Katalog Firm

CENTRUM OPIEKI MEDYCZNEJ EXTRA-MED SP. Z O.O.

Nasze Centrum Opieki Medycznej EXTRA-MED Sp. z o. o. oferuje możliwość korzystania z podstawowej opieki zdrowotnej, która finansowana jest z Narodowego Funduszu Zdrowia. Zależy nam na dobru naszych Pacjentów, dlatego zapewniamy miłą i kameralną atmosferę. Bierzemy udział w Programach Zdrowotnych, które organizuje Urząd Miasta w Gdyni. Dzięki temu gdynianie mogą skorzystać z darmowych lub dofinansowanych przez Miasto badań profilaktycznych.

Szczegóły strony www.extra-med.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.extra-med.com.pl:

CENTRUM OPIEKI MEDYCZNEJ EXTRA-MED SP. Z O.O.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • ALFA-MED UROLOGIA W. JASKULSKI SPÓŁKA JAWNA »

  ALFA-MED UROLOGIA W. JASKULSKI SPÓŁKA JAWNA

  Serdecznie Witamy na stronie internetowej naszego Centrum Diagnostyki I Terapii Schorzeń Urologicznych, uroonkologicznych, chorób układu moczowego oraz narzadów płciowych. Stworzyliśmy dla Państwa nowoczesną placówkę diagnostyczno-leczniczą ukierunkowaną na wczesne wykrywanie i leczenie schorzeń urologicznych. Posiadamy znakomite warunki lokalowe, nowoczesne wyposażenie umożliwiające natychmiastowa diagnostykę oraz skuteczne leczenie zgodne z obowiązującymi standardami. Zapewniamy możliwość kompleksowego postępowania diagnostyczno - leczniczego. Dysponujemy nowoczesną, doskonale wyposażoną salą operacyjną a pacjenci leczeni w warunkach “hospitalizacji” mają do dyspozycji komfortowe, dwuosobowe pokoje z własnym węzłem sanitarnym. Opiekę na państwem roztoczy starannie wyselekcjonowany personel medyczny.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ASYSTA Punkt Pomocy Psychologicznej s.c. »

  ASYSTA Punkt Pomocy Psychologicznej s.c.

  Na rekomendowanej stronie znajdziesz przeznaczoną dla najmłodszych oraz młodzieży ofertę ASYSTY Centrum Terapii i Rozwoju Dziecka. Doświadczona grupa terapeutów oferuje profesjonalnie przeprowadzane leczenie autyzmu u dziecka, po uprzednim zdiagnozowaniu oznak choroby. W skład świadczeń wchodzą sesje wspierające w grupach, a także indywidualne konsultacje. Specjaliści udzielają rodzicom porad dotyczących spraw wychowawczych. Zachęcamy do zapoznania się w zapewnianymi modułami.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ WAWRZYNKIEWICZ "PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY" »

  TOMASZ WAWRZYNKIEWICZ "PRYWATNY GABINET STOMATOLOGICZNY"

  Protetyk dentysta przyjmuje w Łodzi w klinice dentystycznej. W zakładzie dentystycznym znajdują się dobrze wyposażone pracownie dentystyczne. Pracownia protetyki dentystycznej wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt do sporządzania wycisków szczęki, oraz do obrazowania i wypełniania ubytków. Protetyk wykona doskonałą protezę szczękową lub implant. Gdy wykonanie protezy nie obędzie się bez rentgena zębów pacjent zapraszany jest na RTG zębów do pracowni rentgenowskiej położonej w tej samej klinice dzięki czemu pacjent ma cały przekrój usług dentystycznych skupionych w jednym miejscu. Implanty zębów wykonane z porcelany, stopów tytanu lub dentystycznych odmian ceramicznych są odporne na działanie śliny i kwasu żołądkowego w przypadku występowania u pacjenta refluksu żołądkowego. Materiał na implanty zębów wytrzymuje również traktowanie go kwasami owocowymi oraz napojami słodzonymi. Implanty nie zmieniają swojej barwy wraz z czasem użytkowania, mogą być wymieniane. To tylko część oferty pracowni dentystycznej więcej na na stronie WWW.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Beauty Skin Gabriel Brzozowski »

  Beauty Skin Gabriel Brzozowski

  Beauty Skin poleca zabiegi medycyny estetycznej dla wszystkich klientów. Z naszą pomocą odmłodzisz się, usuniesz tkankę tłuszczową, usuniesz zbędne zmiany skórne. Dostosowaliśmy się również do kobiet mających dzieci. Podczas zabiegu w naszej klinice, Twoje dziecko będzie bawiło się w kąciku zabaw. Gwarantujemy bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Wykwalifikowani specjaliści, pracują na nowoczesnym i bezpiecznym sprzęcie medycznym.

  Spis Firm - Data dodania: 25 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GABINET STOMATOLOGICZNY KATARZYNA CHMIELIŃSKA-WOŹNIAK »

  GABINET STOMATOLOGICZNY KATARZYNA CHMIELIŃSKA-WOŹNIAK

  Gabinet stomatologiczny na Bielanach jest czynny od rana do wieczora. Wychodzimy naprzeciw potrzebom pacjentów. O dogodnej porze dnia, można umówić się na wizytę. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, z wielu obszarów stomatologii. Wykonujemy usługi z stomatologii zachowawczej. Wizyta u nas, ochroni pacjenta przed powstaniem próchnicy. Leczymy pacjentów, którzy mają problem z próchnicą zębów. Zęby leczymy kanałowo.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »