Katalog Firm

Podkategoria: Lekarze specjaliści i gabinety

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA "WEDENT" Sławomir GIZA »

  INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA "WEDENT" Sławomir GIZA

  Wedent to nowoczesny, prywatny gabinet stomatologiczny w samym centrum Stargardu szczecińskiego oferujący pełny zakres usług stomatologicznych w tym : implanty, ortodoncję, stomatologię estetyczną, wybielanie zębów, chirurgię stomatologiczną, protetykę i periodontologię. Pracujemy tylko najlepszymi materiałami sprowadzanymi z USA, Japonii i Niemiec. Nie boimy się trudnych przypadków usuwamy złamane narzędzia endodontyczne z kanałów korzeniowych, usuwamy zęby mądrości tzw. ósemki. Wszystko w miłej i sympatycznej atmosferze, bezboleśnie.

  Spis Firm - Data dodania: 11 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EGO" PSYCHOLOGICZNY OŚRODEK BADAŃ I SZKOLEŃ MARIA ZUZANNA MUDRAK »

  "EGO" PSYCHOLOGICZNY OŚRODEK BADAŃ I SZKOLEŃ MARIA ZUZANNA MUDRAK

  Pracownia wykonuje badania psychologiczne i psychotechniczne kierowców, instruktorów nauki jazdy, operatorów wózków widłowych i maszyn budowlanych, badania wysokościowe, a także badania psychologiczne na broń i materiały wybuchowe. Ponadto prowadzimy szkolenia psychologiczne dla służb mundurowych, nauczycieli, pedagogów i innych grup zawodowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem do badań oraz wykwalifikowaną kadrą psychologów transportu. Oferujemy konkurencyjne ceny i dogodne terminy badań.

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed. W przychodni zatrudnieni są specjaliści z takich dziedzin jak implanty, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  W Centrum Stomatologicznym Demed stomatolog to przyjazny lekarz zaś stomatologia to nie tortura. nCentrum Stomatologiczne Demed - Wołomin - to stomatologia na najwyższym poziomie. Miła atmosfera oraz profesjonalizm każdego dentysty w zespole gwarantuje bezbolesne i skuteczne leczenie. Dogodne godziny otwarcia oraz możliwość leczenia w weekendy. Centrum Stomatologiczne Demed - Wołomin - oferuje: usuwanie, ekstrakcje zębów, protezy, korony, mosty, implanty, wybielanie zębów, usuwanie kamienia, leczenie kanałowe, wypełnienia kompozytowe. Centrum Stomatologiczne Demed jest przychodnią stomatologiczną, która zatrudnia lekarzy stomatologów z takich dziedzin jak: chirurgia, protetyka, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja (leczenie kanałowe), implantologia. W Centrum Stomatologicznym Demed leczą lekarze, którzy są specjalistami w jednej dziedzinie. Stomatolodzy w Centrum Demed przyjmują głównie pacjentów, którzy odpowiadają ich wąskiej specjalizacji, co czyni leczenie skutecznym i profesjonalnym.

  Spis Firm - Data dodania: 05 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • QUARE DARIUSZ PLUCIŃSKI »

  QUARE DARIUSZ PLUCIŃSKI

  Quare jest słowem oznaczającym w języku angielskim niezwykłość, wyjątkowość. Do tych znaczeń nawiązuje w swych działaniach autor projektu Quare - Dariusz Pluciński, doktor nauk medycznych, wykładowca Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a przede wszystkim wybitny specjalista z zakresu stomatologii zachowawczej i endodoncji. Ideą wszystkich współpracowników Quare jest zapewnienie Państwu kompleksowych usług stomatologicznych, realizowanych na najwyższym światowym poziomie. Naszą wizytówką jest bezkompromisowa jakość. W praktyce stomatologicznej zależy ona nie tylko od pracy lekarza, ale również personelu zabiegowego. Z tego powodu w naszych gabinetach wszystkie zabiegi stomatologiczne są wykonywane przy wsparciu wykwalifikowanych asystentek. W trosce o bezpieczeństwo każdego pacjenta Quare prowadzi program oceny sterylności jednorazowych pakietów narzędziowych poprzez analizę indykatorów: Steam Indicator Strips oraz elektroniczne monitorowanie procesów sterylizacji. Elementem wyróżniającym Quare spośród innych placówek stomatologicznych jest posiadanie własnej stacji uzdatniania wody, dzięki której woda używana do zabiegów bezpośrednio w jamie ustnej pacjenta jest sterylna. Precyzję wykonywanych zabiegów gwarantuje Państwu praca z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego. GODZINY PRZYJĘĆ Quare zaprasza: * od poniedziałku do piątku 8. 00 - 20. 00 ZAKRES USŁUG Oferujemy Państwu szeroki zakres zabiegów, począwszy od wizyt higienicznych obejmujących piaskowanie, usuwanie kamienia nazębnego i polerowanie zębów, poprzez zabiegi ze stomatologii zachowawczej – wypełnienia, nakłady, a skończywszy na leczeniu kanałowym. Wachlarz usług uzupełniają: wybielanie zębów, wykonywanie licówek, koron, mostów, indywidualnych uzupełnień protetycznych a także zabiegi chirurgiczne. cennik: dostępny na stronie gabinetu STOMATOLODZY Serdecznie zapraszam: dr n. med. Dariusz Pluciński lek. dent. Justyna Balcerzak

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • URSZULA KORBIEL LOGOPEDA »

  URSZULA KORBIEL LOGOPEDA

  Gabinet logopedyczny czynny od poniedziałku do piątku. Terminy wizyt - ustalane są indywidualnie według potrzeb pacjentów po wcześniejszej rejestracji telefonicznej. W gabinecie podczas zajęć panuje ciepła i przyjazna atmosfera, a nauka odbywa się poprzez zabawę. To wszystko pod okiem wykwalifikowanego i zaangażowanego w pracę z dziećmi logopedy. Gabinet logopedyczny os. Piastów 41/9 Kraków oraz ul. Cegielniana 43 Kraków Urszula Korbiel 507 315 028 serdecznie zapraszam

  Spis Firm - Data dodania: 17 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Pracownia Psychologiczna Magdalena Mogielnicka »

  Pracownia Psychologiczna Magdalena Mogielnicka

  Odbyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia. Ukończyłam specjalność "psychologia kliniczna" na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Brałam udział w licznych kursach i szkoleniach w zakresie psychoterapii, głównie według metody Psychologii Zorientowanej na Proces oraz w nurcie poznawczo behawioralnym. Przeszłam specjalistyczne szkolenie i uzyskałam umiejętności w zakresie skutecznej terapii traumy metodą Przedłużonej Ekspozycji. Ponadto prowadzę konsultacje psychologiczne, piszę opinie. Zajmuje się też diagnozą. Zapraszam do zapoznania się z moją stroną internetową.

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VISCARDI PIOTR NZOZ PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA »

  VISCARDI PIOTR NZOZ PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

  Viscardi to prywatna i kompleksowa praktyka stomatologiczna, która jest obecnie niezaprzeczalny liderem na rynku medycznym. Dzięki najwyższej jakości usług, jak też wieloletniemu doświadczeniu stomatologów tworzących Viscardi, gabinet zyskał wielu zadowolonych pacjentów. Właścicielami praktyki są wyspecjalizowani lekarze stomatolodzy, którzy wciąż podnoszą swoje kwalifikacje odbywając kursy i sympozja naukowe w kraju i za granicą. Praktyka Viscardi posiada kompleksowe, obszerne i sterylnie czyste gabinety. Szeroka oferta usług, zawiera: leczenie zachowawcze, stomatologię dziecięcą, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncję, implantologię oraz endodoncję. Więcej szczegółowych informacji na stronie:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GABI-DENT Grażyna Lewanczyk »

  GABI-DENT Grażyna Lewanczyk

  Przedstawiamy Wam zakres usług o wysokim standardzie, przy użyciu nowoczesnych technik i materiałów dentystycznych. Dbając o ładny uśmiech pacjentów przede wszystkim kładziemy na poczucie zadowolenia idącego w parze z profesjonalizmem wykonywanych zabiegów. Jak ważki jest uśmiech w życiu osoby, dodaje pewności siebie! Protetyka dentystyczna zajmuje się przebudową zębów zniszczonych bądź dopełnieniem braków zębowych. Bardzo istotne jest załączenie nawet pojedynczych braków zębowych, skoro może dojść do destrukcji pozostałych zębów. Nasi stomatolodzy zajmują się odtwarzaniem pojedynczych zębów za przyczyną wkładów koronowo- korzeniowych i koron porcelanowych, które dają znacznie estetyczny efekt. Robimy także większe prace protetyczne: mosty porcelanowe, protezy szkieletowe oraz protezy całkowite. Most porcelanowy uzupełnia brakujący ząb przez przymocowanie mostu do zębów sąsiednich. Stosujemy takie rozwiązanie, aby uniknąć przesunięcia się zębów, a tym samym uniknąć zaniku kości szczęk, aby odebrać czarowny uśmiech. W naszym gabinecie można także skorzystać z pomocy profesjonalisty periodontologa. Gabinet stomatologiczny Władysławowo zajmuje się chorobami przyzębia, czyli tkanek okrążających ząb, i błony śluzowej jamy ustnej. Ważnym zabiegiem u pacjentów z objawami chorób przyzębia jest dokonanie scalingu poddziąsłowego, oznacza to oczyszczenie kieszonek dziąsłowych ze złogów kamienia. Stosujemy tu zarówno mechaniczne urządzenia ultradźwiękowe, jak i narzędzia ręczne (kirety). Takie ręczne oczyszczanie to kiretaż. Ma on na celu likwidacja stałego stanu zapalnego dziąseł. Kończąc działanie lekarz wykonuje root planning, oznacza to wygładzenie powierzchni korzenia także aplikuje do kieszonek odpowiednie leki. Ta gałąź stomatologii oferuje także zabiegi w zakresie plastyki dziąseł (podcinanie wędzidełka) i szynowania rozchwianych zębów. Celowe w celu zachowania prawidłowej higieny jamy ustnej u pacjentów z chorobami przyzębia są regularne wizyty u periodontologa. Stała ochrona lekarza dentysty pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów i dziąseł, co pozwala rozweselać się zdrowym uśmiechem nawet u pacjentów ze orzeczoną paradontozą.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OKULIK OPTYKA, OPTOMETRIA ŁUKASZ KULIK »

  OKULIK OPTYKA, OPTOMETRIA ŁUKASZ KULIK

  Witamy w Salonie Optycznym Okulik. Kierowani pasją pragniemy zaprezentować Państwu niepowtarzalny Salon Optyczny Okulik. Mieści się on w atrakcyjnej historycznie kamienicy z początku XX wieku przy ul. Kajki 8, w której od 1952 roku pierwszą siedzibę miało Polskie Radio Olsztyn. Zapraszamy Państwa do miejsca, gdzie specjalistyczną wiedzę zdobytą na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Biofizyka o specjalności Optyka Okularowa łączymy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży optycznej. Do Państwa dyspozycji oddajemy Salon Optyczny, w którym prezentujemy bogatą ofertę opraw oraz okularów przeciwsłonecznych. Wyposażony między innymi w wysoce zaawansowane technologicznie urządzenie Visioffice firmy Essilor, które wykonuje precyzyjne pomiary parametrów optycznych oraz pomaga w doborze opraw – dzięki niemu na zdjęciu lub filmie zobaczysz się jak w elektronicznym lustrze. W gabinecie optometrycznym mieszczą się nowoczesne urządzenia wiodących światowych firm. Dzięki nim jesteśmy w stanie dokładnie i profesjonalnie przeprowadzić badanie ostrości wzroku. Po czym w innowacyjnie wyposażonym warsztacie optycznym wykonamy nawet najbardziej wyszukane okulary. Zapraszamy na ucztę dla Twoich oczu.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 79 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 5 Odwiedziny googlebot 627 Odwiedziny alexa 6

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Lekarze specjaliści i gabinety

Lekarze specjaliści i gabinety - nowa firma:

Adres: