Katalog Firm

Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej DiMedical Karol Majewski

Nasza nowoczesna klinika medycyny klinicznej i estetycznej funkcjonuje na terenie Łodzi. W DiMedical jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie zabiegów medycyny estetycznej co wykonywane jest nowoczesnymi metodami leczenia a także przy wykorzystaniu najnowszych urządzeń. Wykonujemy między innymi zabiegi laserowe. Oferujemy również wykonanie zabiegów medycyny estetycznej a także kosmetologicznych. Wszystkie zabiegi wykonywane są w komfortowych warunkach a także przez doświadczonych specjalistów.

Szczegóły strony www.dimedical.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.dimedical.pl:

Centrum Medycyny Klinicznej i Estetycznej DiMedical Karol Majewski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Centrum Medyczne "Eko-Prof-Med" SP. z o.o. »

  Centrum Medyczne "Eko-Prof-Med" SP. z o.o.

  Spółka Centrum Medyczne „Eko-Prof-Med” postała w 1998 roku. Zakres usług medycznych świadczonych w przychodni o powierzchni 1500 m2 :-podstawowa opieka zdrowotna; -ambulatoryjna opieka specjalistyczna w zakresie: alergologii, chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej (jedyna poradnia w Powiecie Tarnogórskim lecząca w ramach kontraktu z NFZ), leczenia chorób metabolicznych, dermatologii, ginekologii i położnictwa, laryngologii, logopedii, leczenia wad postawy, neurologii, okulistyki, onkologii, ortopedii i traumatologii ruchu, urologii;-opieka psychiatryczna i leczenie uzależnień u dorosłych;-lekarska opieka rehabilitacyjna oraz fizjoterapia ambulatoryjna;-leczenie stomatologiczne;-medycyna pracy;-medycyna sportowa;-diagnostyka laboratoryjna i toksykologiczna (certyfikowane oznaczenia m. in. ołowiu, kadmu we krwi);-diagnostyka (RTG, USG, audiometria, tymphanometria);-szkoła rodzenia – bezpłatne zajęcia praktyczne i audiowizualne;-poradnia ekologiczna (badania dzieci narażonych na metale ciężkie w terenie oraz przeciwdziałanie zagrożeniom środowiskowym). W otwartej na początku 2011 roku sali gimnastycznej odbywają się ćwiczenia gimnastyki korekcyjnej oraz ćwiczenia odchudzające dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Leczymy płaskostopie u dzieci i dorosłych (po podoskopowym badaniu stóp dopasowujemy specjalne wkładki ortopedyczne). Dla poprawy komunikacji z pacjentami zainstalowano nowoczesną centralę cyfrową (bezpośrednie połączenie z większością poradni). Obecnie nasza przychodnia jest całkowicie przystosowana dla osób niepełnosprawnych, posiadamy podjazd i windę. Budynek Centrum Medycznego zarówno w środku jak i na zewnątrz jest monitorowany, duży oświetlony parking mieści 50 samochodów. W budynku przychodni zlokalizowana jest apteka oraz gabinet optyka. Zapraszamy wszystkich pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 20:00, a w soboty w godzinach 7:00 - 14:00 oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Spis Firm - Data dodania: 27 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGII IMPLA S.C. »

  CENTRUM STOMATOLOGII IMPLA S.C.

  Działająca przy ulicy Zdrowej 1/7 klinika stomatologiczna Impla Dental Clinic zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy stomatologów. Klinika specjalizuje się w szczególności w implantologii, w tym głównie w zabiegach wszczepiania implantów zębowych oraz zabiegach regeneracji kości. Ponadto świadczone są profesjonalne zabiegi odbudowy protetycznej na implantach. Oprócz tego klienci mogą też liczyć na stomatologię zachowawczą.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BOŻENA KOCISZEWSKA-NAJMAN SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE PROFILAKTYKI, DIAGNOSTYKI I TERAPII MAŁEGO DZIECKA »

  BOŻENA KOCISZEWSKA-NAJMAN SPECJALISTYCZNE CENTRUM MEDYCZNE PROFILAKTYKI, DIAGNOSTYKI I TERAPII MAŁEGO DZIECKA

  W naszym Centrum Medycznym Profilaktyki, Diagnostyki i Terapii Małego Dziecka znajdą Państwo rzetelną pomoc w każdym przypadku. Prowadzimy szereg poradni specjalistycznych. Umożliwiamy konsultacje z pediatrą, alergologiem, chirurgiem dziecięcym, ginekologiem, kardiologiem dziecięcym, urologiem dziecięcym, ortopedą, radiologiem, psychologiem i innymi. Ponadto prowadzimy laboratorium, pracownię USG, rehabilitację i fizykoterapię.

  Spis Firm - Data dodania: 24 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM CHIRURGICZNE - CHIRURGIA PLASTYCZNA BIEŃKOWSKI SP. z o.o. »

  CENTRUM CHIRURGICZNE - CHIRURGIA PLASTYCZNA BIEŃKOWSKI SP. z o.o.

  Od 2003 nasza klinika istnieje na rynku bydgoskim i przez ten czas została zapamiętana przez naszych pacjentów jako doskonałe miejsce na poprawienie swojego wyglądu. Realizujemy bardzo wiele zabiegów z zakresu ortopedii, chirurgii estetycznej, ogólnej, ginekologii estetycznej oraz innych dziedzin medycyny estetycznej. Oferujemy bardzo wygodne warunki spędzania czasu w naszej klinice. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GABINET STOMATOLOGICZNY KATARZYNA CHMIELIŃSKA-WOŹNIAK »

  GABINET STOMATOLOGICZNY KATARZYNA CHMIELIŃSKA-WOŹNIAK

  Gabinet stomatologiczny na Bielanach jest czynny od rana do wieczora. Wychodzimy naprzeciw potrzebom pacjentów. O dogodnej porze dnia, można umówić się na wizytę. Zatrudniamy doświadczonych lekarzy, z wielu obszarów stomatologii. Wykonujemy usługi z stomatologii zachowawczej. Wizyta u nas, ochroni pacjenta przed powstaniem próchnicy. Leczymy pacjentów, którzy mają problem z próchnicą zębów. Zęby leczymy kanałowo.

  Spis Firm - Data dodania: 23 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »