Katalog Firm

KRAKOWSKIE CENTRUM PSYCHODYNAMICZNE S.C. PIOTR DROZDOWSKI,JANUSZ KITRASIEWICZ,MACIEJ WILK

KCP to Centrum Psychodynamiczne z Krakowa. Nasza oferta składa się ze szkoleń podyplomowych związanych ze stosowaniem podejścia psychodynamicznego w psychoterapii. Mamy mocno praktyczny program szkoleń, odsyłamy uczestników do programów certyfikacji, dajemy możliwość przejścia praktyki zawodowej w zaprzyjaźnionych placówkach. Niesiemy ponadto realne wsparcie psychoterapeutyczne pacjentom dorosłym i młodzieży.

Szczegóły strony www.kcp.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kcp.com.pl:

KRAKOWSKIE CENTRUM PSYCHODYNAMICZNE S.C. PIOTR DROZDOWSKI,JANUSZ KITRASIEWICZ,MACIEJ WILK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "KRĘG-CLINIC" OŚRODEK REHABILITACYJNO - ORTOPEDYCZNY, KLINIKA PRYWATNA MARIUSZ POSŁUSZNY »

  "KRĘG-CLINIC" OŚRODEK REHABILITACYJNO - ORTOPEDYCZNY, KLINIKA PRYWATNA MARIUSZ POSŁUSZNY

  Prywatna Klinika Rehabilitacyjno-Ortopedyczna KRĘG-CLINIC [*]Terapia kręgosłupa, schorzeń narządu ruchu i walki z bólem [*]Chiroterapia [*]Bóle stawów, kręgosłupa, krzyża [*]Urazy sportowe (stawy kolanowe, łokciowe, barkowe) [*]Rehabilitacja pooperacyjna [*]Masaż leczniczy, sportowy Kręg–Clinic jest najstarszą Prywatną Kliniką Rehabilitacyjno–Ortopedyczno–Chiropraktyczną w Polsce. To jeden z nielicznych prywatnych ośrodków klinicznych, który od przeszło 30 lat zajmuje się kompleksową rehabilitacją schorzeń narządu ruchu. Klinika specjalizuje się w nieoperacyjnycm leczeniu dolegliwości schorzeń kręgosłupa. Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy leczenie manulane kręgosłupa w oparciu o amerykańskie szkoły terapii manualnej (osteopatii i chiropraktyki).

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA AGNIESZKA KOZIAK-DOŁKOWSKA »

  INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA AGNIESZKA KOZIAK-DOŁKOWSKA

  Doświadczony specjalista, jakim jest lekarz medycyny - okulista Agnieszka Koziak, prowadzi w Płońsku gabinet okulistyczny specjalizujący się w sprawdzonych metodach diagnostycznych narządu wzroku oraz skutecznym leczeniu chorób oczu. Ta nowoczesna i komfortowo wyposażona poradnia okulistyczna obsługuje zarówno pacjentów będących osobami dorosłymi jak i dzieci, gwarantując im przyjazne warunki. Zapewniamy i pracownicze badania profilaktyczne i okresowe oraz badania okulistyczna kierowców. Naszym klientom zapewniamy pełny profesjonalizm i najwyższy standard realizowanych usług. Jeżeli chcielibyście Państwo skorzystać z naszych usług, to szczegółowe informacje umieszczone zostały na stronie internetowej:

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA AUGUSTYNOWICZ PRACOWNIA PSYCHOTERAPII "MIĘDZY SŁOWAMI" »

  KATARZYNA AUGUSTYNOWICZ PRACOWNIA PSYCHOTERAPII "MIĘDZY SŁOWAMI"

  Zajmujemy się prowadzeniem terapii dla osób, które chcą otrzymać pomoc w związku z problemami psychicznymi i emocjonalnymi jakie ich dręczą. Doradzamy jak uporać się z zaburzeniami snu, zaburzeniami odżywiania, lękami, depresją, problemami wychowawczymi. Psychoterapia może odbywać się indywidualnie lub w grupach. Jest możliwość prowadzenia terapii w języku angielskim. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Prywatna Praktyka Lekarska "ESTETICA" dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz »

  Prywatna Praktyka Lekarska "ESTETICA" dr n. med. Katarzyna Łętowska-Andrzejewicz

  Witaj w Prywatnej Praktyce Lekarskiej Estetica – medycynaestetyczna. lublin. pl W naszej ofercie mamy profesjonalne zabiegi kosmetyczne w ramach medycyny kosmetycznej. Wykonywane przez nas zabiegi są zawsze bezpieczne – o Państwa komfort dba wykwalifikowany personel medyczny, który stale podnosi swoje kwalifikacje. W naszej pracy mamy do dyspozycji nowoczesny sprzęt kosmetyczny. Wprowadzamy też nowe techniki i technologie, które pomagają dbać o urodę i ją podkreślać. W zakresie naszych usług znajdują się takie zabiegi jak: powiększanie piersi, korekcja zmarszczek, lifting szyi, leczenie rozstępów, powiększanie ust. Lublin i województwo lubelskie są podstawowym obszarem naszej działalności, ale zapraszamy również Panie i Panów z innych miast i województw. Zobacz naszą ofertę na stronie medycynaestetyczna. lublin. pl

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGII NOVA DENTICA KAMILA JĘDRZEJCZAK »

  CENTRUM STOMATOLOGII NOVA DENTICA KAMILA JĘDRZEJCZAK

  Centrum Stomatologii „Nova Dentica” zajmuje się wykonywaniem standardowych usług stomatologicznych. Oprócz tego klienci mogą skorzystać z zabiegów profilaktycznych, estetycznych, protetycznych oraz z usług wchodzących w zakres stomatologii dziecięcej. Placówka zajmuje się też chirurgią stomatologiczną oraz leczeniem chorób przyzębia i błony śluzowej. Prezentowany gabinet obsługuje pacjentów z Łodzi i okolic tego miasta.

  Spis Firm - Data dodania: 23 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »