  Spis Firm - Data dodania: 26 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny EGO Joanna Wilkowska-Chmielewska »

  Gabinet Psychiatryczno-Psychoterapeutyczny EGO Joanna Wilkowska-Chmielewska

  Prywatny gabinet psychiatryczno-psychologiczny, prowadzony jest przez znanego i rekomendowanego psychologa dr. n. med. Joannę Wilkowską-Chmielewską. Skoro szukasz fachowej porady psychologicznej, to skontaktuj się z naszym gabinetem. Bardzo skwapliwie odpowiemy na Państwa pytania i postawimy prawdopodobne rozplątania przedmiotów indywidualnych. W ofercie: - leczenie uzależnień - terapia grupowa - wiedza i doświadczenie

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »