Katalog Firm

Podkategoria: Usługi finansowe

1 · 2 · następna strona »
 • BIURO RACHUNKOWE KATARZYNA PORADA »

  BIURO RACHUNKOWE KATARZYNA PORADA

  Biuro Rachunkowe Katarzyna Porada, z siedzibą w Tarnowskich Górach, świadczy następujące usługi księgowe: prowadzenie książki przychodów i rozchodów, prowadzenie ksiąg handlowych, rozliczenia kadrowo-płacowe z ZUS oraz prowadzenie ewidencji dla potrzeb podatku VAT. Zajmujemy się również doradztwem związanym z uruchamianiem działalności gospodarczej, wyborem formy opodatkowania oraz wypełnianiem wniosków i rozliczaniem dotacji unijnych. Współpracujemy z firmami na terenie całego Śląska: m. in z terenu Tarnowskich Gór, Bytomia, Chorzowa, Częstochowy, Gliwic, Katowic, Radzionkowa oraz Zabrza.

  Spis Firm - Data dodania: 10 03 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • StillWell Polska Sp. z o.o. »

  StillWell Polska Sp. z o.o.

  Firma StillWell Polska istnieje wskutek marzeń o wykreowaniu organizacji dopasowanej idealnie do potrzeb interesanta. Praca przy rozmaitych projektach biznesowych nie tylko zagwarantowała nam ogromne doświadczenie, ale dodatkowo pomogła wypracować jasne i klarowne normy działania, najistotniejsze podczas współpracy z naszymi interesantami. Naszą specjalnością jest sprzedaż istniejących już spółek. Nabycie takiej spółki jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują zacząć działalność w ciągu 24 godzin, a tym samym uniknąć żmudnej procedury załatwiania formalności rejestracyjnych w urzędach. Zawsze staramy się skupić na potrzebach naszych klientów, bowiem to one są dla nas najistotniejsze. Przykładamy szczególną atencję do najwyższej jakości dostarczanych usług oraz doskonałej znajomości kodeksów prawa, które są gwarantem efektywnego działania. Działamy na terenie całej Polski, dlatego możemy działać błyskawicznie i elastycznie, co ułatwia współpracę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej organizacji poprzez stronę internetową. Oferujemy: - sprzedaż gotowych firm - zakładanie firm według potrzeb interesanta - pomoc w budowaniu wizerunku nowych firm - bieżąca obsługa prawna firm - obsługa księgowa i skarbowa - wirtualne biuro - tworzenie kampanii rebrandingowych działających firm - tworzenie stron internetowych - optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • PROFI CREDIT POLAND Sp. z o.o. »

  PROFI CREDIT POLAND Sp. z o.o.

  Firma Profi Credit sprzedaje głównie swoje produkty - którymi są pożyczki i lokoty terminy poprzez sieć agentów rozmieszczonych w całym kraju współpracujących z firmą w oparciu o własną działalność gospodarczą bądź w oparciu o zatrudnienie w firmie. Nie zmienia to jednak faktu, że firma dąży do perfekcji w obsłudze klienta. Strategia jet prosta - oferując pożyczki w Toruniu chcą zdobyć docelową grupę klientów.

  Spis Firm - Data dodania: 03 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • OK-KREDYT Usługi Finansowe Michał Pękalski »

  OK-KREDYT Usługi Finansowe Michał Pękalski

  Chcesz w szybki i bezproblemowy sposób uzyskać gotówkę na remont mieszkania, kupno samochodu lub na inny dowolny cel? U nas dostaniesz pożyczkę bez formalności, z gwarancją rzetelności. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię kredyt bez krd czy szybka pożyczka bez bik, zgłoś się do oddziału naszej firmy. Nasi przedstawiciele oferują szeroki wybór pożyczek, które cechują się niskim oprocentowaniem oraz długim okresem kredytowania. U nas zaciągniesz kredyt bez bik i krd, a decyzja o jego przyznaniu zostanie podjęta w przeciągu dwudziestu czterech godzin. W ofercie posiadamy zarówno pożyczki dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Nie sprawdzamy bik i innych baz.

  Spis Firm - Data dodania: 27 11 2014 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • KATARZYNA ŚPIEWAK "JOKAN" BIURO USŁUG FINANSOWYCH »

  KATARZYNA ŚPIEWAK "JOKAN" BIURO USŁUG FINANSOWYCH

  Biuro Usług Finansowych JOKAN promuje na polecanym portalu swoją kuszącą propozycję. Pracownicy firmy są specjalistami w ubezpieczeniach komunikacyjnych, domów i podróżnych. Wyróżniające się bardzo dobrymi warunkami kredyty dotyczą między innymi kredytów samochodowych bez opłat komisowych. Rzetelni doradcy wytłumaczą, jak najkorzystniej połączyć wcześniejsze kredyty w jeden tańszy. Zapraszamy także do zaznajomienia się z usługami leasingowymi sprzętu medycznego.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • WL Accountancy Sp. z o.o. »

  WL Accountancy Sp. z o.o.

  Szukasz profesjonalnego, fachowego i pewnego biura rachunkowego? WL Accountancy jest dla Ciebie! Oferujemy szeroki zakres usług księgowych: zakładanie i likwidacja spółek, w tym spółek offshore, wyprowadzanie zaległości podatkowych oraz reprezentowanie Spółki przed Urzędem Skarbowym, Państwową Inspekcją Pracy i ZUS. Posiadamy niezbędne kwalifikacje, certyfikaty oraz obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

  Spis Firm - Data dodania: 15 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Connect Finance Sp. z o.o. »

  Connect Finance Sp. z o.o.

  Connect Finance Sp. z o. o. jest ekspercką firmą doradztwa strategicznego, transakcyjnego i finansowego. W swojej działalności Connect Finance koncentruje się na obszarze konsultingu strategicznego, zarządczego i finansowego - jest także niezależnym doradcą na rynku M&A. Świadczymy usługi w procesach mediacji, fuzji i przejęć oraz innych transakcjach kapitałowych i restrukturyzacjach właścicielskich. Świadcząc usługi doradcze dla swoich klientów Connect Finance bierze udział w formułowaniu strategii rozwoju przedsiębiorstw, koncentruje się na uwalnianiu zamrożonych zasobów i potencjałów, wspiera w pozyskiwaniu kapitału zewnętrznego wymaganego do rozwoju oraz monitoruje wyniki finansowe - tworząc dopasowane do potrzeb właścicielskich narzędzia budżetowe i sprawozdawcze. Projektujemy i implementujemy systemy motywacyjne dla pracowników i kadry zarządzającej. W ciągu ostatnich sześciu lat zespół Connect Finance przeprowadził kilkadziesiąt projektów doradczych i transakcyjnych realizowanych dla polskich przedsiębiorstw z sektora SMP. Kluczowe kompetencje zespołu Connect Finance: • Doradztwo transakcyjne, fuzje, przejęcia; • Value Management / restrukturyzacje przedsiębiorstw / systemy motywacyjne; • Doradztwo strategiczne i finansowe / systemy sprawozdawczości; • Wyceny przedsiębiorstw, monitoring wzrostu wartości; • Nadzór nad wdrożeniami systemów ERP; • Finansowanie bieżącej działalności / inwestycji / właścicielskie (Venture Capital); • Audyty / analizy DD / opracowania informacyjne / biznes plany.

  Spis Firm - Data dodania: 06 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • TAX-POL Krzysztof Chajęcki »

  TAX-POL Krzysztof Chajęcki

  Działalność w zakresie zwrotu podatków rozpoczęliśmy w 2001 roku. Firma rozrasta się szybko i sprawnie a jej rozwój nie ogranicza się do prowadzonej dotychczas działalności. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz szerokie kontakty z zagranicznymi Urzędami Skarbowymi są gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług i pozwala na dalszy, dynamiczny rozwój. Firma Tax-Pol od wielu lat jest liderem na rynku polskim oferując zwrot podatku z Holandii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Norwegii i Niemiec. Jako jeden z nielicznych podmiotów na rynku posiadamy doświadczenie i wiedzę, aby uzyskiwać najwyższe zwroty przy prostych procedurach. Zaufało nam już tysiące klientów i co roku grono osób zadowolonych z naszych usług systematycznie powiększa się.

  Spis Firm - Data dodania: 21 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • Tax Solution Sp. z o.o. »

  Tax Solution Sp. z o.o.

  Specjalizujemy się wyłącznie w odzyskiwaniu podatku VAT oraz akcyzy dla firm na terenie Unii Europejskiej. Jeśli więc prowadzisz bądź prowadziłeś działalność na terenie Unii Europejskiej, zadbamy, byś dostał zwrot podatku VAT oraz akcyzy. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziesz więcej informacji. Możliwość zwrotu dotyczy również firm, które obecnie są zlikwidowane (zawieszone) jednak w okresie, w którym dokonywały zakupów na terenie UE były czynnym podatnikiem VAT.

  Spis Firm - Data dodania: 20 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
 • FRIENDLY FINANCE POLAND SP. z o.o. »

  FRIENDLY FINANCE POLAND SP. z o.o.

  Friendly Finance jest operatorem portalu Pożyczkomat. pl. Jest to usługa umożliwiająca branie pożyczki nawet do 5000PLN bez zabezpieczenia. Przy minimum formalności i bez wychodzenia z domu, Klient otrzymuje to czego chce. Firma działa już na rynku skandynawskim i Europy Środkowej. Jest to gwarancja dobrej obsługi i zadowolenia klientów. Dodatkowo, wszelkie formalności załatwia się online, co daje poczucie komfortu.

  Spis Firm - Data dodania: 18 06 2016 · Katalog Firm - szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Roboty wyszukiwarek:

Odwiedziny yahoo 77 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 4 Odwiedziny googlebot 566 Odwiedziny alexa 1

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi finansowe

Usługi finansowe - nowa firma:

Adres: