Katalog Firm

PRZEMYSŁAW SZPUNAR GETTI

Sprzedaz-koni. pl to najważniejszy portal ogłoszeniowy sprzedaży, kupna lub posesyj koni. Serwis został utworzony z myślą o wymagających klientach, którzy szukają rzeczowej oferty powiązanej z końskim targiem. Na naszej stronie ktokolwiek dżokej znajdzie najbardziej chciane dla siebie zawiadomienia niezależnie od stopnia zaawansowania czy doświadczenia. Klarowność kategorii bardzo uprzyjemnia ruszanie się na naszej giełdzie koni. Pomyślne jest również, że dopuszczamy Państwu możliwość zamieszczania propozycyj bez potrzeby tworzenia konta na portalu. Także stosowanie z serwisu jest w 100 % bezpłatne. Zachęcamy do odwiedzenia strony: www. sprzedaz-koni.

Szczegóły strony www.sprzedaz-koni.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.sprzedaz-koni.pl:

PRZEMYSŁAW SZPUNAR GETTI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 67

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • STUDIO PANIKA Oskar Kaszyński »

  STUDIO PANIKA Oskar Kaszyński

  Jesteśmy nowoczesnym studiem multimediów, domem produkcyjnym i innowacyjnym. W moim posiadaniu znajduje się ocykany sprzęt oraz baza technologiczne, które sprawnie i efektywnie pozwalają mi zaoferować postać, jaką wolno wydobyć w największych studiach na globie. Pod wspólnym sufitem wszyscy nasi kontrahenci znajdą niezmiernie szeroką gamę specjalistycznych usług na rzecz potrzeb produkcji filmowej. Przedstawiamy państwu profesjonalne studio do nagrania, green box na rzecz producentów, filmów, reklam, trailerów oraz seriali. W moim nowym studiu przenosimy herosów filmowych aż do najdalszych zakamarków umysłów filmowców i reżyserów. To oczywiście od nich zależy, co sekundant zobaczy w miejsce zielonego tła studia nagrań Green box: ulice wsi, powierzchnie statku kosmicznego albo zamierzchły pałac. Tedy oferujemy nasze usługi każdemu ambitnemu twórcy, który nie lubi umieszczać sobie żadnych barier na rzecz swojej wyobraźni oraz kreatywności. Realizujemy zarówno zdjęcia filmowe wykonane kamera red one. Ajencja jej jest również udostępniona wszystkim naszym konsumentom. Kamera red one, której renoma jest sama w sobie znana wszelkim fachowcom z branży, objaśnia bez mała wszystko o moim ogromnym potencjale produkcyjnym. Wykorzystując w produkcji filmowej czy to studio nagrań Green box czy także kamera red one, posiadacie państwo zawartość współpracy z jednym z największych studiów nagrań w całej Polsce. Posesja naszego studia znajduje się w Gdyni, które jako teren zabudowany organizuje bardzo często różnorodne eventy dla filmowców i reżyserów z całego świata.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AMITALL AGENCJA REKLAMY OGÓLNOKRAJOWE CENTRUM OGŁOSZEŃ BARBARA ALEKSOWSKA »

  AMITALL AGENCJA REKLAMY OGÓLNOKRAJOWE CENTRUM OGŁOSZEŃ BARBARA ALEKSOWSKA

  Amitall Ogólnokrajowe Centrum Ogłoszeń prasowych, radiowych oraz w telegazetach. Publikacja w mediach lokalnych, regionalnych i ogólnokrajowych: szybkie terminy, projekt graficzny i przygotowanie do druku bezpłatne. Cena publikacji zależy tylko od wielkości ogłoszenia i miejsca - gwarantowana 100% zgodność Z BEZPOŚREDNIM CENNIKIEM każdego wydawnictwa. Powtarzalność ogłoszeń i stałe zlecenia premiowane wysokimi rabatami. Możliwość dodatkowej bezpłatnej publikacji w internecie.

  Spis Firm - Data dodania: 17 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • CZARNECKI KRZYSZTOF "CZAR-MEDIA" AGENCJA REKLAMOWO-WYDAWNICZA »

  CZARNECKI KRZYSZTOF "CZAR-MEDIA" AGENCJA REKLAMOWO-WYDAWNICZA

  Bezpłatny tygodnik ukazujący się w powiecie sokołowskim i w Małkini Górnej, nakład: 3. 500 egzemplarzy, najświeższe informacje z powiatu sokołowskiego, program telewizyjny, co tydzień krzyżówka z nagrodami, horoskop. U nas nie ma zwrotów, ponad 150 punktów dystrybucji. Dlaczego warto zamieścić ofertę promocyjną Gminy Sokołów Podlaski w Gazecie Sokołowskiej? Z co najmniej kilku powodów! • najwyższy – spośród innych gazet lokalnych nakład w powiecie sokołowskim. Tylko w Gazecie Sokołowskiej cały nakład - 3 000 egzemplarzy trafi do rąk Czytelników. Planujemy kolportować gazetę do ponad 150 punktów dystrybucyjnych na terenie powiatu sokołowskiego. Rozpoznawalność marki oraz przywiązanie Czytelników sprawia, że Gazeta Sokołowska będzie rozdawana w ciągu jednego dnia. U nas nie ma zwrotów!

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Binaria Sp. z o.o. »

  Binaria Sp. z o.o.

  Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej z centralnego miasta biznesu. Operuje w głównej mierze w takich obszarach, jak: Komunikacja wewnętrzna Komunikacja korporacyjna. Te dziedziny są szczególnie ważkie w każdej organizacji, która pragnie być nowoczesna i otwarta na istotne wydarzenia. Czy jest to instytucja mała angażująca kilka pracowników, czy średniej wielkości, czy też duża międzynarodowa firma, w której działa kilkaset, a często nawet kilka tysięcy pracowników. Każda spółka musi albowiem komunikować się zarówno ze macierzystymi osobami, partnerami, jak i klientami. Brak komunikacji często może prowadzić do paraliżu pracy firmy, i kiepskich poglądów współpracowników, przy tym niedobrego widzenia na zewnątrz, a to w prosty sposób może przełożyć się na skutki biznesowe. Dodatkowo środki masowego przekazu, w tym media społecznościowe, grają kolosalną funkcję w aktualnych czasach, w związku z tym sprawne związki z mediami są istotnym elementem komunikacji firmy z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications zapewnia dobre i sprawne działania, a w głównej mierze charakteryzuje się sporą kreatywnością i skutecznością w pracach z tych trzech dyscyplin. Wieloletnie doświadczenie wynikające z innych doświadczeń prowadzących ją liderówszefów uzyskane w innych spółkach przy projektach komunikacyjnych jest gwarancją dobrze przeprowadzonej komunikacji we wszystkich obszarach organizacji.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Media Concept sp. z o.o. »

  Media Concept sp. z o.o.

  Największy niesieciowy dom mediowy zachęca do zapoznania się z ofertą. Domy mediowe Media Concept znajdują się w Warszawie i w Poznaniu, Odróżnia nas wieloletnie doświasczenie i dużo zadowolonych klientów, naszą branżą jest planowanie mediów. Zawsze obserwujemy najnowsze trendy w mediach współpracując z grupą reklamową JUST, dzięki czemu zawsze jesteśmy chętni do wdrożenia ich w tworzonych przez nas projektach. Wszystkie zlecenia analizujemy kompleksowo, starając się zaspokoić potrzeby klienta - jesteśmy gotowi zarówno na małe zlecenia jak i na spore kampanie. Dom mediowy - Media Concept zaprasza.

  Spis Firm - Data dodania: 14 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »