Katalog Firm

KRAKOWSKIE CENTRUM PSYCHODYNAMICZNE S.C. PIOTR DROZDOWSKI,JANUSZ KITRASIEWICZ,MACIEJ WILK

KCP to Centrum Psychodynamiczne z Krakowa. Nasza oferta składa się ze szkoleń podyplomowych związanych ze stosowaniem podejścia psychodynamicznego w psychoterapii. Mamy mocno praktyczny program szkoleń, odsyłamy uczestników do programów certyfikacji, dajemy możliwość przejścia praktyki zawodowej w zaprzyjaźnionych placówkach. Niesiemy ponadto realne wsparcie psychoterapeutyczne pacjentom dorosłym i młodzieży.

Szczegóły strony www.kcp.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.kcp.com.pl:

KRAKOWSKIE CENTRUM PSYCHODYNAMICZNE S.C. PIOTR DROZDOWSKI,JANUSZ KITRASIEWICZ,MACIEJ WILK

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 6

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA CENTRUM PLANOWANIA RODZINY - Siwik Eugeniusz »

  SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA CENTRUM PLANOWANIA RODZINY - Siwik Eugeniusz

  Wazektomia jest pierwszą chirurgiczną metodą męskiej antykoncepcji i jedyną powszechnie dostępną efektywną formą dobrowolnego planowania rodziny przez mężczyzn. • Zapraszam do najbardziej wiarygodnych, współczesnych i dostępnych form antykoncepcji • Wolność od strachu przed niechcianą ciążą • Lepsze życie seksualne • Pozytywny wpływ na małżeństwo • Poprawa zdrowia kobiet • Mężczyźni po wazektomii żyją dłużej • Poprawa relacji partnerskich o 78% • Zabieg bez usypiania, bezbolesny, bez skalpela!!! (BBB).

  Spis Firm - Data dodania: 27 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Malarnia Proszkowa "TIGER" Węgrowska Wanda »

  Malarnia Proszkowa "TIGER" Węgrowska Wanda

  Witam Państwa, nazywam się Julia Chomska i jestem psychologiem sportu. Zapraszam na pomoc z mojej strony. Zajęcia biofeedback, które prowadzę pomogą Państwu radzić sobie nawet z najcięższymi problemami. Biofeedback została wynaleziona a właściwie stworzona dla astronautów z Nasa w Stanach Zjednoczonych. Obecnie jest z powodzeniem stosowana w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie. Zapraszamy serdecznie na zajęcia do naszego gabinetu.

  Spis Firm - Data dodania: 05 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  Centrum Stomatologiczne Demed reklamuje swoją bogatą propozycję na danym portalu online. Wyszkolony zespół profesjonalistów para się takimi dziedzinami stomatologii, jak: chirurgia, ortodoncja oraz stomatologia estetyczna. Obszar usług zawiera: leczenie kanałowe, usunięcie zęba wielokorzeniowego, lakierowanie, wkład koronowy składany. Centrum jest czynne w godzinach wygodnych dla klientów, również podczas weekendu.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EURODENT" MAGDALENA I TOMASZ NIŻAŃSCY S.C. »

  "EURODENT" MAGDALENA I TOMASZ NIŻAŃSCY S.C.

  Nasz gabinet dentystyczny działa na terenie Rzeszowa. Oferujemy w pełni kompleksowe usługi związane z leczeniem stomatologicznym dzieci oraz dorosłych. Zapewniamy między innymi usługi związane ze stomatologią zachowawczą, protetyką, kosmetyką, endodoncją, chirurgią. Na rynku wyróżnia nas stosowanie nowoczesnych metod leczenia, nowoczesny sprzęt medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Spółka Lekarska Sp. z o.o. »

  Spółka Lekarska Sp. z o.o.

  Spółka Lekarska to przychodnia specjalistyczna funkcjonująca na warszawskim rynku od 1991 roku. Nasza poradnia zatrudnia lekarzy specjalistów, a także internistów. Dzięki proponowanej przez nas ofercie możecie Państwo skorzystać m. in. z poradni kardiologicznej, neurologicznej, pulmonologicznej czy okulistycznej. Oferta przychodni skierowana jest do osób indywidualnych, a również do firm średnich i małych, które chcą zapewnić swoim pracownikom profesjonalną opiekę medyczną. W ramach naszej oferty wykonujemy badania do pracy oraz badania na potrzeby szkół i uczelni. Nasza przychodnia mieści się w ścisłym centrum Warszawy.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »