Katalog Firm

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe NET-COM.Zbigniew Lewandowski

Jesteśmy młodym kreatywnym zespołem zajmującym się sprzedażą i serwisem sprzętu komputerowego. Posiadamy dostęp do najlepszych hurtowni w Polsce przez co możemy zaoferować bardzo niskie ceny markowego sprzętu. W szerokiej gamie komputerów stacjonarnych oraz laptopów nawet najbardziej wymagający klient znajdzie u nas konkretny produkt dla siebie. Oferujemy również dużą ilość podzespołów i akcesoriów wysokiej jakości.

Szczegóły strony phunetcom.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę phunetcom.pl:

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe NET-COM.Zbigniew Lewandowski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 59 Odwiedziny googlebot 109

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • "KOMPSERVIS" MICHAŁ IRZYKOWSKI »

  "KOMPSERVIS" MICHAŁ IRZYKOWSKI

  Usługi, które proponuje nasza firma to serwis komputerowy oraz doradztwo informatyczne. Możemy doradzić przy wyborze, oraz dostarczyć Państwu sprzęt komputerowy, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne oraz pełen asortyment akcesoriów komputerowych i materiałów biurowych wedle Waszych potrzeb. W razie awarii sprzętu komputerowego w naszej firmie otrzymasz pomoc i wsparcie techniczne. Jeżeli potrzebujesz wypromować swoją firmę to zapoznaj się z ofertą na wykonanie stron internetowych i prezentacji multimedialnych. KompServis oferuje również usługi w zakresie projektowania i wykonywania sieci LAN i WLAN. Chcesz ograniczyć ceny za telefon? – Przyłącz się do taniej telefonii internetowej VoIP, która cieszy się co raz większą popularnością.

  Spis Firm - Data dodania: 19 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PCTECHNIK ERDMANN ROBERT »

  PCTECHNIK ERDMANN ROBERT

  Nasza działalność to stała obsługa informatyczna firm oraz doraźne usługi komputerowe. Zajmujemy się komputerami stacjonarnymi, laptopami, serwerami oraz sieciami. Wyróżniamy się tym, że koncentruje się na pomocy informatycznej dla mikro, małych i średnich firm. Doskonale rozumie problemy związane z informatyką i potrafimy szybko je rozwiązywać. Dajemy poczucie bezpieczeństwa oraz pozwalamy zapomnieć o problemach. Proponujemy kompleksową obsługę informatyczną firm, począwszy od dostarczenia sprzętu i oprogramowania, poprzez budowę sieci komputerowych, skończywszy na stałej opiece nad całą infrastrukturą. W ramach usług związanych z bezpieczeństwem informacji zapewniamy min: - nadzór nad bezpieczeństwem sieci, serwerów oraz komputerów użytkowników - wykonywanie oraz testowanie kopii bezpieczeństwa - centralne zarządzanie bezpieczeństwem zasobów firmowych - administracja danymi - zapewnienie bezawaryjności pracy Usługi sieciowe w których specjalizuje się firma PCTECHNIK to: - projektowanie nowej sieci - instalacja okablowania oraz montaż urządzeń sieciowych - konfiguracja oraz uruchomienie sieci - administrowanie siecią informatyczną - instalacje, konfiguracje sprzętu sieciowego takiego jak routery, switche - wdrożenia serwerów - administracja serwerami Windows Server, Linux - dokumentowanie wykonywanych prac Podstawowym zakresem czynności wykonywanym przez pracowników PCTECHNIK jest: - nadzór nad prawidłowym działaniem infrastruktury informatycznej - wsparcie w codziennej pracy użytkowników - profesjonalne doradztwo w dziedzinie informatyki - dostawa sprzętu i oprogramowania na preferencyjnych warunkach - instalacja i konfiguracja nowego sprzętu - modernizacja posiadanego sprzętu - możliwość wypożyczenia sprzętu zastępczego na czas naprawy - przegląd oraz konserwacja sprzętu informatycznego

  Spis Firm - Data dodania: 14 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GUZIK-SYSTEMY INFORMATYCZNE Henryk Guzik »

  GUZIK-SYSTEMY INFORMATYCZNE Henryk Guzik

  Oferujemy usługi informatyczne dla firm, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządowych i budżetowych. W zakres naszych kompetencji wchodzą zarówno zagadnienia związane ze sprzedażą i serwisowaniem sprzętu teleinformatycznego jak i projektowaniem oraz wdrażaniem rozwiązań informatycznych tworzonych od podstaw pod wymagania klienta. Znajomość najnowszej technologii oraz specjalistyczna wiedza w połączeniu z doświadczeniem pozwala naszej firmie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym w skład którego wchodzą narzędzia serwisowe mierniki, testery, części zamienne oraz pojazdy serwisowe które pozwalają w bardzo szybkim czasie dotrzeć do klienta zdiagnozować awarię i usunąć usterkę techniczną.

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "KARSEN" Sp. z o.o. »

  "KARSEN" Sp. z o.o.

  Chcemy dostarczać kompleksowe produkty i usługi IT w myśl najnowszych rozwiązań takich jak cloud computing i SaaS (ang. software as a services). Ideą takiego podejścia jest możliwość korzystania przez klienta z zaawansowanych rozwiązań IT, bez konieczności inwestowania we własną infrastrukturę i sprzęt, pracowników IT, oprogramowanie – wszystko dostarczane jest jako usługa przez dostawcę. W naszej wizji poszliśmy krok dalej, chcemy jako usługę dostarczyć klientowi kompleksowy, choć wirtualny dział IT. Zespół cechuje duża kompetencja poparta licznymi certyfikatami w zakresie administracji (Systemy Microsoft Windows Server) i programowania (technologia. NET), pasja, zaangażowanie, ale i zrozumienie potrzeb biznesowych klienta.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SIEF-IT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "SIEF-IT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Oferujemy Państwu aplikację Sky-Shop, która umożliwi sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, partnerskie podejście do każdego klienta, jakość oraz bezpieczeństwo. Sporządzimy dla Państwa profesjonalne narzędzia do zarządzania wyglądem i treścią sklepu internetowego, gotowe wzory e-maili, aby bezproblemowo skontaktować się ze swoim klientem, efektywny panel administracyjny oraz foto edytor. Nasz serwis informatyczny jest zawsze dyspozycyjny. Wyróżnia nas innowacyjność.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »