Katalog Firm

Adenet Wsparcie IT Adam Dziki

Usługi informatyczne oraz pełne zarządzanie oprogramowaniem oferuje AdaNet. Posiadamy najlepsze usługi, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. U nas spotkasz się z ofertami takimi jak: Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, reklamą Adwords, pełne usługi informatyczne i programistyczne, klinika dla komputerów; dodatkowo montaż, serwis i konfiguracja centrali telefonicznych. Zachęcamy do skorzystania z usług serwisowych i naprawczych: gwarancyjnych i pogwarancyjnych w naszej firmie. Zapraszamy.

Szczegóły strony adenet.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę adenet.pl:

Adenet Wsparcie IT Adam Dziki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 48

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HOST UP Sp z o.o. »

  HOST UP Sp z o.o.

  Jesteśmy firmą hostingową, która za cel stawia sobie wprowadzenie na rodzimy rynek usług informatycznych, jakich dotąd tu nie było. Nie abstrakcyjne parametry kont, nie przyjemne w brzmieniu slogany, ale rozwiązania które wychodzą naprzeciw realnym potrzebom biznesu. Nasza strategia biznesowa bazuje na trzech filarach: niezawodności świadczenia usług, gwarantowanej odpowiednimi gwarancjami jakości (SLA), bezpieczeństwu danych naszych klientów, gwarantowanemu przez przejście audytu ISO/IEC 27001 i nowoczesności wykorzystywanej technologii, zapewnionej dzięki partnerskiej współpracy z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania na świecie. Oferujemy hostowane systemy poczty biznesowej poczty elektronicznej Exchange 2010, pakiety biznesowe dla małych i średnich firm, portale korporacyjne na bazie SharePointa, systemy komunikacji i telefonii VoIP, outsourcing innych usług informatycznych, dzierżawę oprogramowania specjalistycznego, szkolenia, a także inne usługi.

  Spis Firm - Data dodania: 21 12 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • 4IT Solution Damian Bobowicz »

  4IT Solution Damian Bobowicz

  Firma 4 IT Solution jest firmą nastawioną na obsługę zarówno osób prywatnych jak i małych oraz średnich firm. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na szybkie rozpoznanie i usunięcie usterek przy zachowaniu profesjonalizmu. Mając za sobą wdrożenie wielu rozwiązań jesteśmy w stanie przy niewielkich nakładach finansowych stworzyć infrastrukturę informatyczną w firmie utrzymując wydajność sprzętu na wysokim poziomie. Wiele firm już nam zaufało, (jeszcze więcej osób prywatnych), a pozytywne opinie i rozprzestrzeniające się marketingiem szeptanym polecenia, powodują naszą dodatkową satysfakcję z pracy i utwierdzają, że to co robimy działa dużo dłużej, niż tylko do czasu wyjścia technika z miejsca wykonywania usługi. Niewysoki koszt usług w stosunku do firm konkurencyjnych działających na podobnym poziomie czyni nas atrakcyjnym kontrahentem pośród innych firm outsourcingowych. Państwa dane są dla nas najważniejsze, dlatego ich bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem. Przed przystąpieniem do naprawy, podczas której możliwa jest ich utrata, dane są zabezpieczane w taki sposób, aby możliwe było ich odtworzenie nawet po wyjściu technika, bez zapełniania przestrzeni dyskowej Klienta. Dlatego też zapraszamy do korzystania z naszych usług oraz pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numer telefonu (+48) 886-373-446. Usługi jakie Państwu oferujemy to:[*]Instalacja systemu z zachowaniem danych i bez. [list][*]Naprawa systemu operacyjnego[*]Aktualizacja systemu[*]Instalacja Service Pack [*]Okresowa Konserwacja systemu[*]Usunięcie wirusa, rootkit, spyware[*]Tworzenie na dysku partycji[*]podział dysku na którym jest zainstalowany system operacyjny[*]Archiwizacja, zapisanie danych na płyty CD lub DVD[*]Instalacja sterownika[*]Wyszukanie sterownika (wraz z instalacją)[*]Naprawa aplikacji[*]Nauka obsługi komputera, obsługi pakietu Microsoft Office® (Word, Excel, PowerPoint, Access)[*]Przenoszenie danych[*]Wykrycie i naprawa Bad sectorów[*]Konfiguracja sieci (dzielenie łącza internetowego)[*]Zabezpieczanie sieci bezprzewodowych[*]Konfiguracja router'a / access point'a[*]Podłączenie komputera do sieci / internetu[*]Tworzenie dostępu zdalnego do komputera z dowolnego miejsca[*]Zarobienie końcówki[*]Wykonanie profesjonalnej analizy środowiska sieci bezprzewodowej lub przewodowej. Znajdywanie źródeł zakłóceń, obciążeń kanałów itp. [*]Projektowanie/ Wykonanie sieci informatycznej / komputerowej[*]Laptop: Wymiana dowolnej części (matrycy, dysku twardego, invertera, płyty głównej), czyszczenie układu chłodzenia[*]Odzyskiwanie danychPrzepisywanie tekstów

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • UPSTRAKT SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BUCZEK, KAMIL GÓRAJ »

  UPSTRAKT SPÓŁKA CYWILNA MICHAŁ BUCZEK, KAMIL GÓRAJ

  Jesteśmy profesjonalną firmą graficzną, zajmujemy się grafiką komputerową przeznaczoną do druku oraz dla nowych mediów. Jesteśmy młodym zespołem hobby'stów, pracujemy na profesjonalnym sprzęcie oraz najnowszym dostępnym oprogramowaniu. Podejmiemy każde wyzwanie, stronimy od szablonów oraz utartych rozwiązań. Lubimy zaskakiwać naszych klientów kreatywnymi rozwiązaniami. Chętnie nawiążemy współpracę. Prowadzimy kompleksową obsługę graficzno/reklmową firm w atrakcyjnych cenach. Skontaktuj się z nami, sprawdź naszą ofertę - skoro już tu jesteś, nie masz nic do stracenia. Zapraszamy! :)

  Spis Firm - Data dodania: 31 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "SIEF-IT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ »

  "SIEF-IT" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Oferujemy Państwu aplikację Sky-Shop, która umożliwi sprzedaż za pośrednictwem Internetu. Gwarantujemy pełne wsparcie techniczne, partnerskie podejście do każdego klienta, jakość oraz bezpieczeństwo. Sporządzimy dla Państwa profesjonalne narzędzia do zarządzania wyglądem i treścią sklepu internetowego, gotowe wzory e-maili, aby bezproblemowo skontaktować się ze swoim klientem, efektywny panel administracyjny oraz foto edytor. Nasz serwis informatyczny jest zawsze dyspozycyjny. Wyróżnia nas innowacyjność.

  Spis Firm - Data dodania: 14 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • ROXX MEDIA S.C.RAFAŁ PACURA,MATEUSZ WNUK »

  ROXX MEDIA S.C.RAFAŁ PACURA,MATEUSZ WNUK

  Firma jest agencją kreatywną, która specjalizuje się w realizacji graficznej dla nowych mediów. Główne kategorie działalności to koncepcja, kreacja i technologia. Firma tworzy niekonwencjonalne koncepcje dla swoich Klientów. Firma proponuje usługi takie jak kreowanie oraz rozwój strategii, planowanie działań reklamowych, koncepcje graficzne, identyfikację marki, projekty funkcjonalne, animacje 3D, e-commerce, aplikacje mobilne, a także pozycjonowanie. Pośród naszych Klientów figurują znane marki zarówno z Polski jak i zagranicy.

  Spis Firm - Data dodania: 29 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »