Katalog Firm

VOL Sp. z o.o. Sp.k.

Zespół ekspertów firmy VOL od 1991 roku dba, by systemy informatyczne Klientów były wydajne i bezpieczne. Zajmuje się wsparciem, serwisem i utrzymaniem całej infrastruktury w jednostkach sektora finansów publicznych oraz małych, średnich i dużych firmach. W ramach kompleksowych usług firma dostarcza sprzęt komputerowy, rozwiązania serwerowo-macierzowe oraz oferuje usługi doradztwa w zakresie rozbudowy infrastruktury IT, zgodnej z wizją rozwoju Klienta. Zobacz na www jakie jeszcze nowoczesne rozwiązania IT może zaproponować Twojej firmie.

Szczegóły strony www.vol.com.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.vol.com.pl:

VOL Sp. z o.o. Sp.k.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • PCTECHNIK ERDMANN ROBERT »

  PCTECHNIK ERDMANN ROBERT

  Nasza działalność to stała obsługa informatyczna firm oraz doraźne usługi komputerowe. Zajmujemy się komputerami stacjonarnymi, laptopami, serwerami oraz sieciami. Wyróżniamy się tym, że koncentruje się na pomocy informatycznej dla mikro, małych i średnich firm. Doskonale rozumie problemy związane z informatyką i potrafimy szybko je rozwiązywać. Dajemy poczucie bezpieczeństwa oraz pozwalamy zapomnieć o problemach. Proponujemy kompleksową obsługę informatyczną firm, począwszy od dostarczenia sprzętu i oprogramowania, poprzez budowę sieci komputerowych, skończywszy na stałej opiece nad całą infrastrukturą. W ramach usług związanych z bezpieczeństwem informacji zapewniamy min: - nadzór nad bezpieczeństwem sieci, serwerów oraz komputerów użytkowników - wykonywanie oraz testowanie kopii bezpieczeństwa - centralne zarządzanie bezpieczeństwem zasobów firmowych - administracja danymi - zapewnienie bezawaryjności pracy Usługi sieciowe w których specjalizuje się firma PCTECHNIK to: - projektowanie nowej sieci - instalacja okablowania oraz montaż urządzeń sieciowych - konfiguracja oraz uruchomienie sieci - administrowanie siecią informatyczną - instalacje, konfiguracje sprzętu sieciowego takiego jak routery, switche - wdrożenia serwerów - administracja serwerami Windows Server, Linux - dokumentowanie wykonywanych prac Podstawowym zakresem czynności wykonywanym przez pracowników PCTECHNIK jest: - nadzór nad prawidłowym działaniem infrastruktury informatycznej - wsparcie w codziennej pracy użytkowników - profesjonalne doradztwo w dziedzinie informatyki - dostawa sprzętu i oprogramowania na preferencyjnych warunkach - instalacja i konfiguracja nowego sprzętu - modernizacja posiadanego sprzętu - możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy - przegląd oraz konserwacja sprzętu informatycznego

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ITechLab Dariusz Mikiel »

  ITechLab Dariusz Mikiel

  Serdecznie zapraszamy Państwa na naszą witrynę. Zajmujemy się odzyskiwaniem danych z popularnych urządzeń jak dyski twarde, karty pamięci, pamięci usb oraz z nośników optycznych jak CD, DVD, Blu-Ray. Odzyskujemy dane w przypadkach uszkodzeń mechanicznych oraz systemu zapisu, po skasowaniu lub formatowaniu danych. Specjalizujemy się w takich markach dysków jak Seagate oraz Western digital. Odzyskujemy zdjęcia z popularnych kart pamięci SanDisk, Kingston i Lexar.

  Spis Firm - Data dodania: 02 05 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GUZIK-SYSTEMY INFORMATYCZNE Henryk Guzik »

  GUZIK-SYSTEMY INFORMATYCZNE Henryk Guzik

  Oferujemy usługi informatyczne dla firm, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządowych i budżetowych. W zakres naszych kompetencji wchodzą zarówno zagadnienia związane ze sprzedażą i serwisowaniem sprzętu teleinformatycznego jak i projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych tworzonych od podstaw pod wymagania klienta. Znajomość najnowszej technologii oraz specjalistyczna wiedza w połączeniu z doświadczeniem pozwala naszej firmie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym w skład którego wchodzą narzędzia serwisowe mierniki, testery, części zamienne oraz pojazdy serwisowe które pozwalają w bardzo szybkim czasie dotrzeć do klienta zdiagnozować awarię i usunąć usterkę techniczną.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KOMP-ANIA Piotr Dalach »

  KOMP-ANIA Piotr Dalach

  W mojej katalogu usług wyszukają Państwo pełen zakres usług komputerowych. W Lublinie nasi specjaliści dojadą do Państwa bez dodatkowych opłat. Zawsze możecie zadzwonić do nas i spytać o poradę - to nic nie kosztuje a postaramy się udzielić możliwie najskuteczniejszej porady. Nasz Mobilny serwis komputerowy w Lublinie pracuje non stop. Do godziny 22giej pobierane są standardowe opłaty za usługi. Usługi komputerowe w Lublinie staramy się wykonywać na miejscu, ażeby nie tracili Państwo cennego czasu. W zakres wykonywanych przez moją firmę usług wchodzi: naprawa komputerów stacjonarnych, naprawa laptopów, diagnostyka i naprawa połączeń cieciowych, konfiguracja routerów, usuwanie wirusów, usuwanie problemów z funkcjonowaniem systemów operacyjnych i naprawa wielu innych problemów z jakimi mogą Państwo spotkać się podczas używania komputerów. W przeważającej większości przypadków cenę za usługę podajemy już przez telefon, jest to oczywiście cena orientacyjna - w przypadku zaistnienia czynników nieprzewidzianych kwota może wzrosnąć. W każdym takim przypadku klient jest informowany o przerobieniu ceny i pozostawiamy w jego gestii decyzję o podjęciu dalszych czynności naprawczych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz dodatkowo z cennikiem na naszej stronie internetowej WWW.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • " COMPUTER SERVICES " S.C. JAROSŁAW NOWAK,PIOTR POŹNIAK »

  " COMPUTER SERVICES " S.C. JAROSŁAW NOWAK,PIOTR POŹNIAK

  Popsuł Ci się komputer przenośny? Nie masz pojęcia co wymyślić? Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ nasz Serwis Laptopów Poznań świadczy programy z domeny naprawa laptopów. Wyjątkowo szeroki zakres wdrożeń, który dostępny jest na łamach strony naprawalaptopow. com. pl umożliwi Ci całkowitą renowację Twojego laptopa. Zespół Naprawa Laptopów Poznań wyróżnia się tym, iż naprawiają laptopy wszystkich marek, jak także oferują swoje wdrożenia w naprawdę niskich cenach. Serdecznie zapraszamy każdego do skorzystania z fachowych usług w tej kwestii, które zapewnia polecany przez nas serwis naprawalaptopow. com. pl - ta witryna to wspaniałe miejsce, by zobaczyć, jak ciekawa jest ich oferta!

  Spis Firm - Data dodania: 17 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »