Katalog Firm

Astrofox Sp. z.o.o

ASTRAFOX jest nowoczesną i w pełni profesjonalną firmą, która działa na rynku od kilku lat i gwarantuje swoim klientom wszystko co najlepsze pod względem tworzenia aplikacji, SLA, czy Tableau. Stale się rozwijamy, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z tego, co pragniemy mu zaoferować. Fundamentem działania firmy Astrafox są: transparentność działań, kreatywność i rozwój, partnerstwo i zaufanie, poufność informacji. Szczegóły na naszej stronie.

Szczegóły strony astrafox.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę astrafox.pl:

Astrofox Sp. z.o.o

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 32

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • EWITRYNA KĘDZIERSKI, SZAFRANIEC SPÓŁKA JAWNA »

  EWITRYNA KĘDZIERSKI, SZAFRANIEC SPÓŁKA JAWNA

  Jesteśmy na rynku od ponad 5 lat, wielokrotnie udowodniliśmy, że jesteśmy jedną z najlepszych firm branży informatycznej. Oferujemy usługi najwyższej jakości potwierdzone realizacjami dla czołowych polskich i światowych marek. Głównym elementem naszej oferty jest projektowanie stron internetowych. Zajmujemy się marketingiem internetowym (pozycjonowanie, kampanie reklamowe w Google, Onet, Money, Bankier itp. ) oraz kreacją wizerunku. Dla naszych stałych klientów wykonujemy także drukowane materiały reklamowe. Szeroka oferta i kompetentna obsługa. Biura w Łodzi i Warszawie. Zapraszamy!

  Spis Firm - Data dodania: 20 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • EVOLPE MAGDALENA ZIĘBIŃSKA »

  EVOLPE MAGDALENA ZIĘBIŃSKA

  eVolpe to innowacyjna firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie informatyzacji przedsiębiorstw i wdrożeń systemów wspomagających ich funkcjonowanie. Idea eVolpe oparta jest na rozwiązaniach typu Open Source dla biznesu, których główną zaletą jest całkowita elastyczność przy dostosowaniu rozwiązania do potrzeb przedsiębiorstwa oraz brak opłat licencyjnych. Oferta firmy obejmuje m. in. : system ERP do kompleksowego zarządzania wszystkimi obszarami przedsiębiorstwa, CRM do zarządzania relacjami z klientem, ECM do zarządzania zasobami i wiedzą przedsiębiorstwa, DMS do zarządzania dokumentami. Oferta eVolpe obejmuje następujące usługi:[*]Wdrożenia, [*]Szkolenia, [*]Konsulting, [*]Integracja systemów, [*]Projektowanie aplikacji. eVolpe świadczy kompleksowe usługi wdrożeniowe w zakresie systemów Open Source:[*]SugarCRM, [*]Openbravo ERP, [*]Openbravo POS, [*]Alfresco, [*]Nuxeo.

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KAMIL SOBIERAJ "SUPPORTIT" »

  KAMIL SOBIERAJ "SUPPORTIT"

  Kamil Sobieraj otworzył swoja firmę informatyczną SupportIT mieszczącą się i świadczącą usługi na terenie Poznania. Obsługa informatyczna jest dziś bardzo ważnym elementem w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Każdy właściciel szanujący swój czas współpracuje z firmą informatyczną, aby zadania związane nie ze swoją działalnością powierzyć firmie zewnętrznej a co za tym idzie zaoszczędzić swój cenny czas. Obsługa informatyczna Poznań daje najwięcej możliwości wynikających z ewentualnej współpracy.

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SIEF-IT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "SIEF-IT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Oferujemy Państwu aplikację Sky-Shop, która umożliwi sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, partnerskie podejście do każdego klienta, jakość oraz bezpieczeństwo. Sporządzimy dla Państwa profesjonalne narzędzia do zarządzania wyglądem i treścią sklepu internetowego, gotowe wzory e-maili, aby bezproblemowo skontaktować się ze swoim klientem, efektywny panel administracyjny oraz foto edytor. Nasz serwis informatyczny jest zawsze dyspozycyjny. Wyróżnia nas innowacyjność.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • MiP Data Recovery Sp. z o. o. »

  MiP Data Recovery Sp. z o. o.

  Firma MiP Data Recovery została założona w celu świadczenia profesjonalnych usług odzyskiwania danych, kasowania danych oraz informatyki śledczej. Profesjonalne odzyskiwanie danych ze wszystkich nośników: - dysków twardych - macierzy - pendrive'ów - kart flash - dyktafonów - telefonów - tabletów Przyjęta polityka firmy to NO DATA - NO PAY - oznacza to, iż w przypadku, gdyby danych nie dało się odzyskać, nie ponosicie Państwo jako klienci żadnych kosztów o których byście nie wiedzieli i których wcześniej byście nie zaakceptowali. Aktualnie posiadamy ponad 50 oddziałów w kraju, gdzie można oddać nośnik i mieć pewność, że usługa zostanie zrealizowana w profesjonalny, szybki i skuteczny sposób.

  Spis Firm - Data dodania: 28 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »