Katalog Firm

Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Agnieszka Majewska

Chcesz pięknie wyglądać? Szukasz miejsca, w którym możesz poprawić swój wygląd? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do naszej kliniki znajdującej się w Poznaniu. Jesteśmy w stanie zaoferować takie zabiegi jak: usuwanie naczynek, powiększanie piersi, usuwanie zmarszczek oraz wiele innych zabiegów dotyczących medycyny stomatologicznej. Nasza kadra specjalistów potrafi poradzić sobie nawet z bardzo wymagającymi pacjentami. Jeśli chce się poprawić swój wygląd warto zdecydować się na skorzystanie z naszych zabiegów.

Szczegóły strony www.mediartinstytut.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.mediartinstytut.pl:

Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej Agnieszka Majewska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Medyczne "Eko-Prof-Med" SP. z o.o. »

  Centrum Medyczne "Eko-Prof-Med" SP. z o.o.

  Spółka Centrum Medyczne „Eko-Prof-Med” postała w 1998 roku. Zakres usług medycznych świadczonych w przychodni o powierzchni 1500 m2 :-podstawowa opieka zdrowotna; -ambulatoryjna opieka specjalistyczna w zakresie: alergologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej (jedyna poradnia w Powiecie Tarnogórskim lecząca w ramach kontraktu z NFZ), leczenia chorób metabolicznych, dermatologii, ginekologii i położnictwa, laryngologii, logopedii, leczenia wad postawy, neurologii, okulistyki, onkologii, ortopedii i traumatologii ruchu, urologii;-opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień u dorosłych;-lekarska opieka rehabilitacyjna oraz fizjoterapia ambulatoryjna;-leczenie stomatologiczne;-medycyna pracy;-medycyna sportowa;-diagnostyka laboratoryjna i toksykologiczna (certyfikowane oznaczenia m. in. ołowiu, kadmu we krwi);-diagnostyka (RTG, USG, audiometria, tymphanometria);-szkoła rodzenia – bezpłatne zajęcia praktyczne i audiowizualne;-poradnia ekologiczna (badania dzieci narażonych na metale ciężkie w terenie oraz przeciwdziałanie zagrożeniom środowiskowym). W otwartej na początku 2011 roku sali gimnastycznej odbywają się ćwiczenia gimnastyki korekcyjnej oraz ćwiczenia odchudzające dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Leczymy płaskostopie u dzieci i dorosłych (po podoskopowym badaniu stóp dopasowujemy specjalne wkładki ortopedyczne). Dla poprawy komunikacji z pacjentami zainstalowano nowoczesną centralę cyfrową (bezpośrednie połączenie z większością poradni). Obecnie nasza przychodnia jest całkowicie przystosowana dla osób niepełnosprawnych, posiadamy podjazd i windę. Budynek Centrum Medycznego zarówno w środku jak i na zewnątrz jest monitorowany, duży oświetlony parking mieści 50 samochodów. W budynku przychodni zlokalizowana jest apteka oraz gabinet optyka. Zapraszamy wszystkich pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 20:00, a w soboty w godzinach 7:00 - 14:00 oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • REGOMED OLIWIA MASALSKA »

  REGOMED OLIWIA MASALSKA

  Nie chcesz czekać w długich kolejkach w szpitalach publicznych? Skorzystaj z bydgoskiej prywatnej kliniki medycznej- Remedium Clinic. Uzyskasz dostęp do świetnie wykwalifikowanych lekarzy. Wszystkie zabiegi świadczone są przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Narzędzie są sterylizowane. Możesz liczyć na rzetelną diagnozę oraz kompleksowe konsultacje z zakresu stomatologii, dermatologii, psychiatrii i psychologii, neurologii oraz chirurgi dziecięcej.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ KRÓLICKI, TOMASZ KOCHANOWSKI "LASER CLINIC" »

  SPÓŁKA CYWILNA ANDRZEJ KRÓLICKI, TOMASZ KOCHANOWSKI "LASER CLINIC"

  Potrzebujesz pomocy specjalisty dermatologa czy gastrologa? Laser Clinic to najlepsi specjaliści w jednym miejscu. Każdy nasz pacjent traktowany jest indywidualnie i podchodzimy do niego z uwzględnieniem jego potrzeb. Nasi lekarze to profesjonaliści w swojej dziedzinie, a dzięki wsparciu najnowocześniejszego sprzętu jesteśmy w stanie przywrócić Państwu zdrowie i cieszyć się z powrotem. Laser Clinic to najlepszy wybór w Szczecinie.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ANLAYA DAY SPA RYPINA ALA TERESA »

  ANLAYA DAY SPA RYPINA ALA TERESA

  Chcesz poczuć się młodo i pięknie? Poddaj się zabiegom na twarz i ciało, idź do fryzjera i zapomnij o wszystkim w Anlaya Day Spa. Dajemy ci to, czego potrzebujesz, a wszystko to w konkurencyjnych cenach, ale przy użyciu najwyższej jakości produktów. Co więcej, nasz team to tylko ludzie podzielający ogromną pasję do tego co robią, a także stuprocentowy profesjonalizm. Rozpłyń się dzięki zabiegom Anlaya Day Spa i wracaj do nas zawsze, bo zawsze jesteś mile widziany.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • HOLISTIC - MED GABINET GINEKOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ - SPÓŁKA CYWILNA WOJCIULA & ROGINIEWICZ »

  HOLISTIC - MED GABINET GINEKOLOGII I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ - SPÓŁKA CYWILNA WOJCIULA & ROGINIEWICZ

  W propozycji gabinetu Holistic-Med znajdą Państwo różnorodne czynności, które powiązane są z ginekologią oraz medycyną estetyczną. Stosowane przez naszą firmę najnowocześniejsze technologie umożliwiają wykonanie każdych czynności w formie bezinwazyjnej, co sprawia, że możemy zapewnić wysokie bezpieczeństwo oraz idealną staranność. Nasza klinika zatrudnia wyłącznie doskonale wykwalifikowanych lekarzy.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »