Katalog Firm

Adenet Wsparcie IT Adam Dziki

Usługi informatyczne oraz pełne zarządzanie oprogramowaniem oferuje AdaNet. Posiadamy najlepsze usługi, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. U nas spotkasz się z ofertami takimi jak: Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, reklamą Adwords, pełne usługi informatyczne i programistyczne, klinika dla komputerów; dodatkowo montaż, serwis i konfiguracja centrali telefonicznych. Zachęcamy do skorzystania z usług serwisowych i naprawczych: gwarancyjnych i pogwarancyjnych w naszej firmie. Zapraszamy.

Szczegóły strony adenet.pl:

Lokalizacja firmy na mapie:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę adenet.pl:

Adenet Wsparcie IT Adam Dziki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 33

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • INFIDO MARYIA DZIWOKI »

  INFIDO MARYIA DZIWOKI

  Firma INFIDO specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z dziedziny IT. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z kilkunastu branży dysponujący niezbędną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i doskonałą znajomością systemów Informatycznych Wspomagających Zarządzanie firmą. W szerokim pakiecie naszych usług posiadamy bogatą ofertę oprogramowania klasy: CRM, ERP i BPM wraz z dopełniającą ją ofertą produktową Sprzętu Informatycznego. Świadcząc usługi kompleksowo jesteśmy w stanie samodzielnie i całościowo poprowadzić każdy projekt Informatyzacji Przedsiębiorstwa. Zaproponowane przez nas rozwiązania zawsze będą optymalnie dopasowane do Państwa potrzeb i możliwości finansowych a ich nadrzędną cechą będzie wysoka jakość jako znak rozpoznawczy naszej marki. W 2010 roku została podjęta współpraca z firmą BMS Creative będącą jednym z dostawców oprogramowania klasy CRM i ERP dla średnich i dużych firm. Specjalność tej firmy stanowią systemy ERP, CRM i BPM oraz usługi eksploracji danych (data mining) - tworzenie odpowiednich modeli i analizowanie informacji w poszukiwaniu ukrytych w nich prawidłowości i korelacji, a w szczególności prognozowanie przyszłych zachowań na podstawie danych z przeszłości.

  Spis Firm - Data dodania: 09 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna Itown Jarosław Sulecki »

  Agencja interaktywna Itown Jarosław Sulecki

  Projektujemy profesjonalne stron internetowe dla biznesu, budujemy dedykowane aplikacje internetowe oraz zamujemy się integracją oprogramowania Open Source. Gwarantujemy najwyższą jakość usług: [*]Bezpłatny projekt graficzny [*]Bezpłatne doradztwo informatyczne [*]Gwarancja poprawności działania [*]Pomoc techniczna [*]Optymalizacja pod wyszukiwarki [*]Zgodność ze standardami [*]Prostota, intuicyjność i estetyka Zaprawszamy na www. itown. pl

  Spis Firm - Data dodania: 02 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PASLAND STANISŁAW PASZCZA »

  PASLAND STANISŁAW PASZCZA

  Masz problem z uruchomieniem komputera? Komputer zaczął wolno pracować? Godzinami się uruchamia? A może ekran w laptopie jest ciemny? Ach ta herbata, akurat musiała wylać się na klawiaturę netbooka... i wiele innych "niespodzianek" naprawiamy, modyfikujemy, usprawniamy... Oferujemy pełny zakres usług serwisowych sprzętu komputerowego ( komputery, laptopy, monitory, drukarki, etc. ) w naszym punkcie na terenie Łomianek, przy ulicy Warszawskiej 122, od instalacji oprogramowania, poprzez optymalizację systemu, aż po fizyczną naprawę lub wymianę uszkodzonego sprzętu. W naszej ofercie znajdą Państwo oprócz napraw diagnostykę, instalację sprzętu i oprogramowania, odzyskiwanie danych z uszkodzonych nośników, konfigurację urządzeń, archiwizację danych na nośniki zewnętrzne, modernizację, "unowocześnienie" oraz konserwację i czyszczenie sprzętu. Gwarantujemy uczciwość i rzetelność wykonania usług, krótkie terminy (ekspres max 8h), przystępne ceny, fachową pomoc oraz stałe umowy serwisowe. Ponad 20-letnie doświadczenie oraz uzyskane Poświadczenie Bezpieczeństwa z klauzulą "POUFNE" dają Państwu pewność, że sprzęt przekazany do naprawy jest bezpieczny i w odpowiedzialnych rękach.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • IT4Q Sp. z o.o. »

  IT4Q Sp. z o.o.

  Realizujemy projekty z obszaru zarządzania usługami IT oraz ciągłością działania począwszy od analizy potrzeb aż po implementację i stałą opiekę informatyczną. Posiadane przez nas doświadczenie oraz wiedza potwierdzona prestiżowymi certyfikatami i dużą ilością zrealizowanych projektów, to gwarancja niezawodności i doskonałej jakości naszych systemów. Tworzymy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, oferujemy usługi informatyczne na najwyższym poziomie.

  Spis Firm - Data dodania: 04 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • AGENCJA INTERAKTYWNA "DIMAX DESIGN" SEBASTIAN DUDEK »

  AGENCJA INTERAKTYWNA "DIMAX DESIGN" SEBASTIAN DUDEK

  Agencją Interaktywną, łącząca w sobie profesjonalizm i doświadczenie poparte licznymi realizacjami dla firm z różnych sektorów gospodarki. Elastyczność oraz umiejętność wykorzystania najnowszych technologii pozwala nam na tworzenie rozwiązań odpowiadających najnowszym trendom w dziale marketingu internetowego, Internetu oraz reklamy. Każdemu z naszych klientów poświęcamy maksimum uwagi, tak aby produkt spełniał wszelkie jego oczekiwania zarówno pod względem estetycznym jak i funkcjonalnym. W skład naszej oferty wchodzą między innymi tworzenie: • Aplikacji internetowych • Materiałów reklamowych • Pozycjonowanie • Stron i sklepów internetowych • Systemów dedykowanych • Systemów MRP i ERP • Systemów CRM

  Spis Firm - Data dodania: 20 07 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »