Katalog Firm

Gazeta Sokołowska

Bezpłatny tygodnik ukazujący się w powiecie sokołowskim i w Małkini Górnej, nakład: 3.500 egzemplarzy, najświeższe informacje z powiatu sokołowskiego, program telewizyjny, co tydzień krzyżówka z nagrodami, horoskop. U nas nie ma zwrotów, ponad 150 punktów dystrybucji.Dlaczego warto zamieścić ofertę promocyjną Gminy Sokołów Podlaski w Gazecie Sokołowskiej? Z co najmniej kilku powodów!• najwyższy – spośród innych gazet lokalnych nakład w powiecie sokołowskim. Tylko w Gazecie Sokołowskiej cały nakład - 3 000 egzemplarzy trafi do rąk Czytelników. Planujemy kolportować gazetę do ponad 150 punktów dystrybucyjnych na terenie powiatu sokołowskiego. Rozpoznawalność marki oraz przywiązanie Czytelników sprawia, że Gazeta Sokołowska będzie rozdawana w ciągu jednego dnia. U nas nie ma zwrotów!

Szczegóły strony www.gazetasokolowska.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.gazetasokolowska.pl:

Gazeta Sokołowska

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 547 Odwiedziny alexa 11

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • STUDIO PANIKA Oskar Kaszyński »

  STUDIO PANIKA Oskar Kaszyński

  Jesteśmy nowoczesnym studiem multimediów, domem produkcyjnym i innowacyjnym. W moim posiadaniu znajduje się ocykany sprzęt oraz baza technologiczne, które sprawnie i efektywnie pozwalają mi zaoferować postać, jaką wolno wydobyć w największych studiach na globie. Pod wspólnym sufitem wszyscy nasi kontrahenci znajdą niezmiernie szeroką gamę specjalistycznych usług na rzecz potrzeb produkcji filmowej. Przedstawiamy państwu profesjonalne studio do nagrania, green box na rzecz producentów, filmów, reklam, trailerów oraz seriali. W moim nowym studiu przenosimy herosów filmowych aż do najdalszych zakamarków umysłów filmowców i reżyserów. To oczywiście od nich zależy, co sekundant zobaczy w miejsce zielonego tła studia nagrań Green box: ulice wsi, powierzchnie statku kosmicznego albo zamierzchły pałac. Tedy oferujemy nasze usługi każdemu ambitnemu twórcy, który nie lubi umieszczać sobie żadnych barier na rzecz swojej wyobraźni oraz kreatywności. Realizujemy zarówno zdjęcia filmowe wykonane kamera red one. Ajencja jej jest również udostępniona wszystkim naszym konsumentom. Kamera red one, której renoma jest sama w sobie znana wszelkim fachowcom z branży, objaśnia bez mała wszystko o moim ogromnym potencjale produkcyjnym. Wykorzystując w produkcji filmowej czy to studio nagrań Green box czy także kamera red one, posiadacie państwo zawartość współpracy z jednym z największych studiów nagrań w całej Polsce. Posesja naszego studia znajduje się w Gdyni, które jako teren zabudowany organizuje bardzo często różnorodne eventy dla filmowców i reżyserów z całego świata.

  Spis Firm - Data dodania: 23 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LepszaKreacja to nie tylko agencja reklamowa! »

  LepszaKreacja to nie tylko agencja reklamowa!

  Lepsza Kreacja to nie tylko agencja reklamowa to o wiele więcej. Na stronie znajdziesz najlepsze firmy z branży reklamowej takie jak agencje reklamowe, drukarnie, agencje PR czy domy mediowe. Jeżeli interesują cię nowości ze świata reklamy też je znajdziesz w dziale artykuły, codziennie nowe świeże informacje z całego świata reklamy. W serwisie można również zgłaszać przetargi w których mogą wziąć udział wszystkie zarejstrowane firmy. Firma zgłaszająca przetarg może być całkowicie anonimowa, poczekać na zgłoszenia i na samym końcu skontaktować się z firmą spełniającą jej wymogi. Gdy nie potrzebujesz do współpracy dużych agencji reklamowych, na stronie znajdziesz ogłoszenia freelancerów co napewno zapewni mniejsze koszty inwestycji w reklamę. w skrócie, czytaj o nowościach ze świata reklamy, eksploruj profile firm - czytaj o ich osiągnięciach, oglądaj ich zrealizowane najnowsze projekty, dodawaj zlecenia lub przetargi. Teraz masz szansę poznać lepiej swojego nowego podwykonawcę! Jesteśmy tam gdzie jest kreacja.

  Spis Firm - Data dodania: 07 03 2011 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Gazeta Wieści Sokołowskie. Powiat Sokołów Podlaski »

  Gazeta Wieści Sokołowskie. Powiat Sokołów Podlaski

  Gazeta Wieści Sokołowskie. Najlepsze wieści z powiatu Sokołowskiego. Bezpłatny dodatek TV i ogłoszenia drobne. Największy nakład. Rzetelne informacje kulturalne i sportowe. Kosów Lacki, Jabłonna Lacka, Bielany, Sabnie, Sterdyń, Ceranów, Repki, Sokołów Podlaski. Tygodnik lokalny i portal internetowy.

  Gazeta Wieści Sokołowskie. Najlepsze wieści z powiatu Sokołowskiego. Bezpłatny dodatek TV i ogłoszenia drobne. Największy nakład. Rzetelne informacje kulturalne i sportowe. Kosów Lacki, Jabłonna Lacka, Bielany, Sabnie, Sterdyń, Ceranów, Repki, Sokołów Podlaski. Tygodnik lokalny i portal internetowy.

  Spis Firm - Data dodania: 04 02 2011 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MediaMon- Monitoring Mediów Internetowych »

  MediaMon- Monitoring Mediów Internetowych

  MediaMon- Monitoring Mediów Internetowych to narzędzie, które na bieżąco monitoruje 12000 źródeł treści w internecie, dostarczając użytkownikom najświeższych informacji dotyczących tego co pisze się w Internecie o ich markach, produktach czy branżach w których działają. Wśród mediów monitorowanych przez MediaMon znajdują się portale inforamcyjne, wortale, fora, blogi oraz portale społecznościowe.
  Samo narzędzie udostępniane jest w modelu Saas- czyli dostępne jest z dowolnego komputera za pośrednictwem przeglądarki internetowej i nie wymaga żadnej infrastruktury po stronie klienta.
  Firma Cognitum- dostawca platformy MediaMon jest partnerem firmy Microsoft, a projekt Mediamon zdobył trzecie miejsce w konkursie Microsoft Twoja Firma Twoja Szansa na Sukces, którego rozstrzygnięcie miało miejsce w maju 2011

  Spis Firm - Data dodania: 08 12 2011 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agencja public relations »

  Agencja public relations

  Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej z centralnego miasta biznesu. Operuje w głównej mierze w takich obszarach, jak:
  Komunikacja wewnętrzna
  Komunikacja korporacyjna.
  Te dziedziny są szczególnie ważkie w każdej organizacji, która pragnie być nowoczesna i otwarta na istotne wydarzenia. Czy jest to instytucja mała angażująca kilka pracowników, czy średniej wielkości, czy też duża międzynarodowa firma, w której działa kilkaset, a często nawet kilka tysięcy pracowników. Każda spółka musi albowiem komunikować się zarówno ze macierzystymi osobami, partnerami, jak i klientami. Brak komunikacji często może prowadzić do paraliżu pracy firmy, i kiepskich poglądów współpracowników, przy tym niedobrego widzenia na zewnątrz, a to w prosty sposób może przełożyć się na skutki biznesowe.
  Dodatkowo środki masowego przekazu, w tym media społecznościowe, grają kolosalną funkcję w aktualnych czasach, w związku z tym sprawne związki z mediami są istotnym elementem komunikacji firmy z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications zapewnia dobre i sprawne działania, a w głównej mierze charakteryzuje się sporą kreatywnością i skutecznością w pracach z tych trzech dyscyplin. Wieloletnie doświadczenie wynikające z innych doświadczeń prowadzących ją liderówszefów uzyskane w innych spółkach przy projektach komunikacyjnych jest gwarancją dobrze przeprowadzonej komunikacji we wszystkich obszarach organizacji.

  Spis Firm - Data dodania: 04 12 2013 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »