Katalog Firm

Kategoria: Medycyna i zdrowie

Medycyna i zdrowie - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA DENT-SM EWA I PIOTR JAKUBOWSCY S.C. »

  NZOZ PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA DENT-SM EWA I PIOTR JAKUBOWSCY S.C.

  Martwi cię krzywy zgryz? Profesjonalne leczenie ortodontyczne w nowoczesnej klinice Dent-SM na warszawskim Bemowie służy nie tylko zachowaniu zdrowia zębów, przyzębia, stawów skroniowo-żuchwowych ale także dobremu samopoczuciu (komfortowi jamy ustnej), niwelowaniu niektórych wad wymowy, estetycznemu wyglądowi uśmiechu, a nawet modzie. Tu skorzystasz z najwyższej jakości leczenia – nowoczesnego sprzętu i doświadczenia specjalistów.

  Spis Firm - Data dodania: 19 02 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "DANLAB" Danuta Katryńska »

  "DANLAB" Danuta Katryńska

  Autoklaw stosuje się w medycynie do sterylizacji narzędzi chirurgicznych, środków farmaceutycznych oraz płynów, w przemyśle - w celu przeprowadzania okresowych i ciągłych procesów technologicznych oraz podczas obróbki żywności a najwyższej jakości autoklawy kupisz online w firmie Danlab. W ofercie również pompy próżniowe, dygestoria, cieplarki, wirówki, komory laminarne, szkło laboratoryjne, mieszadła magnetyczne i wiele więcej.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski »

  Dietetyk w Szczecinie Jakub Piotrowski

  Dietetyk, trener personalny, instruktor kulturystyki pomoże Ci w odchudzaniu, ustalaniu diety, treningach i planach treningowych. Dodatkowe produkty i usługi świadczone przez Jakuba Piotrowskiego: - budowa masy mięśniowej - treningi personalne - dieta online - konsultacje dietetyczne (w tym konsultacje online) - analiza dotychczasowych nawyków żywieniowych i porady dotyczące popełnianych błędów żywieniowych - wizyty kontrolne - analiza laboratoryjnych wyników krwi Jakub Piotrowski to dietetyk posiadający bardzo dużą wiedzę. Potrafi skutecznie motywować do stosowania zdrowej i zbilansowanej diety oraz regularnych treningów.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • NZOZ CENTRUM STOMATOLOGII S.C. JUSTYNA WICHLIŃSKA, JAROSŁAW WICHLIŃSKI »

  NZOZ CENTRUM STOMATOLOGII S.C. JUSTYNA WICHLIŃSKA, JAROSŁAW WICHLIŃSKI

  Klinika stomatologiczna J. J. Wichińscy posiada dwie placówki medyczne - w Gorlicach oraz w Krakowie. Wyselekcjonowany zespół specjalistów w połączeniu z najnowszym sprzętem medycznym sprawia, że klinika jest wysoko oceniana w środowisku lekarskim. Klinika J. J. Wichlińscy oferuje swoim pacjentom usługi z wielu specjalizacji, takich jak, chirurgia szczękowa, stomatologia estetyczna, implantologia, profilaktyka dentystyczna oraz kilka innych.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Norax Medical Sp. z o.o. »

  Norax Medical Sp. z o.o.

  Nasza firma Norax Medical powstała z jednej konkretnej potrzeby – dostarczenia pacjentom zaangażowanych technologicznie rozwiązań niezbędnych do lepszego, bezpieczniejszego i bardziej skutecznego funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej. Naszym nadrzędnym celem jest dobra pacjenta - osteoporoza urządzenie dystrybutor. Norax Medical to innowacyjna firma działająca w branży medycznej, która dostarcza nowoczesne rozwiązania pozwalające na szybką i wczesną diagnostykę i leczenie chorób. Oferowany sprzęt jest całkowicie nieinwazyjny i stanowi alternatywę dla sprzętów obecnie wykorzystywanych w branży medycznej. Oferowane produkty to przełomowe rozwiązanie zarówno dla lekarzy jak i pacjentów.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "IMPALL" Sp. z o.o. Sp. k. »

  "IMPALL" Sp. z o.o. Sp. k.

  Sklep z urządzeniami medycznymi Yeson oferuje autoklawy, czyli maszyny sterylizujące narzędzia wykorzystywane w laboratoriach, gabinetach lekarskich, stomatologicznych, salonach kosmetycznych, salonach tatuażu i wszędzie tam, gdzie bezwzględnie należy przestrzegać czystości i sterylności używanego sprzętu. Wszystkie sterylizatory dostępne w ofercie sklepu zaliczają się do urządzeń klasy B, czyli najbardziej zaawansowanych spośród wszystkich dostępnych na rynku. Oprócz autoklawów w ofercie dostępne są także myjki ultradźwiękowe, destylarki do wody i zgrzewarki impulsowe.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FUNDACJA DOMUS VITAE »

  FUNDACJA DOMUS VITAE

  Bursztynowy Dom Opieki Gdańsk zapewnia całodobową opiekę pielęgniarską, wizyty lekarza pierwszego kontaktu na miejscu oraz szeroką ofertę zabiegów fizjoterapii w profesjonalnie zadbanych pomieszczeniach. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie osób o różnym stopniu sprawności fizycznej. Bursztynowy Dom Opieki Gdańsk zapewnia całodobową opiekę pielęgniarską, wizyty lekarza pierwszego kontaktu na miejscu oraz szeroką ofertę zabiegów fizjoterapii w profesjonalnie zadbanych pomieszczeniach. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie osób o różnym stopniu sprawności fizycznej.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GRYSZPIŃSKI MIROSŁAW INFOGEM »

  GRYSZPIŃSKI MIROSŁAW INFOGEM

  W sklepie internetowym www. Riester. pl znajdziecie Państwo medyczny sprzęt diagnostyczny marki Riester. W grę wchodzą projektory światła, lupy okularowe, lampy i lusterka naczołowe, aparaty do podawania płynów pod ciśnieniem, laryngoskopy, opaski uciskowe, młotki neurologiczne czy instrumenty laryngologiczne. Riester to sprzęt medyczny, który jest bezpieczny, nowoczesny, niezbędny w wielu działaniach.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VERUM Tomasz Olejniczak »

  VERUM Tomasz Olejniczak

  Zajmujemy się sprzedażą specjalistycznego sprzętu medycznego. W naszej ofercie znajdują się inhalatory, maski, aparaty CPAP i cały szereg sprzętu niezbędnego do w terapii bezdechu sennego, tlenoterapii oraz nebulizacji. Pełna oferta naszych aparatów znajduje się na naszej stronie internetowej, zapraszamy do jej odwiedzenia. W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CENTRUM STOMATOLOGII IMPLA S.C. »

  CENTRUM STOMATOLOGII IMPLA S.C.

  Centrum stomatologii Impla oferuje wszystkim swoim pacjentom kompleksowe leczenie z zakresu: stomatologii zachowawczej, leczenia kanałowego, leczenia pod mikroskopem, protetyki, implantologii, chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej, wybielania zębów, profilaktyki, licówek i higienizacji. W centrum pracuje zespół doświadczonych lekarzy stomatologów, którzy zapewniają wysoką jakość usług.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 278 Odwiedziny onet 1 Odwiedziny netsprint 37 Odwiedziny msnbot 644 Odwiedziny googlebot 1953 Odwiedziny alexa 36

Najnowsze tagi związane z kategorią: Medycyna i zdrowie

Medycyna i zdrowie - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: