Katalog Firm

CENTRUM STOMATOLOGII IMPLA S.C.

Centrum stomatologii Impla oferuje wszystkim swoim pacjentom kompleksowe leczenie z zakresu: stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego, leczenia pod mikroskopem, protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej, wybielania zębów, profilaktyki, licówek i higienizacji. W centrum pracuje zespół doświadczonych lekarzy stomatologów, którzy zapewniają wysoką jakość usług.

Szczegóły strony stomatologia-impla.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę stomatologia-impla.pl:

CENTRUM STOMATOLOGII IMPLA S.C.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA CENTRUM PLANOWANIA RODZINY - Siwik Eugeniusz »

  SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA CENTRUM PLANOWANIA RODZINY - Siwik Eugeniusz

  Wazektomia jest pierwszą chirurgiczną metodą męskiej antykoncepcji i jedyną powszechnie dostępną efektywną formą dobrowolnego planowania rodziny przez mężczyzn. • Zapraszam do najbardziej wiarygodnych, współczesnych i dostępnych form antykoncepcji • Wolność od strachu przed niechcianą ciążą • Lepsze życie seksualne • Pozytywny wpływ na małżeństwo • Poprawa zdrowia kobiet • Mężczyźni po wazektomii żyją dłużej • Poprawa relacji partnerskich o 78% • Zabieg bez usypiania, bezbolesny, bez skalpela!!! (BBB).

  Spis Firm - Data dodania: 27 01 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM LOGOPEDII I TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ Anna Kozłowska-Krzowska »

  CENTRUM LOGOPEDII I TERAPII INTEGRACJI SENSORYCZNEJ Anna Kozłowska-Krzowska

  Spotkanie trwa 60min z indywidualnie z pacjentem, z dziećmi prowadzę bezstresową terapię poprzez zabawę. Zajęcia prowadzę w sposób profesjonalny w miłej i przyjaznej atmosferze. Terapię wspomagam i urozmaicam profesjonalnymi programami komputerowymi. W swojej pracy wykorzystuję różne metody i techniki reedukacji. Korzystam z metod fonetycznych bazujących na materiale językowym dostosowanym do możliwości i ograniczeń pacjenta. Wykorzystuję metody mechaniczne u pacjentów z deficytami realizacyjnymi (nauka połykania, masaże, ćwiczenia oddechowe i inne usprawniające aparat mowy). Pracuję z osobami dorosłymi u których na skutek chorób neurologicznych (udary, guzy mózgu, nowotwory) i licznego typu urazów mechanicznych występują problemy w komunikacji językowej (afazji).

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI »

  CENTRUM STOMATOLOGICZNE DEMED SPÓŁKA CYWILNA KATARZYNA JUSTYNA CZECHOWSKA, TOMASZ CZECHOWSKI

  Implanty, implanty jednoczęściowe, implanty dwuczęściowe, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, wybielanie zębów, aparaty ortodontyczne, aparaty ruchome, aparaty stałe to najważniejsze z usług, które oferuje Centrum Stomatologiczne Demed. W przychodni zatrudnieni są specjaliści z takich dziedzin jak implanty, ortodoncja, stomatologia estetyczna, protetyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GABINET POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ "EMPATIA" S.C. MGR MAŁGORZATA MIERZEJEWSKA-SPYRA MGR MAŁGORZATA OSTROWSKA »

  GABINET POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ "EMPATIA" S.C. MGR MAŁGORZATA MIERZEJEWSKA-SPYRA MGR MAŁGORZATA OSTROWSKA

  Serdecznie zapraszamy do gabinetu, w którym w przyjaznych i bezpiecznych warunkach pomożemy Państwu pokonać stres, bezsilność i własne ”demony”. W naszym gabinecie czekają na Państwa psycholog-seksuolog, psycholog ze specjalizacją w zakresie psychologii zdrowia i psychoterapii oraz psychologii transportu. Pomagamy: * rodzicom zrozumieć swoje dzieci, * dzieciom zrozumieć problemy dorastania, * parom pokonać problemy w związku, * ofiarom i sprawcom wypadków zrozumieć uczucia związane z przeżywaną traumą. Pracujemy również z grupami wsparcia. Aktualnie spotykają się panie, mające problemy w związkach. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Med Oral sp. z o.o »

  Med Oral sp. z o.o

  Klinika Stomatologiczno - Medyczna Med-Oral zapoczątkowała swoją działalność w 1999 roku i do dnia dzisiejszego proponuje swoim pacjentom pełną opiekę stomatologiczną w dziedzinie implantologii, protetyki, chirurgii szczękowej, endodoncji, ortodoncji, periodontologii, , rentgenodiagnostyki, a także profilaktyki i stomatologii estetycznej. Ponadto realizuje różnorakie zabiegi medyczne z obrębu medycyny estetycznej z wykorzystaniem toksyny botulinowej, chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej jednego dnia. Klinika na stałe prowadzi współpracę z grupą lekarzy stomatologów, implantologów, protetyków, chirurgów szczękowo-twarzowych i techników dentystycznych, którzy podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach, kongresach i sympozjach naukowych w kraju i za granicą. Med-Oral znajduje się w Rumi i jest to jedna z największych klinik stomatologicznych na Pomorzu. Więcej dokładnych informacji wyszukać można na stronie internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »