Katalog Firm

Podkategoria: Organizacje handlowe

 • ROBERT GRZEGORZEWSKI VASMET »

  ROBERT GRZEGORZEWSKI VASMET

  Podstawowym aspektem działalności firmy VASMET Robert Grzegorzewski jest produkcja hal namiotowych o różnym przeznaczeniu. Tworzymy między innymi namioty magazynowe, eventowe, pawilony z płyty warstwowej. Nasze konstrukcje charakteryzują się trwałością oraz najwyższą jakością wykonania. Zajmujemy się również produkcją przyczep oraz lawet. Realizujemy projekty autorskie lub doręczone przez klienta. Zakres oferowanych usług obejmuje też produkcję bram wjazdowych oraz garażowych. Stosujemy najlepsze materiały.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • "WDX" SPÓŁKA AKCYJNA »

  "WDX" SPÓŁKA AKCYJNA

  W ofercie firmy Wandalex Spółka Akcyjna odszukają Państwo takie usługi jak: składowanie dłużyc, automatyczne magazyny, paletyzacja, sortowanie i wysyłka, składowanie i kompletacja, a generalnie kompleksowe wykonawstwo hal magazynowych razem z profesjonalnym wyposażeniem. Indywidualne nastawienie do każdego klienta to w konsekwencji stuprocentowe zadowolenie z zaświadczanych działań. Jako nowoczesny przedsiębiorca, Wandalex Spółka Akcyjna stara się cały czas przystosowywać do aktualnych wymogów rynku. Dzięki temu jego rozwój nigdy nie stoi w miejscu i już od przeszło siedemnastu lat pracuje na silną pozycję lidera. Jego propozycja stawia między innymi na audyt logistyczny, sprzedaż, serwis i wynajem wózków widłowych czołowych producentów. Współpracuje się wyłącznie z najlepszymi wytwórcami z kraju i świata. Więcej wiadomości o samej firmie, jak i proponowanej przez nią ofercie można odkryć na jej stronie internetowej:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • VIGVAM WACŁAW SZCZEŚNIAK »

  VIGVAM WACŁAW SZCZEŚNIAK

  Chcemy przedstawić Ci firmę VIG WAM z Izabelina, mogącą pochwalić się kompleksową ofertą obejmującą zakresem namioty halowe. Zajmuje się ich produkcją, sprzedażą a także wynajmem. Proponowane namioty znajdują zastosowanie jako zadaszenia, magazyny, lub też składy. Idealnie nadają się do schronienia podczas wszelkiego typu imprez, chroniąc ich użytkowników przed deszczem, śniegiem, wiatrem a także innymi czynnikami zewnętrznymi. Są bardziej ekonomiczne niż tradycyjne budynki, bowiem ich koszta są niższe, łatwo je montować a także demontować. Postawienie hali nie wymaga też jakichkolwiek pozwoleń na budowę. Oferowane namioty tworzone są ze starannie wyselekcjonowanych materiałów takich jak stal ocynkowana i powłoki poliestrowe powlekane PCV, gwarantujące solidność jak i wytrzymałość. Zapraszamy serdecznie na stronę firmy, która mieści więcej informacji na temat oferty:

  Spis Firm - Data dodania: 10 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 91 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 445 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Organizacje handlowe

Organizacje handlowe - nowa firma:

Adres: