Katalog Firm

CENTRUM STOMATOLOGII IMPLA S.C.

Centrum stomatologii Impla oferuje wszystkim swoim pacjentom kompleksowe leczenie z zakresu: stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego, leczenia pod mikroskopem, protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej, wybielania zębów, profilaktyki, licówek i higienizacji. W centrum pracuje zespół doświadczonych lekarzy stomatologów, którzy zapewniają wysoką jakość usług.

Szczegóły strony stomatologia-impla.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę stomatologia-impla.pl:

CENTRUM STOMATOLOGII IMPLA S.C.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • GABINET STOMATOLOGICZNY MAŁGORZATA BIAŁAS-MICZKO »

  GABINET STOMATOLOGICZNY MAŁGORZATA BIAŁAS-MICZKO

  Miły i profesjonalny gabinet dentystyczny położony w niewielkiej odległości od dworca PKP, PKS oraz budynku WORD zaprasza starych jak i nowych pacjentów na kontrolną wizytę w naszym gabinecie. Wizyta taka jest bezpłatna i daje państwu możliwość zarówno zapoznania się z moją osoba jak i z moim gabinetem. Wieloletnie doświadczenie które zdobyłam zarówno na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu jak i w trakcie prowadzenia praktyki stomatologicznej w Kaliszu zapewnia najwyższy poziom usług i gwarantuje że opuścicie Państwo gabinet w lepszym nastroju niż wtedy gdy do niego wchodziliście. Pozdrawiam lek. stomatolog Małgorzata Białas-Miczko

  Spis Firm - Data dodania: 30 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej-Ambulatoryjny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łętowni-Maria Tasior »

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej-Ambulatoryjny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łętowni-Maria Tasior

  Stomatologia Łętownia oferuje usługi:- nowoczesne leczenie kanałowe pod mikroskopem (opracowanie maszynowe kanałów, metoda termoplastycznej gutaperki)- wybielanie zębów- znieczulenie komputerowe- licówki, korony pełnoceramiczne- stomatologia dziecięca- etetyczne uzupełnienia braków zębowych(mosty na cyrkonie, protezy elastyczne)Naszym głównym celem jest zadowolenie Pacjenta dlatego duży nacisk kładziemy na trwałość, jakość i efekt kosmetyczny wykonywanych usług oraz dbamy aby zabiegi były całkowicie bezbolesne. Nowoczesny sprzęt, materiały renomowanych firm, nasza wiedza i doświadczenie gwarantują wysoką jakość świadczonych przez usług.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LABORATORIUM SPECJALISTYCZNE"NADZIEJA-LAB"S.C. G.TOMASZEWSKI,J.TOMASZEWSKI »

  LABORATORIUM SPECJALISTYCZNE"NADZIEJA-LAB"S.C. G.TOMASZEWSKI,J.TOMASZEWSKI

  Laboratorium specjalistyczne Nadzieja-Lab w Warszawie realizuje rzetelne badania hormonalne, krwi, moczu, kału i posiewów. Wskazana placówka funkcjonuje od 1990 roku, zatrudnia wykwalifikowany personel, który zapewnia komfortowe przeprowadzenie badań i subtelne podanie wyników. Warto zaakcentować, że to jedno z kilku laboratoriów, które jest otwarte także w weekendy. Zapraszamy na strone www po szczegółowe informacje.

  Spis Firm - Data dodania: 13 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "EURODENT" MAGDALENA I TOMASZ NIŻAŃSCY S.C. »

  "EURODENT" MAGDALENA I TOMASZ NIŻAŃSCY S.C.

  Nasz gabinet dentystyczny działa na terenie Rzeszowa. Oferujemy w pełni kompleksowe usługi związane z leczeniem stomatologicznym dzieci oraz dorosłych. Zapewniamy między innymi usługi związane ze stomatologią zachowawczą, protetyką, kosmetyką, endodoncją, chirurgią. Na rynku wyróżnia nas stosowanie nowoczesnych metod leczenia, nowoczesny sprzęt medyczny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "Vital-Dent.pl Karolina Michalska-Bałaga, Michał Bałaga" spółka cywilna »

  "Vital-Dent.pl Karolina Michalska-Bałaga, Michał Bałaga" spółka cywilna

  Klinika stomatologiczna Vital-Dent to miejsce, w którym zatrudniani są stomatolodzy zaangażowani w swoją pracę. Codziennie zajmują się oni rozwojem swoich umiejętności, za sprawą których Twoje zęby mogą być zdrowe i ładne. W gabinecie naszym wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, jakim mamy możliwość leczyć najmłodszych, dorosłych i seniorów. Zaufaj naszym zdolnościom i właśnie teraz umów termin w naszej klinice, dajemy słowo, że trafisz tu na stomatologów, którzy sprawią, że na Twej twarzy pokaże się fantastyczny uśmiech. W ofercie: - usługi stomatologiczne - protetyka - endodoncja - zabiegi higienizacyjne - i wiele innych

  Spis Firm - Data dodania: 22 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »