Katalog Firm

Gazeta Wieści Sokołowskie. Powiat Sokołów Podlaski

Gazeta Wieści Sokołowskie. Najlepsze wieści z powiatu Sokołowskiego. Bezpłatny dodatek TV i ogłoszenia drobne. Największy nakład. Rzetelne informacje kulturalne i sportowe. Kosów Lacki, Jabłonna Lacka, Bielany, Sabnie, Sterdyń, Ceranów, Repki, Sokołów Podlaski. Tygodnik lokalny i portal internetowy.

Gazeta Wieści Sokołowskie. Najlepsze wieści z powiatu Sokołowskiego. Bezpłatny dodatek TV i ogłoszenia drobne. Największy nakład. Rzetelne informacje kulturalne i sportowe. Kosów Lacki, Jabłonna Lacka, Bielany, Sabnie, Sterdyń, Ceranów, Repki, Sokołów Podlaski. Tygodnik lokalny i portal internetowy.

Szczegóły strony www.wiescisokolowskie.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.wiescisokolowskie.pl:

Gazeta Wieści Sokołowskie. Powiat Sokołów Podlaski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny onet 1 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 49 Odwiedziny googlebot 1267 Odwiedziny alexa 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • LepszaKreacja to nie tylko agencja reklamowa! »

  LepszaKreacja to nie tylko agencja reklamowa!

  Lepsza Kreacja to nie tylko agencja reklamowa to o wiele więcej. Na stronie znajdziesz najlepsze firmy z branży reklamowej takie jak agencje reklamowe, drukarnie, agencje PR czy domy mediowe. Jeżeli interesują cię nowości ze świata reklamy też je znajdziesz w dziale artykuły, codziennie nowe świeże informacje z całego świata reklamy. W serwisie można również zgłaszać przetargi w których mogą wziąć udział wszystkie zarejstrowane firmy. Firma zgłaszająca przetarg może być całkowicie anonimowa, poczekać na zgłoszenia i na samym końcu skontaktować się z firmą spełniającą jej wymogi. Gdy nie potrzebujesz do współpracy dużych agencji reklamowych, na stronie znajdziesz ogłoszenia freelancerów co napewno zapewni mniejsze koszty inwestycji w reklamę. w skrócie, czytaj o nowościach ze świata reklamy, eksploruj profile firm - czytaj o ich osiągnięciach, oglądaj ich zrealizowane najnowsze projekty, dodawaj zlecenia lub przetargi. Teraz masz szansę poznać lepiej swojego nowego podwykonawcę! Jesteśmy tam gdzie jest kreacja.

  Spis Firm - Data dodania: 07 03 2011 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MediaMon- Monitoring Mediów Internetowych »

  MediaMon- Monitoring Mediów Internetowych

  MediaMon- Monitoring Mediów Internetowych to narzędzie, które na bieżąco monitoruje 12000 źródeł treści w internecie, dostarczając użytkownikom najświeższych informacji dotyczących tego co pisze się w Internecie o ich markach, produktach czy branżach w których działają. Wśród mediów monitorowanych przez MediaMon znajdują się portale inforamcyjne, wortale, fora, blogi oraz portale społecznościowe.
  Samo narzędzie udostępniane jest w modelu Saas- czyli dostępne jest z dowolnego komputera za pośrednictwem przeglądarki internetowej i nie wymaga żadnej infrastruktury po stronie klienta.
  Firma Cognitum- dostawca platformy MediaMon jest partnerem firmy Microsoft, a projekt Mediamon zdobył trzecie miejsce w konkursie Microsoft Twoja Firma Twoja Szansa na Sukces, którego rozstrzygnięcie miało miejsce w maju 2011

  Spis Firm - Data dodania: 08 12 2011 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu »

  Niezależna Gazeta Obywatelska w Opolu

  „Niezależna Gazeta Obywatelska” w Opolu jest nowoczesnym dziennikiem działającym głównie w przestrzeni internetowej. NGO tworzą młode osoby wywodzące się z różnych środowisk. Informujemy o sprawach lokalnych, przedstawiamy własne komentarze i opinie, często idąc pod prąd powszechnym sądom. Piszemy o tym, co ważne dla naszego miasta, regionu, Polski i Kościoła.Wspieramy i inicjujemy inicjatywy społeczne i patriotyczne oraz wszelkie akcje promujące ochronę życia, dbamy o pielęgnowanie pamięci i tożsamości narodowej, nie wstydzimy się Jezusa. Mamy jasno zdeklarowany profil konserwatywno-liberalny i narodowo-katolicki. Jesteśmy jednak otwarci na nowych współpracowników z innych środowisk. Zawsze stoimy po stronie prawdy i Narodu. Wśród liberalnych i lewicowych mediów możemy być alternatywą!

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2012 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Gazeta Sokołowska »

  Gazeta Sokołowska

  Bezpłatny tygodnik ukazujący się w powiecie sokołowskim i w Małkini Górnej, nakład: 3.500 egzemplarzy, najświeższe informacje z powiatu sokołowskiego, program telewizyjny, co tydzień krzyżówka z nagrodami, horoskop. U nas nie ma zwrotów, ponad 150 punktów dystrybucji.Dlaczego warto zamieścić ofertę promocyjną Gminy Sokołów Podlaski w Gazecie Sokołowskiej? Z co najmniej kilku powodów!• najwyższy – spośród innych gazet lokalnych nakład w powiecie sokołowskim. Tylko w Gazecie Sokołowskiej cały nakład - 3 000 egzemplarzy trafi do rąk Czytelników. Planujemy kolportować gazetę do ponad 150 punktów dystrybucyjnych na terenie powiatu sokołowskiego. Rozpoznawalność marki oraz przywiązanie Czytelników sprawia, że Gazeta Sokołowska będzie rozdawana w ciągu jednego dnia. U nas nie ma zwrotów!

  Spis Firm - Data dodania: 18 03 2012 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agencja public relations »

  Agencja public relations

  Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej z centralnego miasta biznesu. Operuje w głównej mierze w takich obszarach, jak:
  Komunikacja wewnętrzna
  Komunikacja korporacyjna.
  Te dziedziny są szczególnie ważkie w każdej organizacji, która pragnie być nowoczesna i otwarta na istotne wydarzenia. Czy jest to instytucja mała angażująca kilka pracowników, czy średniej wielkości, czy też duża międzynarodowa firma, w której działa kilkaset, a często nawet kilka tysięcy pracowników. Każda spółka musi albowiem komunikować się zarówno ze macierzystymi osobami, partnerami, jak i klientami. Brak komunikacji często może prowadzić do paraliżu pracy firmy, i kiepskich poglądów współpracowników, przy tym niedobrego widzenia na zewnątrz, a to w prosty sposób może przełożyć się na skutki biznesowe.
  Dodatkowo środki masowego przekazu, w tym media społecznościowe, grają kolosalną funkcję w aktualnych czasach, w związku z tym sprawne związki z mediami są istotnym elementem komunikacji firmy z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications zapewnia dobre i sprawne działania, a w głównej mierze charakteryzuje się sporą kreatywnością i skutecznością w pracach z tych trzech dyscyplin. Wieloletnie doświadczenie wynikające z innych doświadczeń prowadzących ją liderówszefów uzyskane w innych spółkach przy projektach komunikacyjnych jest gwarancją dobrze przeprowadzonej komunikacji we wszystkich obszarach organizacji.

  Spis Firm - Data dodania: 04 12 2013 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »