Katalog Firm

"DATA LAB" - DARIUSZ JARCZYŃSKI

Firma DATA Lab od początku swojej działalności, czyli od roku 2000, zajmuje się odzyskiwaniem danych z nośników takich jak - dyski twarde, karty pamięci, nośniki optyczne, kartidże oraz dyskietki. Jednocześnie, wraz z rozwojem firmy, DATA Lab do oferowanych przez siebie usług dodało kasowanie danych prywatnych, firmowych, państwowych oraz tajnych. Dzięki ogromnej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, jak również dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, działania firmy są skuteczne.

Szczegóły strony www.datalab.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.datalab.pl:

"DATA LAB" - DARIUSZ JARCZYŃSKI

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 30

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HOST UP Sp z o.o. »

  HOST UP Sp z o.o.

  Jesteśmy firmą hostingową, która za cel stawia sobie wprowadzenie na rodzimy rynek usług informatycznych, jakich dotąd tu nie było. Nie abstrakcyjne parametry kont, nie przyjemne w brzmieniu slogany, ale rozwiązania które wychodzą naprzeciw realnym potrzebom biznesu. Nasza strategia biznesowa bazuje na trzech filarach: niezawodności świadczenia usług, gwarantowanej odpowiednimi gwarancjami jakości (SLA), bezpieczeństwu danych naszych klientów, gwarantowanemu przez przejście audytu ISO/IEC 27001 i nowoczesności wykorzystywanej technologii, zapewnionej dzięki partnerskiej współpracy z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania na świecie. Oferujemy hostowane systemy poczty biznesowej poczty elektronicznej Exchange 2010, pakiety biznesowe dla małych i średnich firm, portale korporacyjne na bazie SharePointa, systemy komunikacji i telefonii VoIP, outsourcing innych usług informatycznych, dzierżawę oprogramowania specjalistycznego, szkolenia, a także inne usługi.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ,,Technix” - Paweł Markowski »

  ,,Technix” - Paweł Markowski

  Technix tworzy dedykowane rozwiązania dla firm i instytucji. Jesteśmy nowoczesną firmą z dużym doświadczeniem. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla biznesu. Grupa Technix skupiająca programistów z czołowych uczelni technicznych w Polsce powstała w 2005 roku. W sierpniu 2005 roku zostaje zarejestrowana domena www. technix. pl i rozpoczynają się prace nad autorskimi rozwiązaniami wspomagającymi zarządzanie firmą. Firma Technix została wpisana do rejestru w kwietniu 2008 roku. Naszą firmę tworzą specjaliści z takich dziedzin jak: informatyka, elektronika, telekomunikacja, automatyka, robotyka. Prowadzimy współpracę z firmami z branży nowych technologii oraz jednostkami naukowymi w Polsce i za granicą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania. Prowadzimy wewnętrzne testy i badania nad wieloma zagadnieniami nauki i techniki. Bieżemy udział w konferencjach i seminariach naukowych poświeconych szeroko pojętej tematyce nowych technologii. Inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt oraz szkolenia pracowników. Nie boimy się wyzwań! Realizujemy innowacyjne i pionierskie projekty na pograniczu energetyki, systemów automatyki oraz telekomunikacji.

  Spis Firm - Data dodania: 01 02 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Bogumił Downar HCS Projekt »

  Bogumił Downar HCS Projekt

  Wyróżnia nas zaangażowanie i pasja wkładana w każdy projekt. Szukamy najbardziej trafnych, często niestandardowych rozwiązań które przyniosą wymierne korzyści naszym Klientom. Łączymy najważniejsze cechy agencji reklamowej i marketingowej traktując je jako nierozerwalną całość. Wykorzystujemy swoje umiejętności i nieustannie rosnące doświadczenie, co pozwala nam podejmować wciąż nowe, coraz bardziej wymagające zadania. Serdecznie zachęcamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą. Nasza firma zajmuje się tworzeniem prostych oraz zaawansowanych stron internetowych, wykorzystujemy własne rozwiązania programistyczne (CMS). Tworzymy także zaawansowane systemy CRM. Dodatkowo oferujemy usługi informatyczne u klienta (dla firm i osób prywatnych) w siedzibie klienta. Celem realizowanych przez nas zadań jest kreowanie wizerunku firmy od podstaw, biorąc pod uwagę wymagania konkretnej branży, działania konkurencji oraz potrzeby i wymagania naszych klientów. Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie, starając się zaproponować klientowi najlepsze dla niego rozwiązanie. Zajmujemy się promowaniem zarówno małych firm jak i dużych przedsiębiorstw.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IP-SERWIS Paweł Drozdowicz »

  IP-SERWIS Paweł Drozdowicz

  IP Serwis to firma konsultingowa zajmująca się wdrożeniami rozwiązań informatycznych dla rynków biznesowych. Proponujemy naszym klientom profesjonalne systemy komputerowe, renomowanych producentów, by zaspokajać potrzeby oraz zabezpieczać ich pracę. Dostarczamy wysokiej jakości sprzęt komputerowy - tylko znanych marek, konfigurujemy go na życzenie Klienta, a dzięki atrakcyjnym pakietom abonamentowym na obsługę serwisową w przyszłości opiekujemy się jego całą infrastrukturą IT

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TOMASZ KOWALSKI "MEGA SERWIS IT" »

  TOMASZ KOWALSKI "MEGA SERWIS IT"

  Firma MEGA SERWIS IT zajmuje się naprawą komputerów przenośnych, posiadamy duże doświadczenie w zakresie serwisu wielu różnych modeli notebooków. Staramy się sprostać oczekiwaniom klienta, dlatego w profesjonalny i odpowiedzialny sposób podchodzimy do usług jakie oferujemy. Naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę. Przyjmujemy zgłoszenia zarówno od osób fizycznych jak i małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, instytucji, jak też niezależnych informatyków mających w opiece wiele firm.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »