Katalog Firm

UPSTRAKT SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BUCZEK, KAMIL GÓRAJ

Jesteśmy profesjonalną firmą graficzną, zajmujemy się grafiką komputerową przeznaczoną do druku oraz dla nowych mediów. Jesteśmy młodym zespołem hobby'stów, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie oraz najnowszym dostępnym oprogramowaniu. Podejmiemy każde wyzwanie, stronimy od szablonów oraz utartych rozwiązań. Lubimy zaskakiwać naszych klientów kreatywnymi rozwiązaniami. Chętnie nawiążemy współpracę. Prowadzimy kompleksową obsługę graficzno/reklmową firm w atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się z nami, sprawdź naszą ofertę - skoro już tu jesteś, nie masz nic do stracenia. Zapraszamy! :)

Szczegóły strony upstrakt.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę upstrakt.pl:

UPSTRAKT SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BUCZEK, KAMIL GÓRAJ

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 15 Odwiedziny googlebot 22

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EVOLPE MAGDALENA ZIĘBIŃSKA »

  EVOLPE MAGDALENA ZIĘBIŃSKA

  eVolpe to innowacyjna firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw i wdrożeń systemów wspomagających ich funkcjonowanie. Idea eVolpe oparta jest na rozwiązaniach typu Open Source dla biznesu, których główną zaletą jest całkowita elastyczność przy dostosowaniu rozwiązania do potrzeb przedsiębiorstwa oraz brak opłat licencyjnych. Oferta firmy obejmuje m. in. : system ERP do kompleksowego zarządzania wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa, CRM do zarządzania relacjami z klientem, ECM do zarządzania zasobami i wiedzą przedsiębiorstwa, DMS do zarządzania dokumentami. Oferta eVolpe obejmuje następujące usługi:[*]Wdrożenia, [*]Szkolenia, [*]Konsulting, [*]Integracja systemów, [*]Projektowanie aplikacji. eVolpe świadczy kompleksowe usługi wdrożeniowe w zakresie systemów Open Source:[*]SugarCRM, [*]Openbravo ERP, [*]Openbravo POS, [*]Alfresco, [*]Nuxeo.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bogumił Downar HCS Projekt »

  Bogumił Downar HCS Projekt

  Wyróżnia nas zaangażowanie i pasja wkładana w każdy projekt. Szukamy najbardziej trafnych, często niestandardowych rozwiązań które przyniosą wymierne korzyści naszym Klientom. Łączymy najważniejsze cechy agencji reklamowej i marketingowej traktując je jako nierozerwalną całość. Wykorzystujemy swoje umiejętności i nieustannie rosnące doświadczenie, co pozwala nam podejmować wciąż nowe, coraz bardziej wymagające zadania. Serdecznie zachęcamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą. Nasza firma zajmuje się tworzeniem prostych oraz zaawansowanych stron internetowych, wykorzystujemy własne rozwiązania programistyczne (CMS). Tworzymy także zaawansowane systemy CRM. Dodatkowo oferujemy usługi informatyczne u klienta (dla firm i osób prywatnych) w siedzibie klienta. Celem realizowanych przez nas zadań jest kreowanie wizerunku firmy od podstaw, biorąc pod uwagę wymagania konkretnej branży, działania konkurencji oraz potrzeby i wymagania naszych klientów. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, starając się zaproponować klientowi najlepsze dla niego rozwiązanie. Zajmujemy się promowaniem zarówno małych firm jak i dużych przedsiębiorstw.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAMIL SOBIERAJ "SUPPORTIT" »

  KAMIL SOBIERAJ "SUPPORTIT"

  Kamil Sobieraj otworzył swoja firmę informatyczną SupportIT mieszczącą się i świadczącą usługi na terenie Poznania. Obsługa informatyczna jest dziś bardzo ważnym elementem w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Każdy właściciel szanujący swój czas współpracuje z firmą informatyczną, aby zadania związane nie ze swoją działalnością powierzyć firmie zewnętrznej a co za tym idzie zaoszczędzić swój cenny czas. Obsługa informatyczna Poznań daje najwięcej możliwości wynikających z ewentualnej współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • SEVEO Paweł Kurt »

  SEVEO Paweł Kurt

  Firma Seveo, której siedziba zlokalizowana jest w Lęborku, trudni się promowaniem wizerunku swoich zleceniodawców przy pomocy stron online, tworzonych zgodnie z panującymi w sieci trendami. Oferuje rozpowszechnianie i odświeżanie domen wirtualnych, jak również pozycjonowanie stron, w tym pozycjonowanie organiczne i reklamy Google Awards. W ramach Identyfikacji Wizualnej Seveo projektuje logotypy, ulotki, opakowania na płyty CD.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ProkomPC Przemysław Pawlak, APDTrans Przemysław Pawlak »

  ProkomPC Przemysław Pawlak, APDTrans Przemysław Pawlak

  ProkomPC to firma komputerowa specjalizująca się w obsłudze mikro i małych przedsiębiorstw w zakresie IT. Prowadzimy sprzedaż i serwis kas fiskalnych, komputerów, laptopów, drukarek i innych urządzeń peryferyjnych. Pomagamy w doborze odpowiednich urządzeń fiskalnych do specyfiki branży. Oferujemy oprogramowanie wspomagające działalność firmy, w tym programy kadrowo-księgowe i finansowe. Projektujemy i tworzymy infrastrukturę sieciową, zajmujemy się monitoringiem i systemami alarmowymi.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »