Katalog Firm

Kategoria: Komputery i Internet

Komputery i Internet - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • TRUE MEDIA SP. Z O.O. »

  TRUE MEDIA SP. Z O.O.

  Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się realizacją usług z zakresu ecommerce. Możemy podjąć się realizacją stron i sklepów internetowych, a także wykonywaniem usług z zakresu realizacji systemów CRM, kampanii na facebooku czy też prowadzeniem kampanii Adwords. Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet bardzo skomplikowanych projektów, które wymagają sporych umiejętności.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • BARTOSZ ZIĘBA Firma Handlowo-Usługowa "ZIKOM" »

  BARTOSZ ZIĘBA Firma Handlowo-Usługowa "ZIKOM"

  F. H. U. ZIKOM to outlet komputerów, laptopów używanych i powystawowych oraz podzespołów do nich. Firma oferuje sprzęt komputerowy dla szkół, firm i dla osób prywatnych. Na rynku komputerów poleasingowych istniejemy już od przeszło 14 lat i dzięki temu zyskaliśmy wiele doświadczenia w dziedzinie IT. Przez ten okres naszej działalności otworzyliśmy 6 punktów w miastach Częstochowa, Kielce, Lublin, Rzeszów, Białystok oraz Radom. U nas znajdziecie nawet Mackbooki poleasingowe od firmy Apple. Poza laptopami i komputerami oferujemy także poleasingowe pamięci RAM, płyty główne, procesory i monitory.

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OFFNET Piotr Chorzępa »

  OFFNET Piotr Chorzępa

  Projektujemy nowoczesne strony internetowe, ukierunkowane na efektywność i skuteczność. Zwracamy również dużo uwagi na użyteczność celem uzyskania jak największej konwersji. Nasze strony internetowe są zoptymalizowane, aby dobrze były wyszukiwane w Google. Ponadto tworzone przez nas strony internetowe zawierają wiele funkcjonalności, które pomogą Ci w codziennym życiu, do pracy wykorzystujemy najnowsze technologie. OFFNET jest Agencją Interaktywną z Krakowa specjalizującą się w projektowaniu stron internetowych, projektowaniu sklepów internetowych, pozycjonowaniu stron internetowych oraz marketingu internetowego. Dobry projekt strony internetowej to taki, który ma atrakcyjny design i intuicyjną nawigację. Aby przyciągnąć klientów i pozwolić im na uzyskanie informacji, których potrzebują ważna jest również szybkość ładowania. Posiadanie dobrej strony internetowej jest pierwszym krokiem do obecności firmy w sieci. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www. offnet. pl

  Spis Firm - Data dodania: 30 01 2018 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • COMPUTER MEDIA CONSULTANTS MACIEJ WĘGRZECKI RADOSŁAW DRYWULSKI SPÓŁKA JAWNA »

  COMPUTER MEDIA CONSULTANTS MACIEJ WĘGRZECKI RADOSŁAW DRYWULSKI SPÓŁKA JAWNA

  Spółka It Center działa w branży już od 20 lat i przez cały czas działania zdążyła sobie wyrobić bardzo dobrą opinię. Firma współpracuje z różnymi klientami biznesowymi, zapewniając im kompleksową obsługę informatyczną, z wykorzystaniem wiedzy specjalistycznej oraz nowoczesnych narzędzi. Zgrany zespół doświadczonych informatyków gwarantuje dobrą współpracę zarówno małym, jak i dużym przedsiębiorcom.

  Spis Firm - Data dodania: 16 05 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • emesz.pl Michał Szafrański »

  emesz.pl Michał Szafrański

  Skuteczne usługi marketingowe takie jak pozycjonowanie, czy tworzone strony internetowe podnoszą atrakcyjność i popularność ofert firmowych naszych klientów. Taniej w pakietach. Od jakiegoś czasu łączymy marketing w księgowością, tak aby przedsiębiorcy obsługiwani byli kompleksowo. Dostosowujemy ofertę do każdego klienta i działamy według zasady WIN-WIN, jeżeli klienci są zadowoleni z naszych usług chętnie kontynuują współpracę. Zapraszamy do kontaktu.

  Spis Firm - Data dodania: 09 05 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VOL Sp. z o.o. Sp.k. »

  VOL Sp. z o.o. Sp.k.

  Zespół ekspertów firmy VOL od 1991 roku dba, by systemy informatyczne Klientów były wydajne i bezpieczne. Zajmuje się wsparciem, serwisem i utrzymaniem całej infrastruktury w jednostkach sektora finansów publicznych oraz małych, średnich i dużych firmach. W ramach kompleksowych usług firma dostarcza sprzęt komputerowy, rozwiązania serwerowo-macierzowe oraz oferuje usługi doradztwa w zakresie rozbudowy infrastruktury IT, zgodnej z wizją rozwoju Klienta. Zobacz na www jakie jeszcze nowoczesne rozwiązania IT może zaproponować Twojej firmie.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Adenet Wsparcie IT Adam Dziki »

  Adenet Wsparcie IT Adam Dziki

  Usługi informatyczne oraz pełne zarządzanie oprogramowaniem oferuje AdaNet. Posiadamy najlepsze usługi, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. U nas spotkasz się z ofertami takimi jak: Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach, reklamą Adwords, pełne usługi informatyczne i programistyczne, klinika dla komputerów; dodatkowo montaż, serwis i konfiguracja centrali telefonicznych. Zachęcamy do skorzystania z usług serwisowych i naprawczych: gwarancyjnych i pogwarancyjnych w naszej firmie. Zapraszamy.

  Spis Firm - Data dodania: 05 04 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • LTR MEDIA POLSKA Jerzy Przedpełski »

  LTR MEDIA POLSKA Jerzy Przedpełski

  Chcesz zaistnieć w biznesie? Pragniesz dotrzeć do wielu potencjalnych klientów i zarobić pieniądze? Jeżeli tak to zapraszamy do naszej agencji reklamowej. Realizujemy usługi na najwyższym poziomie tak je wykonując, aby przynieść zysk naszym klientom. Prowadzimy kampanie Adwords, projektujemy strony internetowe, dbamy o social media i wykonujemy wiele innych usług. Warto zdecydować się na reklamę u nas.

  Spis Firm - Data dodania: 28 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • GEDO MONTAGEN SPÓLKA CYWILNA »

  GEDO MONTAGEN SPÓLKA CYWILNA

  Jesteśmy firmą instalacyjną wykonującą instalacje niskoprądowe na terenie Warszawy oraz okolicznych miescowości aglomeracji warszawskiej. Głównie instalujemy anteny do internetu LTE, Internet LTE, sieci LAN WiFi, Montaż kamer, Montaż telewizora na ścianie, Wzmacniacz GSM, Instalacje alarmowe. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Na wykonane usługi wystawiamy faktury VAT oraz świadczymy usługi serwisowe.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Astrofox Sp. z.o.o »

  Astrofox Sp. z.o.o

  ASTRAFOX jest nowoczesną i w pełni profesjonalną firmą, która działa na rynku od kilku lat i gwarantuje swoim klientom wszystko co najlepsze pod względem tworzenia aplikacji, SLA, czy Tableau. Stale się rozwijamy, aby każdy z naszych klientów był w pełni zadowolony z tego, co pragniemy mu zaoferować. Fundamentem działania firmy Astrafox są: transparentność działań, kreatywność i rozwój, partnerstwo i zaufanie, poufność informacji. Szczegóły na naszej stronie.

  Spis Firm - Data dodania: 24 03 2017 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 312 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny msnbot 619 Odwiedziny googlebot 1847 Odwiedziny alexa 40

Najnowsze tagi związane z kategorią: Komputery i Internet

Komputery i Internet - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: